2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erhan55

Aynen katılıyorum geçen sene zenkeee zenkeee diye bağıranlar şimdi süper lige çıkınca havaya girdi beğenmez oldu. allah aşkına alınan yabancılara yapılan transferlere bakar mısınız? zenke hala takımın en iyi 4 adamından biridir ve en iyi forvettir. yerini doldurmak kolaymış(!) yönetimin transfer mantığına, aldıklarına bakarsanız abdül'ün yerini bile dolduramayacak görüşte adamlar olduğunu net anlarsınız. bu takımı hiç bozmasalar daha iyiydi. yaklaşık 10 tane adam aldılar o paraya 4 tane kaliteli adam alsalar daha iyi bir takım olurdu. bu adamlar neredeyse hiç bonservis ücreti vermeden yani takımların gözden çıkardığı posalarla süperlig kadrosu kurdular. 600.000 avro bonservis ücretinden bile kaçıp, iyi değil,alınanlardan biraz daha iyi olan oyunculardan vazgeçtiler. zenke gitsin mumla arayacaksınız.

kabacevizli55

aldıklarına bakarsanız abdül'ün yerini bile dolduramayacak
yok deve  @ erhan55

sersa

Abdül'ün yerine durmadan koşan bi çocuk koy doldurur yerini zaten ;)

5trawberry

@erhan55 yazdıkların abdul konusu dışında doğru ama,

Aldıklarına bakarsanız Abdul'ün yerini bile dolduramayacak lafına cevap LeBron James den geliyor:

LeBron Jamen:'' Yok artık ben.''  ;D :deli:

fanatik samsunsporlu

allah razı olsun ömer üründülden.ömer üründül çok iyi diye diye eskişehire transfer oldu.acaba ömer üründüle bir sakal atmışmıdır.

fanatik samsunsporlu

fazla sürmez eskişehirden rizeye kiralanır.hüseyin hocasının yanına.bizim maratondaki bazı özel taraftarlarıda onu desteklemeye giderler artık

twitter

zenkeyi 70'den sonra salacaksın, defansın allahı şaşar  :)

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 5trawberry - 09 Ağustos 2011, 14:27:06
Kusura bakmayın da, aramızda çok nankörler var.
Zenke gibi bir adama hala burun kıvırıyorsunuz, yok götü büyükmüş yok 87 kiloymuş. Yok satılsın. Kadroya almamalar bilmemneler.
Twitterda bi kere kilosunu eleştirmişler, cevap vermişti; 87 kiloyum benden fazla koşabilirmisin diye iddialaşmaya girmişti :D
Forvet oynayan adamın görevi nedir, gol atmak. Atıyor mu atıyor. Daha düne kadar Gökhana Burhana sövüyoduk diyecem öyleydi ama kapasiteleri belliydi :)
Adam 90 dakika koşuyor gol atıyor, attırıyor.Gene yaranamadı.

Murat Yıldırım'a giydirildi,Kemal'e giydirildi,şimdi Zenke'ye giydirildi.Sıra yavaş yavaş geliyo Hakan Bayraktar,Ahmet Şahin felan kaldı onlarada işe yaramaz yallah gitsinler dedik mi tamamdır bu iş hocam ;)

Lusage

Sol bekte sıkıntı var. Alabileceğin yerli oyuncuda yok. Alın Hakan Aslantaş'ı hem sağ bek oynar, hem sol bek ortasahaya koysan oynar. Tam bir joker. Takım için elinden geleni yapar. Konya'nın da sıkıntıları varken kapın şu adamı...

erhan55

09 Ağustos 2011, 16:04:14 #6804 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2011, 17:26:37 salihcakir
Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 09 Ağustos 2011, 14:55:10
aldıklarına bakarsanız abdül'ün yerini bile dolduramayacak
yok deve  @ erhan55

sen türkçede mübala diye dilbilgisi nedir bilir misin? orada o kadar kaliteli oyuncular alınmadı anlamına geliyor abdül iyi oyuncu demek değil.

