2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55_samsun_55

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un sportif direktörü İsa Turan, ''Takımımıza bir ya da 2 oyuncu daha transfer etmeyi düşünüyoruz. Spor Toto Süper Lig başlayana kadar eksiklerimizi tamamlayacağız'' dedi.

Samsunspor'un sportif direktörü İsa Turan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına Bolu ve Hollanda kampının ardından Samsun'da devam ettiklerini, hafta içi antrenman yapıp hafta sonu da hazırlık maçlarıyla ilgili çalışmaları lig periyodunda sürdürdüklerini söyledi.

Çalışma yerlerinin takım için gayet müsait olduğunu ifade eden Turan, ''Teknik heyetimiz ve futbolcu arkadaşlarımız ellerinden gelen özveriyi göstererek günde çift antrenman ile yoğun bir şekilde yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Her an için her şeye hazır bir şekilde hazırlıklarımıza devam ediyoruz'' diye konuştu.

Spor Toto Süper Lig'in ertelenmesi hakkında ise Turan, ''Her an için her şeye hazır bir pozisyonda hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Spor Toto Süper Lig'e bugün başlayacakmış gibi hazırız, bir ay sonra başlayacakmış gibi de hazır olmaya devam ediyoruz, dolayısı ile işimize bakıyoruz'' dedi.

Turan, yıllardan sonra özlemiş oldukları bir yere geri döndüklerini ifade ederek, kendilerinin ve taraftarlarının yeni sezonu heyecanla beklediklerini vurguladı.

Samsunspor taraftarına Spor Toto Süper Lig'de başarılı takım izletmek için çalışmalara gece-gündüz devam ettiklerini vurgulayan Turan, ''Taraftarımıza ve Samsun halkına layık olabilmek için ciddi anlamda gecemizi gündüzümüzü vererek çalışmalar yapıyoruz. Ben hedefi olmayan hiçbir şeyin olmayacağını düşünüyorum. İlla ki hedeflerimiz olacaktır. Spor Toto Süper Lig'de hedeflerimiz var. Hedeflerimiz doğrultusunda şu anda ve önceden olduğu gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmamızı da başarılı bir şekilde lige yansıtmak hedefindeyiz. Takımımıza bir ya da 2 oyuncu daha transfer yapmayı düşünüyoruz. Spor Toto Süper Lig başlayana kadar eksiklerimizi tamamlayacağız. Takımımıza uygun, başarılı oyuncuları dahil edeceğiz'' diye konuştu.

Bir gazetecinin Stancu'nun Samsunspor'a transferinin söz konusu olup olmadığı yönündeki sorusuna ise Turan, ''Bizim ilgilendiğimiz bir oyuncu değil. Bu söylentiler sadece dışarıdan duyduklarımız'' diye yanıt verdi.

serkancengiz

ChucKeR

iyi bakalım alsınlar da eleştircek bişeyler bulalım. bu tv programları çok bozdu beni :D :deli:

twitter

------------dominguez
---stancu------------ekigho
------------zenke

bence böyle çok can yakar hücum hattıda hocanın kafasında ne var bilmiyorum sağ kanatta hakan oynadı geçen

samsunmania

10 Ağustos 2011, 18:12:15 #6859 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2011, 18:21:58 samsunmania55
Mehmet Çakır ne güzel olur be. Ama bizimkiler gidip Sezer Badur'u alır,kafayı yedirirler bize.
Çakır futbola aç. Adamı harcadı tese.Ortasahadaki gediği kapatır, kanat da oynayabilir. Bizim de artık kaliteli ve isim yapmış bir iki oyuncu ile anlaşmamızın zamanı geldi.

