2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

taraftar gergin.haklılarda .transfer şart.futbolcu öneriyorsun posa oluyor.yok başkasının kadroda düşünmediği bizde ne yapar falan.sekan aykut,ali akdeniz,celil sağır gittiler oralarda iyi oynayamadılar.bize geldiler döktürdüler.mehmet batdal buca da iyidi.gitti galatasaraya oynayamadı.şimdi başka takıma gitse coşacak.biz istesek hemen veryansın ederler.

ChucKeR

erhan55

Alıntı yapılan: AntZ - 09 Ağustos 2011, 17:23:10
@erhan55
Varsa bir şikayetin burdan admine ya da üyelere giydirmektense şikayet edersin, yok deve lafını elbette tasvip etmiyorum ama o lafa karşılık yazdığın hakaretler;

develik senin üslübündadir
üst düzey taraftar olmuşsun ama adam olamamışsın
senin gibiler de buranın seviyesini yerlere çekiyor
admin de hala duyarsız kalıyor. kimi tanıyorsan artık (?)

Bu mudur seviye???

Birilerine cevap verirken hep bir aşağılama, kendi üslubunca laf sokma çabası içindesin, yazarken yazdığın onca şeye rağmen sen bile hala ceza almadın, birde birilerini tanımak gerektiğini savunuyorsun. Bu son uyarı, varsa bir şikayetin adminlere, üyelere laf sokacağına şikayet et.

merak etme zamanında şikayet ettik değişen birşey olmadı adam uluorta deve diyecek ben susacam öyle mi? sen de onu savunacaksın! son uyarıymış adam hakaret ediyor adam gibi konuşmadığı için adam olamadın dedik yalan yanlış konuşmadık. zaten ona tepki göstereceğinize bana gösterdiğiniz için dingonun ahırı gibi seviyesiz konuşuyorlar istedikleri gibi at koşturuyorlar. ben kimseye bana hakaret etmeden saygısız cevap vermedim ve kimseye hakaret etmedim.

Alıntı yapılan: 5trawberry - 09 Ağustos 2011, 17:28:15
Beyler sakin olun, mübalağa yaptığının farkındayım ben de mizahi cevap verdim.
Hepimiz aynı davanın adamıyız, canınızı yerim. Birbirinize hakaret etmeyin, şu mübarek günde.
Saygılar, sevgiler.

haklısın ama insanlar tepkilerini yanlış kişilere yapınca diğerleri de yüz bulup böyle hakaretleri kendilerine hak görüyorlar. senin esprili cvp verdiğinin farkındayım zaten örnek olarak gösterdim sana tepki vermedim. o da senin gibi yaklaşmış olsa ona da üslubum iyi olurdu. ama o tanımadığı birinin yazısına deve diyecek kadar ADAM DEĞİL.

Lusage

Alıntı yapılan: ChucKeR - 09 Ağustos 2011, 17:34:08
gurur imzaladı mı ?

Sözleşme imzaladığımıza dair resmi bir açıklama gelmedi.

erhan55

Alıntı yapılan: salihcakir - 09 Ağustos 2011, 17:30:09
Sayın erhan55;
Hem kabacevizli55 nickli üyemize hem de ben dahil tüm adminlere haddinizi aşarak bir yorumda bulunmuşsunuz.
buraya yazmaya başladığınızdan bu yana bir çok kişi ile söz dalaşına girdiğinizin farkındasınızdır. bunda muhakkak siz kabahatli veya karşı taraf kabahatlidir gibi net bir ifade kurmak yanlış olacaktır. Ama bir çok tartışmanın içerisinde olan sizsiniz ve üslübunuza dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Admin Grubu Adına
salihcakir

adam DEVE diyecek sen de beni uyaracaksın. sana daha önce özelden bana hakaret edenleri söyledim ne yaptın? size dönecez tabiki haber verecez gelişmelerden dedin ses yok. adminlik bu değil.

Kaya

Şu sitenin huzurunu,üslubunu kim bozduysa sussun artık yazmasın bir dönem..Bu ne arkadaş!!!

AntZ

09 Ağustos 2011, 17:43:35 #6816 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2011, 17:47:26 AntZ
Alıntı yapılan: erhan55 - 09 Ağustos 2011, 17:34:33
merak etme zamanında şikayet ettik değişen birşey olmadı adam uluorta deve diyecek ben susacam öyle mi? sen de onu savunacaksın! son uyarıymış adam hakaret ediyor adam gibi konuşmadığı için adam olamadın dedik yalan yanlış konuşmadık. zaten ona tepki göstereceğinize bana gösterdiğiniz için dingonun ahırı gibi seviyesiz konuşuyorlar istedikleri gibi at koşturuyorlar. ben kimseye bana hakaret etmeden saygısız cevap vermedim ve kimseye hakaret etmedim.

Kimsenin sana deve dediği yok
Cevap olarak kabacevizli55 e "sen türkçede mübala diye dilbilgisi nedir bilir misin?" demişsin ama yazılan cevabın "mübala ediyorsun" anlamına geldiğini anlayamamışsın.
yok deve : "olur mu oyle şey", "soyledigin şey cok fazla", "abarttin" gibi anlamlara gelebilen laf.

