2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ChucKeR

kemal acaba altından kalkınmayacak bi kontrat mı istiyor. hiç masaya oturdular mı yönetimle? bu konuda bilgisi olan war mı? deli saçması bi durum ağzım açık okuyorum. .:.:.

özkan

Alıntı yapılan: ChucKeR - 05 Ağustos 2011, 17:13:36
kemal acaba altından kalkınmayacak bi kontrat mı istiyor. hiç masaya oturdular mı yönetimle? bu konuda bilgisi olan war mı? deli saçması bi durum ağzım açık okuyorum. .:.:.
masayada oturdular koltuğada oturdular kardeşim,yönetim işi boka sürüyo başka bişey yok.

samsunluhakan

samsunspor kemale muhtaç degildir anlaşmazsa anlaşmasın kemali kemal yapan samsunspordur bunu unutmasın kendi bilir kemaller gelip geçicidir ama samsunspor kalıcıdır biz kimleri gördük kaçıp giden adnanlar mustafa çiçekler hepsi geri gelmek için ugraşsalarda gelemediler.... takmayın kafanıza

Tufan

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 05 Ağustos 2011, 17:36:04
samsunspor kemale muhtaç degildir anlaşmazsa anlaşmasın kemali kemal yapan samsunspordur bunu unutmasın kendi bilir kemaller gelip geçicidir ama samsunspor kalıcıdır biz kimleri gördük kaçıp giden adnanlar mustafa çiçekler hepsi geri gelmek için ugraşsalarda gelemediler.... takmayın kafanıza

bu mantık bize zarar verir Samsunspor'un başarılı, ahlaklı futbolculara hiç olmadığı kadar ihtiyacı vardır. Yönetim para yaparken Kemal'i satmak için resmen taraftarın önüne yem atıyor ama bize düşen Kemal'e destek verip yönetimin daha yolun başında kendine çeki düzen vermesi gerektiğini anlatmaktır.

Dartagnan

Sen elındekı adamı (gelecek vaad eden) sat,sonra kenana-ersine devam et.Boyle bır sacmalık olamaz.Zaten Türk futbolundaki defans kkıtlığı aşikar.Gecen sene cıkmamızda önemli rol oynayan kemali satma peşindesin.Yazıktır günahtır.Gururu aldık o da iyi derlerse güzel bi kalay cekmek lazım. Ayrıca gurur mu kemal mi dersen gurur gitsin yüzünü yıkasın !

erhan55

Ben de Kemal'in gitmesini istemiyorum hatta yönetime kızıyorum ama kimse olayları net bilmeden kimseyi suçlamasın bence. Kemal'i tanıyorum diyenler bile kapalı kapılar arkasında neler konuşuldu bilemez. Kemal'in şartları denip duruyor nedir bunlar biln var mı? Belki adam yüksekten atıp tutuyor? Belki de yönetim her istenileni yapmayız takımda sözü geçen biziz futbolcuya biz değil onlar bize boyun eğmeli mesajı veriyor. Bu açıdan da bakmak lazım. Kemal'in olayları tanıdıklarına kendi lehine anlatmadığı ne malum? Tekrar söylüyorum yönetimin savunucusu değilim. Hatta yazılarıma genel olarak bakarsanız zaman zaman en ağır dille eleştiren de ben oldum. Ancak kimse gerçekleri bilmeden kimseyi suçlamasın ne Kemal'i ne yönetimi. En iyi yapılacak şey İlk maçımızda, o da büyük ihtimalle haftasonu, HEM YÖNETİME HEM DE KEMALE gerekli mesajı vermektir bence. Tek taraflı kemalin arkasında olmak Kemal'i samsunsporda bırakmaz masaya daha güçlü oturmasına ve karakteri ne kadar sağlam da olsa şımarsına neden olur. Tek başına yönetimin arkasında olmak kemali küstürür.

