2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

alperen

erhan55

biz bu adamla hala imza atılmadı bu işte bir terslik var. önce bolu dendi sonra hollanda oradan da samsuna döndüğünde denince tepki gösterirken, bize buradan çemkiren arkadaşlar da kaygılarımızın ne kadar yerli olduğunu görmüştür umarım. en başından belliydi. imza atması için yer önemli mi anlaştıysa o anda atar, atmıyorsa sorun vardır ki zamanla da sorunlar büyümüş anlaşılan.

berusa55

Bu Kemal olayı sıktı o zaman kardeşim harbiden. Burda yönetimden topçusuna kimin işgüzarlığı varsa bu taraftara karşı yapılmış koca bir ayıptır hakikaten. Yeter da...

Ayberk

Merak etmeyin abi, üstün zekalı matematik profesörü yöneticilerimiz gerek açıklamayı; "Gurur'u ucuza aldık, üstüne Kemal'i milyona sattık" gibi saçma sapan açıklamalar yaparlar yakında içiniz rahat olsun >:( >:( >:( :kafa: :x(( :x(( :x(( :x(( :x((

SerhaT55

Önder Turacı  miy_x geri gönderilmiş.

yirmiuc

önce boludaki kampta imza atılacak denildi , daha sonra hollanda dönüşü...
bir problem olduğu belliydi zaten.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: erhan55 - 03 Ağustos 2011, 02:58:54
biz bu adamla hala imza atılmadı bu işte bir terslik var. önce bolu dendi sonra hollanda oradan da samsuna döndüğünde denince tepki gösterirken, bize buradan çemkiren arkadaşlar da kaygılarımızın ne kadar yerli olduğunu görmüştür umarım. en başından belliydi. imza atması için yer önemli mi anlaştıysa o anda atar, atmıyorsa sorun vardır ki zamanla da sorunlar büyümüş anlaşılan.
senın kı tepkı gostermek bızımkısı çemkirmek mi ?

55_OrHaN_55

kemal olayı sıktı gerçekten. imza attıramayacaklarsa satsınlar. nedir ya?

holigan5565

eğer kemal bursadaki sercan ve volkan gibi olupda aklı istanbulda ayakları sahada oynayacaksa zaten bize bir fayda vermez bence de satılsın zaman kaybetmeden hiç değilse para kazanırız ama o malum takıma gidecekse ihanetinin sonu bizden aldığı ahlarla Adnan gibi olur.bank asyaya döner.ama Samsunspor baki kalır.

kabacevizli55

bildiğm kadarıyla kemal gitmek istemiyor yönetimin belirsizliği
adnan la kıyaslanamaz bile o ..... tseye uça uça gitmişti sonra hayallerinin takımı kabusu olmuştu

YaşarDoğu

Atakumlu

Ayberk

Kemal'in gitmesine üzülmem. Samsunspor hep vardı, Kemal'siz de var olur. Açık söyleyeyim itoşa kokoşa satılmış ona da laf etmem, yöneticiler zaten basiretsiz aynı şeyleri söylemek istemem. Tek üzüntüm, olayları yine farklı lanse edip, taraftara Kemal'i kötü gösterip, işin ceremesini çekmeden kolaya kaçan o şahsiyetsizler yüzünden Kemal'e küfredilmesi olur.

jean

kemal gitsin imza falan atilmicak anlaslan 2-3 milyon euroya satilabilir

samuray

ya arkadaşlar hayret bu kemal ii iyice kabak tadı verdi nedir bu olaylar anlamadım gitti attı atacak orda burda derken hala uzatmaları oynuyorlar kemali kemal yapan samsunsoprdur kemal bunu unutmamalı eğer sorunu kemal çıkarıyorsa yok yönetim yüz ikiyüz bin tl gibi hatta üçyüzbin olsa ne yazar gibi veya bizim bilmediğimiz başka nedenlerden dolayımıdır onuda bilemiyorum yoksa amaçları kemali satıp para kazanalım falan diyorlarsa kısacası bu işi çok sulandırdılar eğer kemalin kafasındada gidim ist tk..na veya t.s, ye varsada gitsin böyle kalırsa zaten verimli de olamaz yani netice itibariyle sorunlu bi kemal olacaksa olmasın kafası dışarda olan oyuncudan hayır gelmez diyorum (herşeye rağmen bu pürüzlerin ortadan kalkmasını dilerim)