Cevaplarında hala "adam gibi", "dingonun ahırı" gibi sözler kullanıp laf sokuyorsun... Üstüne birde seviyeden şikayet ediyorsun. Adamlığına lafım yok ama birtek adam sen değilsin. Önce yazılanları anla, yazdığın mesajları da göndermeden bir daha oku, lütfen...

erhan55

Alıntı yapılan: iak5529 - 09 Ağustos 2011, 17:41:42
Şu sitenin huzurunu,üslubunu kim bozduysa sussun artık yazmasın bir dönem..Bu ne arkadaş!!!
valla ben kimseye hakaret etmedim adam açık açık deve yazdı admin dahil herkes benim üzerime oynuyor. bana özür dilenmesi gerekirken neyin peşindeler anlamadım.

salihcakir

Alıntı yapılan: erhan55 - 09 Ağustos 2011, 17:38:07
adam DEVE diyecek sen de beni uyaracaksın. sana daha önce özelden bana hakaret edenleri söyledim ne yaptın? size dönecez tabiki haber verecez gelişmelerden dedin ses yok. adminlik bu değil.

adam size deve dememiş bu bir. herhangi bir mübalağalı durumla karşı karşıya kaldığımızda söylediğimiz deyimleşmiş bir kalıptır "yok artık deve"

siz bizi adam kayırmakla suçlamış zan altında bırakmışsınız; ben buna rağmen size alttan cevap yazmıştım ama görüyorum ki siz kin kusmya devam ediyorsunuz ve edeceksiniz. bir kez daha alttan almayacağım...

@kabacevizli;
ustam ben sizi de tanımam etmem, ama lütfen erhan55 nickli arkadaşımıza bir şey söylemeyelim...
alınıyor...

erhan55

Alıntı yapılan: AntZ - 09 Ağustos 2011, 17:43:35
Kimsenin sana deve dediği yok
Cevap olarak kabacevizli55 e "sen türkçede mübala diye dilbilgisi nedir bilir misin?" demişsin ama yazılan cevabın "mübala ediyorsun" anlamına geldiğini anlayamamışsın.
yok deve : "olur mu oyle şey", "soyledigin şey cok fazla", "abarttin" gibi anlamlara gelebilen laf.

Cevaplarında hala "adam gibi", "dingonun ahırı" gibi sözler kullanıp laf sokuyorsun... Üstüne birde seviyeden şikayetediyorsun. Adamlığına lafım yok ama birtek adam sen değilsin. Önce yazılanları anla, yazdığın mesajları da göndermeden bir daha oku, lütfen...

Sevgili sansunspor taraftarı ben o deyimin anlamını biliyorum ancak o deyim ARGO. Beni tanımayan biri bana karşı yazarken bu üslupta yazmamalı yazamaz. yazarsa da ben tepkimi gösteririm.

AntZ

09 Ağustos 2011, 17:51:58 #6820 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2011, 18:55:09 AntZ
Alıntı yapılan: erhan55 - 09 Ağustos 2011, 17:48:29
Sevgili sansunspor taraftarı ben o deyimin anlamını biliyorum ancak o deyim ARGO. Beni tanımayan biri bana karşı yazarken bu üslupta yazmamalı yazamaz. yazarsa da ben tepkimi gösteririm.

Peki arkadaşlardan rica ederiz sana yazarken daha dikkatli olurlar...

Sen de "yok deve" gibi bir sözü argo bulup, bu kadar alınganlık gösteripte tanımadığın insanlara;

develik senin üslübündadir
üst düzey taraftar olmuşsun ama adam olamamışsın
senin gibiler de buranın seviyesini yerlere çekiyor
admin de hala duyarsız kalıyor. kimi tanıyorsan artık (?)

gibi sözler söylemezsen, bu tür sözleri söyleyip, "dingonun ahırı gibi seviyesiz konuşuyorlar" gibi seviyeden şikayet etmezsen biz de mutlu oluruz.

erhan55

Alıntı yapılan: salihcakir - 09 Ağustos 2011, 17:45:14
adam size deve dememiş bu bir. herhangi bir mübalağalı durumla karşı karşıya kaldığımızda söylediğimiz deyimleşmiş bir kalıptır "yok artık deve"

siz bizi adam kayırmakla suçlamış zan altında bırakmışsınız; ben buna rağmen size alttan cevap yazmıştım ama görüyorum ki siz kin kusmya devam ediyorsunuz ve edeceksiniz. bir kez daha alttan almayacağım...

@kabacevizli;
ustam ben sizi de tanımam etmem, ama lütfen erhan55 nickli arkadaşımıza bir şey söylemeyelim...
alınıyor...

kimseye karşı asla kinim olmadı olsa size daha önce yazdığım arkadaşla ilgili sürekli takip eder sizi de bu konuda rahatsız ederdim. burada herkese karşı önce insan sonra samsunsporlu olduğu için saygım ve sevgim vardır. sizleri zan altında bırakmak gibi amacım yoktu. ancak tepki gösterilmesi gereken kişi ben değildim öncelikle o şahıstır.

5trawberry

09 Ağustos 2011, 18:10:56 #6822 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2011, 18:15:48 5trawberry
@erhan55

tamam abicim kapat mevzuyu lütfen, sen mübalağa yaptıysan, o da yok deve diyerek mübalağa yapmış.
Büyütecek bişey yok.

Burası her cinsten elemanların olduğu, magazin, siyaset, felsefe yapılan bir forum değil.

Burda herkesin davası belli, Samsunspor.!

sadece55

Ya erhan55 yeter artık ya ne antipatik adamsın yahu

samuray

oh nihayet petkoviç biri forvet olmak üzere 4 nokta transfer istemiş yönetimden transfer çalışmaları devam ediyormuş en kısa zamanda hallederler inşallah kaynak haber veya halk gazetesi