samuray

10 Ağustos 2011, 19:26:23 #6860 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2011, 19:35:25 **KaR6**
stancunun gelmesi iyi olur forvet eksiğimiz giderilir böylece bir ön libero birde sol kanat ihtiyacımız var murattan ön libero olmaz bence yeri orası değil petkoviç dün kü demecinde nokta transfer yapcaz biri forvet olmak üzere üçü orta sahaya diye bugün isa turan ayrı telden çalıyor 1 ,,2 transfer daha yapacaz diye bu ne çelişki ya

Alıntı yapılan: sosaka - 09 Ağustos 2011, 19:27:56
                                                                                                               alsak iyi olur da engine karşılık Kemal'i vermesinler :S
engin iyi futbolcu olabilir ama karakter olarak yaramaz t.s.de bile disiplinsiz lik nedeniyle kadro dışı bırakıldı

Alıntı yapılan: Lusage - 09 Ağustos 2011, 19:38:43
Engin matadora saldıran boğa gibi. Cüsse var oyun var ama beyin yok. Matadorun onu şişleyeceğini bile bile üstüne gidiyor.
Sözün kısası gelirse her maç 10 kişi kalmaya hazırlıklı olmak lazım. Hiç gelmesin daha iyi. Eksik kalsın.  :)
bencede gelmesin sana sonuna kadar katılıyorum bize kazma değil adanm gibi topçu lazım

Kaya

Trabzondan futbolcu gelmesin!!  :kafa:

turgayergeni

denenmek üzere katılan onur türk takımla vedalaşmış

ugrass

Alıntı yapılan: turgayergeni - 10 Ağustos 2011, 20:36:53
denenmek üzere katılan onur türk takımla vedalaşmış

noldu hani dimaria :D

hacettepeli

şu takım maç oynasa ligler başlasa...forumda sohbetin tadı bir başka olurdu... :(

turgayergeni

trtde spiker stancunun orduya yakın oldugunu soyledi onu da alamıyoz şaka gibi..

Lusage

Alıntı yapılan: turgayergeni - 10 Ağustos 2011, 21:13:52
trtde spiker stancunun orduya yakın oldugunu soyledi onu da alamıyoz şaka gibi..

Milletin çöpünü toplayacağımıza hiç transfer yapmayalım daha iyi..

turgayergeni

Alıntı yapılan: Lusage - 10 Ağustos 2011, 21:17:33
Milletin çöpünü toplayacağımıza hiç transfer yapmayalım daha iyi..
valla bn bi çöp olarak görmüyom o topcuyu. olsaydı takımımız acısından iyi olurdu bnce.

Lusage

Alıntı yapılan: turgayergeni - 10 Ağustos 2011, 21:19:11valla bn bi çöp olarak görmüyom o topcuyu. olsaydı takımımız acısından iyi olurdu bnce.

Galatasaray da aynı rakiplere karşı futbol namına bir şeyler ortaya koyamayan adam bizde nasıl oynayacak? Sihirli bir değnek falan mı değecek?

Gerek yok böyle transferlere. İlla forvet - kanat lazımsa gidersin Arjantin'e, Brezilya'ya 1. ve 2. ligden maçları izlersin bir iki adam alıp gelirsin. Böyle olmayacak duaya amin demezsin.

turgayergeni

Alıntı yapılan: Lusage - 10 Ağustos 2011, 21:23:36
Galatasaray da aynı rakiplere karşı futbol namına bir şeyler ortaya koyamayan adam bizde nasıl oynayacak? Sihirli bir değnek falan mı değecek?

Gerek yok böyle transferlere. İlla forvet - kanat lazımsa gidersin Arjantin'e, Brezilya'ya 1. ve 2. ligden maçları izlersin bir iki adam alıp gelirsin. Böyle olmayacak duaya amin demezsin.
bn zaten o adamın gsdeki performansından yola cıkarak konuşmuyorum ki steaudaki performansından dolayı yararlı olabilir diyorum ve gs maclarınıda pek izlemedim ama bir kaç maçta acık olarak oynatıldıgı izledim yani olmasada olur da olsa yararlı olabilecegi dusuncesindeyim bn.