samuray

bu kemal işi yılan hikayesine döndü ya samsunda ankaragücü samsunspor maçında bu konuda yönetime gereken uyarıyı tüm taraftar ların yapacağında kuşkum yok tepki koymak şart oldu

olcay

ben burayı çok okumuyorum.onun için biraz dışarıdan bi göz olarak baktığımda sürekli "kemal'den alınan bilgilere göre..kesin olmamakla beraber kemal şunu dedi..." diye bir sürü sözle, kemali sanki yönetim eziyomuş durumuna düşürüyo çoğu arkadaş. erhan55 in de dediği gibi kimse işin aslını bilmeden buraya yazıp sallıyo.ve bilgisi olmayan insanı da burdan dolduruyo.yarın da maçta 2 kişinin gazıyla çok saçma yerlere gidebilir tezahüratlar.bence herkes bişey söylerken doğruluğundan kesin emin olmalı

SSKLA

Alıntı yapılan: olcay009 - 05 Ağustos 2011, 23:41:02
ben burayı çok okumuyorum.onun için biraz dışarıdan bi göz olarak baktığımda sürekli "kemal'den alınan bilgilere göre..kesin olmamakla beraber kemal şunu dedi..." diye bir sürü sözle, kemali sanki yönetim eziyomuş durumuna düşürüyo çoğu arkadaş. erhan55 in de dediği gibi kimse işin aslını bilmeden buraya yazıp sallıyo.ve bilgisi olmayan insanı da burdan dolduruyo.yarın da maçta 2 kişinin gazıyla çok saçma yerlere gidebilir tezahüratlar.bence herkes bişey söylerken doğruluğundan kesin emin olmalı

olcay abi Bunu diyen abilerimiz kemal le kemal in babsıyla falan muhabetti olan kişiler ;)

olcay

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 06 Ağustos 2011, 00:09:37
olcay abi Bunu diyen abilerimiz kemal le kemal in babsıyla falan muhabetti olan kişiler ;)

tamam kemal haklı olabilir de yönetimin ne dediğini dinledimi herkes.nedense sadece kemal tarafı konuşuyo.bence iki taraf da dinlenmeden bi taraf haklı olamaz.

Serkan

Burada yorum yapanların çoğunun  her iki tarafı da dinlediğini ben biliyorum...

berusa55

Bu arada Murat Kalkan ile Gurur imzalayacaklardı 2-3 gündür çıkan haberlerde. Hadi Murat Kalkan'la anlasamadık; gitti. Eee; peki Gurur ne oldu?

Turuncu

Alıntı yapılan: berusa55 - 06 Ağustos 2011, 01:46:34
Bu arada Murat Kalkan ile Gurur imzalayacaklardı 2-3 gündür çıkan haberlerde. Hadi Murat Kalkan'la anlasamadık; gitti. Eee; peki Gurur ne oldu?
Gurur ile anlaşmışlardır abi  idmana çıkmıştı.

berusa55

Hadi anlaştık adamla; idman görüntülerini de gördük Aykut'cuğum da nasıl ne şekilde anlaştık; bu nasıl iş? İmza atılıp atılmadığı da belli değil her zamanki gibi tabi; nasıl bir çalışma anlayışı var bu yönetimin çözemedik. Taraftarın ilgisini; kamuoyunun merakını kale almayan sistem pek tutmaz bizden söylemesi.

Turuncu

Alıntı yapılan: berusa55 - 06 Ağustos 2011, 01:51:35
Hadi anlaştık adamla; idman görüntülerini de gördük Aykut'cuğum da nasıl ne şekilde anlaştık; bu nasıl iş? İmza atılıp atılmadığı da belli değil her zamanki gibi tabi; nasıl bir çalışma anlayışı var bu yönetimin çözemedik. Taraftarın ilgisini; kamuoyunun merakını kale almayan sistem pek tutmaz bizden söylemesi.
Haklısın abi resmi siteden de  açıklama yapılmadı. :-\