2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

altunay

Trabzon engin baytarı satılık listesine koymus engin baytarı alsak süper olur 2 ayağinida kullanabiliyo sola engin sağa nikolitayı alsak bu takımı kimse tutamaz

Lusage

sersa

babasamsunlu

erhan 55 e sonuna kadar katılıyorum..  :evet: :evet: :kanka:

ne la burası hiç demokratik değil..  :peeh: :peeh: :peeh: :peeh:

Lusage

Alıntı yapılan: sersa - 09 Ağustos 2011, 18:45:55
kaliteli bir orta saha bence

Benimde aklımdan ortasaha geçiyor. Ancak Murat, Hakan, Selim, Hakan Arslan ve Dilaver varken lüks olur diye düşünüyordum.

sersa

Kalitesi yüksek bi orta saha olabilir çok orta sahamız var ama hepsi standart veya biraz üstünde o yüzden ;)

samuray

4 ncü de orta sahaya ön libero benim fikrime göre  :(

erhan55

Alıntı yapılan: Erdinc - 09 Ağustos 2011, 18:31:58
Ya erhan55 yeter artık ya ne antipatik adamsın yahu

ona buna deve ya da yok devenin nalı demediğim ama bana saygısızca yazan birine cevap verdiğim için antipatik olduğumu düşünen üye hakaret eden kaba konuşanları savunarak baya sempatik oluyor!!! ağzı olan konuşuyor!!
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 09 Ağustos 2011, 18:50:45
erhan 55 e sonuna kadar katılıyorum..  :evet: :evet: :kanka:

ne la burası hiç demokratik değil..  :peeh: :peeh: :peeh: :peeh:

teşekkür ederim. ben kimse yazımı eleştirmesin demiyorum, herkes doğru anlamak da zorunda değil, yanlış anlamış ya da farklı düşünüyor olabilir ancak bunu ifade tarzı laubali olamaz. Ben buna tepki gösterirken bana hak vermek yerine beni karalamaya çalışmak sitede ileride bu adamları daha da cesaretlendirir.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erhan55 - 09 Ağustos 2011, 19:00:10
ona buna deve ya da yok devenin nalı demediğim ama bana saygısızca yazan birine cevap verdiğim için antipatik olduğumu düşünen üye hakaret eden kaba konuşanları savunarak baya sempatik oluyor!!! ağzı olan konuşuyor!!teşekkür ederim. ben kimse yazımı eleştirmesin demiyorum, herkes doğru anlamak da zorunda değil, yanlış anlamış ya da farklı düşünüyor olabilir ancak bunu ifade tarzı laubali olamaz. Ben buna tepki gösterirken bana hak vermek yerine beni karalamaya çalışmak sitede ileride bu adamları daha da cesaretlendirir.

eveet.. bende onu diyorum zaten..  :kanka: :kanka:
adamın üsütüne gidiyorsunuz..
ne alıp veremediğin var sevgili erdinç kardeşim erhan kardeşimle..  :x(( :x(( :x((
neden karalıyorsunuz bu genç kardeşimi.. lütfen erdinç anti patiklik olma şimdi yaz günü..  :rulet: :rulet:
bu tip adamları daha da cesaretlendirecek açıklamalardan lütfen geri duralım arkadaşlar..  :evet: :evet: :evet:
ben mesela cesaretlenip burda ağza alınmayacak cümleler kurabilirim.  :evet: :evet: :evet:
lütfen hiç yapmadığım şeyi yaptırtmayın.. 8) 8)

Lusage

Rios gelseydi iyiydi. Tijuana'ya gitti. :(

Boştaki oyuncuların neredeyse tamamı yaramaz adamlar. Inşallah bu yapamazlardan bir kaçını alıp gelmezler.  :-X

Gaziosmanpaşalı3455

sosaka

Alıntı yapılan: altunay - 09 Ağustos 2011, 18:44:11
Trabzon engin baytarı satılık listesine koymus engin baytarı alsak süper olur 2 ayağinida kullanabiliyo sola engin sağa nikolitayı alsak bu takımı kimse tutamaz
alsak iyi olur da engine karşılık Kemal'i vermesinler :S

minci

Alıntı yapılan: iak5529 - 09 Ağustos 2011, 17:41:42
Şu sitenin huzurunu,üslubunu kim bozduysa sussun artık yazmasın bir dönem..Bu ne arkadaş!!!
Yeter arkadaşlar. Karşılıklı atışmayın. Mahalle kazgasına döndü artık. Boşunu forumu işgal ediyorsunuz.

Serkan

Sevgi pıtırcığı akan abi (= verdim hadi şukunu .p

AntZ

Tamam çok iyi oyuncu da, Engin Baytar'ı hiç bir baytar tedavi edemedi, bu kalitedeki oyuncuyu Trabzon bırakır mıydı tedavisi olsa.