Alıntı yapılan: 5trawberry - 09 Ağustos 2011, 15:01:56
@erhan55 yazdıkların abdul konusu dışında doğru ama,

Aldıklarına bakarsanız Abdul'ün yerini bile dolduramayacak lafına cevap LeBron James den geliyor:

LeBron Jamen:'' Yok artık ben.''  ;D :deli:

bak bu da aynı söze saygılı cevap ve görüş. örnek al.
sevgili strawberry ben mubalaa yaptım yoksa cümlenin gerçek anlamıyla değil oradaki mecaza bakınız. saygılar.

Lusage

Alıntı yapılan: erhan55 - 09 Ağustos 2011, 14:53:26bu adamlar neredeyse hiç bonservis ücreti vermeden yani takımların gözden çıkardığı posalarla süperlig kadrosu kurdular. 600.000 avro bonservis ücretinden bile kaçıp, iyi değil,alınanlardan biraz daha iyi olan oyunculardan vazgeçtiler.

Başkanın koyduğu 6 milyon ve TFF den gelen 3.5 la birlikte 9.5 milyon uçtu gitti değil mi? Kimmiş posa? Kocaelilerin gitmesin dediği Onur mu? Yada hangi Kayseriliye sorsan neden gönderildiğini anlamadigi Selim mi? Veya Veda için Feyenoord'a geri giden Bahia mi? Yada Karabüklulere acı koyan ve 350 bin € verilen Ehiosun mu? Veya geçen sezon Beşiktaş'in kapısında yattığı Saffet Gurur Yazar mi? Yoksa 600 bin € bonservis verilen Pal Lazar mi? Siz bence yanlış forumdasiniz. Içi geçmiş bedavaya alınan futbolcular için Mersin Idman Yurdu'nun forumlarını ziyaret edin...

holigan5565

arkadaşalar ben elimizdeki kadronun (1-2 takviyeye ihtiyacı olsada) kötü olduğu kanaatinde değilim.sorun taktiksel yapıda futbolcular daha alışma safhasındalar ve bu pek kolay değil.bu taktik tutarmı o da belli değil.bence 4 3 3 oynarsak bu kadro iş yapar.hocadan 3 4 3 den dönüş bekliyorum acilen

AntZ

09 Ağustos 2011, 17:23:10 #6807 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2011, 17:26:57 salihcakir
Alıntı yapılan: erhan55 - 09 Ağustos 2011, 16:04:14
sen türkçede mübala diye dilbilgisi nedir bilir misin? orada o kadar kaliteli oyuncular alınmadı anlamına geliyor abdül iyi oyuncu demek değil. )

@erhan55
Varsa bir şikayetin burdan admine ya da üyelere giydirmektense şikayet edersin, yok deve lafını elbette tasvip etmiyorum ama o lafa karşılık yazdığın hakaretler;

develik senin üslübündadir
üst düzey taraftar olmuşsun ama adam olamamışsın
senin gibiler de buranın seviyesini yerlere çekiyor
admin de hala duyarsız kalıyor. kimi tanıyorsan artık (?)

Bu mudur seviye???

Birilerine cevap verirken hep bir aşağılama, kendi üslubunca laf sokma çabası içindesin, yazarken yazdığın onca şeye rağmen sen bile hala ceza almadın, birde birilerini tanımak gerektiğini savunuyorsun. Bu son uyarı, varsa bir şikayetin adminlere, üyelere laf sokacağına şikayet et.

5trawberry

Beyler sakin olun, mübalağa yaptığının farkındayım ben de mizahi cevap verdim.
Hepimiz aynı davanın adamıyız, canınızı yerim. Birbirinize hakaret etmeyin, şu mübarek günde.
Saygılar, sevgiler.

salihcakir

Sayın erhan55;
Hem kabacevizli55 nickli üyemize hem de ben dahil tüm adminlere haddinizi aşarak bir yorumda bulunmuşsunuz.
buraya yazmaya başladığınızdan bu yana bir çok kişi ile söz dalaşına girdiğinizin farkındasınızdır. bunda muhakkak siz kabahatli veya karşı taraf kabahatlidir gibi net bir ifade kurmak yanlış olacaktır. Ama bir çok tartışmanın içerisinde olan sizsiniz ve üslübunuza dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Admin Grubu Adına
salihcakir