2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

tanju55

ya nicolita ne oldu...
sezon acilisinda nicolita diye tezahurat yapin da baskan getirsin samsuna...

kabacevizli55

erhan55

04 Ağustos 2011, 18:52:11 #6677 Son düzenlenme: 04 Ağustos 2011, 18:56:00 erhan55
Alıntı yapılan: muhalif - 04 Ağustos 2011, 18:15:11
@erhan55

gözünden kaçtı galiba bi soru sordum  ;)

senın kı tepkı gostermek bızımkısı çemkirmek mi ?

benim lafın sana olmadığı için boşuna üzerine alındığından dolayı polemik yaratmak tartışmak istemedim. ama biz YÖNETİME UYGUN ÜSLUPLATEKPKİ gösterirken BİZE HER ZAMANKİ GİBİ BİR GRUP DÜŞÜNCELERİMİZE SAYGI GÖSTERMEYEREK LAF ETMESİNE(UYGUN DİLLE KENDİ DÜŞÜNCESİNİ SÖYLEMEDİĞİ İÇİN ÇEMKİRMEK OLARAK İFADE ETTİM) ve daha sonra tepkimizdeki haklılığını gördüğüme sevinmekle beraber aynı kişilerin de daha sonra bizimle aynı tepkiyi vermiş olduğunu görmek içimin yağlarını eritti. ama tekrar diyorum sen neden üzerine aldın da ısrarla polemiğe girmeye çalıştın anlam veremedim. Ben boşuna tartışmamak için cvp vermemiştim.

Lusage

Alıntı yapılan: tanju55 - 04 Ağustos 2011, 18:34:17
ya nicolita ne oldu...
sezon acilisinda nicolita diye tezahurat yapin da baskan getirsin samsuna...

Biz, Lens, S. Etienne derken en son Monaco'ya satmaya çalışıyorlardı.

samuray

bi arkadaş murat kalkan sakat gönderilmiş diye yazmış . ee bu ilhan cavcav bedelsiz göndermiyor boşuna bilyden kazığı yemiştik zaten ;D

samsunluerhan

Değerli Samsunpor'lular Kulubümüzden aldığımız bilgiye göre cumartesi günü saat:20:00'da Ankaragücü ile hazırlık maçı oynayacağız.Maç biletlerinin 5 tl olduğu belirtildi... Herkes kendini ayarlasın büyük hasret sona eriyor!!! Cumartesi günü Saat:20:00'da 19 Mayıs Stadındayız...  samsunspor_x ile  ankara_gucu

SerhaT55

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 04 Ağustos 2011, 21:26:29
Değerli Samsunpor'lular Kulubümüzden aldığımız bilgiye göre cumartesi günü saat:20:00'da Ankaragücü ile hazırlık maçı oynayacağız.Maç biletlerinin 5 tl olduğu belirtildi... Herkes kendini ayarlasın büyük hasret sona eriyor!!! Cumartesi günü Saat:20:00'da 19 Mayıs Stadındayız...  samsunspor_x ile  ankara_gucu

samsunluerhan burası transfer dedikoduları bunu buraya değil sezon açılış sayfasında paylaşıldı.

SSKLA

Murat Kalkan olmadı

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, bir süredir transfer görüşmelerinde bulundukları Gençlerbirliği oyuncusu Murat Kalkan anlaşamadıklarını söyledi.

Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Transfer çalışmalarının da sürdüğüne değinen Yılmaz, bu kapsamda Gençlerbirliği'nin sol kanat oyuncusu Murat Kalkan ile bir süredir görüştüklerini, ancak bu oyuncuyla ancak parasal konuda anlaşamadıklarını vurguladı.

Samsunspor'un yeni sezonda başarılı bir mücadele ortaya koyması için yönetim olarak ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Yılmaz, şunları kaydetti:

''Samsunspor'un geleceği için çalışmalarımıza hassas bir şekilde gece gündüz devam ediyoruz. Bu bağlamda takımımız şu anda Samsun'da Nuri Asan Tesisleri'nde hazırlıklarına devam ediyor. Hocamız Vladimir Petkovic'in bize verdiği olumlu rapor doğrultusunda takımımızın her geçen gün daha iyi hale geldiğini duymak yönetim olarak bizleri çok mutlu ediyor. Yeni sezon hazırlıklarımız kapsamında hazırlık maçları yapacağız. Bu maçların takımımız için çok önemli olduğu görüşündeyim. Yeni sezonda iyi bir takım olacağımıza sonuna kadar inanıyorum.''

Kaynak : ligtv.com.tr

Sol Açık

Stancu iyidir ve olursa işimize yarar. Ama ben kiralık oyuncularla ilgili satın alma opsiyonunun mutlaka olması gerektiğini düşünüyorum, o ayrı...

fındık

ntvspor
Transfer çalışmalarının da sürdüğüne değinen Yılmaz, bu kapsamda Gençlerbirliği'nin sol kanat oyuncusu Murat Kalkan ile bir süredir görüştüklerini, ancak bu oyuncuyla ancak parasal konuda anlaşamadıklarını vurguladı.

fanatik

Bu arada Karadeniz ekibi, daha önce anlaşma sağladığı Gençlerbirliği'nin sol kanat oyuncusu Murat Kalkan'dan vazgeçerken, Karşıyaka'ya satılan Turgay Gölbaşı'ya karşılık da Saffet Gurur Yazar ile anlaştı.

ahmetsefa55

o değil de kemal i tese ye satmaya çalışıyomuş bizimkiler...

fındık

Alıntı yapılan: muhalif - 05 Ağustos 2011, 10:34:21
o değil de kemal i tese ye satmaya çalışıyomuş bizimkiler...

Bu saatten sonra ne yaparsa yapsınlar umurumda değil kemalde bir başkasıda önemli olan Samsunspor'umuzun başarısıdır. Futbolcular gelip geçicidir. Kimler geldi kimler geçti.

germencisse

Güne bomba haberle başlıyoruz..

Alıntı Culio Samsuna kiralandı
Galatasaray,Arjantinli orta saha oyuncucu Emmanuel Culio'yu Samsunspor'a satın alma opsiyonu ile kiraladı
Kaynak:Sözcü Gazetesi

Juan Emmanuel Culio - Galatasaraydaki Golleri.wmv

bkz: İnternetten bulamaybilirsiniz haberi,sözcü gazetesinin spor haberi'dir

sosaka

culio'yu ordu kiraladı diye biliyorum ama

stancu için görüşülüyordu