2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: berusa55 - 06 Ağustos 2011, 01:46:34
Bu arada Murat Kalkan ile Gurur imzalayacaklardı 2-3 gündür çıkan haberlerde. Hadi Murat Kalkan'la anlasamadık; gitti. Eee; peki Gurur ne oldu?

Şimdi ben de Gurur'la ilgili yazacaktım. İmza attı mı atmadı mı bilemem ama soruyorum; Kemal'e istediğini vermeyen yönetim acaba Gurur'u bedava mı oynatacak? O da en az Kemal'in istediği kadar istememiş midir?  :x(( Saygılar :evet:

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Ayberk - 06 Ağustos 2011, 08:49:09
Şimdi ben de Gurur'la ilgili yazacaktım. İmza attı mı atmadı mı bilemem ama soruyorum; Kemal'e istediğini vermeyen yönetim acaba Gurur'u bedava mı oynatacak? O da en az Kemal'in istediği kadar istememiş midir?  :x(( Saygılar :evet:

Gurur,Kemal kadar isteyebilmesi için şöyle hepimizi tatmin etmesi gereken şeyler yapmış olması gerekirdi.Yönetimde aklı başında bir şeylerin farkında adamlar vardır elbet.Kemalin istediğini vermeyip Gurur'a parayı dökmemişlerdir.Ortak bi nokta bulunup usulunde bir ücret verilmiştir diye düşünüyorum...

samuray

Alıntı yapılan: Serkan - 06 Ağustos 2011, 00:38:03
Burada yorum yapanların çoğunun  her iki tarafı da dinlediğini ben biliyorum...
burada hep kemal tarafı konşuluyor ama yönetimin tavrı ne bu konuda bilgisi olan varsa paylaşmasını isterim

Turuncu

kuzey55

4 sağlam transfer şart orta saha hakan bayraktara kalmamalı.diğerlerini de gözüm tutmadı hiç.ufuk,selim ve hatta murat bana yeterli gibi gelmedi.

Dartagnan

bosuna hayal kurmaya gerek yok .(sahsi görüşüm)

ChucKeR

Dartagnan

hani kafaya oynayacagız veya saglam bı takım gelıyor lafları varya ortalıkta yalandan yere ınanmaya gerek yok.Ben kendımı 15.lıge hazırlıyorum.ılk 10 a gırmek bıle su anlık durumda hayal benım ıcın ;)

ChucKeR

ben o yalanlara hiç inanmadım akıl var mantık var. bu sene dediğin gibi olacak normali de bu. ordu gibi yapmaktansa bana böyle uyar walla.

erhan55

Normali filan bu değil kardeşim. Kanun mu var alt ligden gelecek takım o sene ligde kalmaya oynayacak diye. sen yukarıyı hedeflemez ligde kalma amacında devam edersen bir aksilik olur mazallah ligde kalamazsın. Biz zamanında ikinci ligden gelip haftalarca lider hatta sonra 3üncü devam edip her türlü oyunlara rağmen 4üncü bitirmedik mi? ya da avrupada bir takım alt ligden gelip ertesi sene şampiyonlar liginde oynamıyor mu? dünyada ve uzakta değil bizim tarihimizde örnekleri var. sadece adam gibi takım kuracaksın adam gibi yürek koyacaksın. şu ana kadar ben bu yönetimde bunu göremedim. istense olur. istemiyoruz desinler tamam ama taraftarı kandırmasınlar.

kale5501

ben herşeye ragmen umutluyum oynamayan bir forvet oyuncumuz var sola bir adam alacaklar bence bu takım iş yapar ankaragücünü kaç kere izledikde bi,zi zorlamadıklarını düşünüyoruz umutsuzluga yer yok

Stoper

Yabancı bir forvet ve yerli bir sol kanat daha alacakmışız. Yabancı forvet bulursun eyvallahda, kaliteli yerli bir sol kanat söyleyin bana.. Ankaragücü maçında ki takımın görüntüsünden sonra görüldü ki çok çalışmamış lazım çook. Neyse ki ligin başlamasına yaklaşık 1 ay var.

twitter

-özer hurmacı

kendini bulursa çok yararlı olur ayrıca fenerlilerde giderse göbek atar pek seveni yok

cezayir55

kayserispor semih aydileki gozden cikarmis acaba alternatif olur mu  bize

Gaziosmanpaşalı3455

07 Ağustos 2011, 14:26:59 #6734 Son düzenlenme: 07 Ağustos 2011, 14:32:57 Gaziosmanpaþalý3455
4 samsunspor_x transfer şarttttttt samsunspor_x bence takım tat vermiyor.1 sol bek 1 ön libero artı 1 forvet.ergiç falan ne oldu ya alsak ya o adamı?