2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Akyol

Bu adamları hoca istediyse helal olsun gönlüm rahat. Fakat bence hocanın istediği adamları alamadık, umarım oyun sistemine uyan adamlardır yoksa büyük sıkıntı yaşarız. Birde yabancılar fos çıkarsa düşünmek istemiyorum  :(

Takımı izleyebileceğimiz bir maç olsa da kesin kararımızı versek artık. Belki de negatif düşüncede olanları utandıracak bir uyum söz konusudur :ok

Gaziosmanpaşalı3455

31 Temmuz 2011, 12:49:43 #6601 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2011, 12:57:59 Gaziosmanpaþalý3455
yaw kardeş inşşaallah biz yanılalım.burası herkesin görüş bildirdiği transferlerin forum noktası değilmi?bende olumlu bişey görürsem tabiki fikrimi beyan edeceğim.sizlerin baktığı açıdan siz olumlu görüyorsunuz ben saygı duyarım.dedeiğim gibi bunlar benim fikirlerim vede temennim inşşallah yanılırım.:):):):)inşalah hepsi iyi topçu çıkar.:):):)

alperen

Alıntı yapılan: Akyol55 - 31 Temmuz 2011, 12:48:24
Bu adamları hoca istediyse helal olsun gönlüm rahat. Fakat bence hocanın istediği adamları alamadık, umarım oyun sistemine uyan adamlardır yoksa büyük sıkıntı yaşarız. Birde yabancılar fos çıkarsa düşünmek istemiyorum  :(

Takımı izleyebileceğimiz bir maç olsa da kesin kararımızı versek artık. Belki de negatif düşüncede olanları utandıracak bir uyum söz konusudur :ok

Abi en azından eskisi gibi kampa adam çağırıp,idmanlarda izleyip transfer yapmıyoruz.Haftalarca transfer bekledik illaki takip edildide alındı oyuncular.Gerekli bölgelere adam alındı.Ben çok ümitliyim bu seneki transferlerden :)

samuray

transferlerde peşin hükümlü olmayalım daha doğru dürüst seyretmedik bile ben şahsen hocadan çok ümitliyim mulak aldığımız topçuların bir çoğunu kendisi aldırmıştır nihayet takımı kuracak oynatacak sistemine gerekli topçulardır umarım altlernatifi bol bi kadro görüntüsü var ama hala bi forvet ve ön libero ihtiyacımız var bana göre 

kamuri

şu ankara turnuvası çok iyi olacak takımın ve yeni transferlerin sondurumunu daha net görecez inşallah

Ayberk

Açıkçası ben daha çok Belçika-İsviçre-Almanya-Hollanda merkezli bir transfer politikası bekliyordum. Aldığımız çoğu oyuncunun Bahia kariyerinde olmasını istiyordum. Oynadığı ligde kalburüstü bir takımda forma giyen, Avrupa kupalarında oynamış oyuncuları alacağımıza inanıyordum da. Baktığımız zaman Valdomiro daha sönük takımlarda oynamış, Dominguez İsviçre'den hadi ona lafım yok. Ekigho tam bir bomba, ya elimizde ya rakip kalelerde patlayacak. Lazar genç ve beyefendi bir görüntüsü var ama onun da kariyeri ve yapabilecekleri soru işareti. Yerlilere baktığımızda da genelde genç ve gelecek vaat ettiğini umduğumuz kişiler alındı. Bu bir bakıma iyi ama takımı sırtlayacak oyunculara pek de sahip olduğumuz söylenemez. (Selim belki burada bir istisna.) Yabancı konusunda isim ve kariyer olarak beklentilerimin altında olsa da rastgele alınmadıklarına inanmak istiyorum. Bu takım ligdeki çoğu takıma göre yine kadro değeri ve isimlerin çapına bakıldığında geride kalacaktır. Ancak onlarda olmayan takımdaşlık duygusuyla iyi yerlere gelebiliriz.

minci

Super denilen ligi biraz fazlamı abartıyoruz. Galiba öyle. Aslında bizde fena takım değiliz. Bu iş hava işi. Havayı yakalarsak işi götürürüz. Önemli olan onu yakalamak. Bu da konsantrasyondan geçer. Taraftar olarak biz konsantre olursak aynen geçen yıl gibi, hem şehri ve hem de  takımı havaya sokarız. Ancak buna önce bizim inanmamız gerekiyor. Sevgili arkadaşlar öncelikle sizden ricam bu karamsar yorumları bırakıp daha motive edici mesajlar vermemiz gerekiyor. Futbolcularımıza inandığımızı ve başaracağımızı taraftar olarak önce biz göstermeliyiz. Şuna inanın bütün futbolcular ve yöneticiler hatta diğer takımlar bu siteyi çok yakından takip ediyorlar.

erhan55

Şimdilik takımı pek izleme fırsatımız olmadı o yüzden kesin bir karar vermek yanlış olur ancak ayberkin söylediği nedenlere katılarak şunu eklemek isterim; alınan isimler genelde genç ve resmen tutacak gelecek vaadedecek umutlarımızın olduğu oyuncular ancak bunlar tutmazsa takım tepetaklak olur. Bu da biraz resmen kumar oynadık gibi geliyor. İllaki incelenip alınmıştır ve hoca onaylamıştır diye güvenmek istiyorum. Ancak Ayberk'in dediği birşeye kısmen katılmıyorum takımdaşlık ruhu elbet biraz kamçılar başarıyı arttırır ancak ikimizin korktuğu gibi oyuncular tutmazsa kurtuluş savaşı iman gücü bile yetmez. Zaten zamanla ruh da kalmaz. Umarım hepimizin kaygıları boşa çıkar. Bir an önce izlemek için içimde kıpır kıpır bir merak var. İnşallah hazırlık maçlarının en azından birini bir kanal verir.
Ayrıca forvetleri takıma hala empoze edemememizde büyük emeği olan vize işleriyle ilgilenen planlaması mükemmel yöneticimizi saygıyla anıyorum. Aylar öncesinden kamp yeri belli oluyor ama vize alınamıyor. Benzer durumu kendi şirketinde yapan olsa Kazım Başkan hala bu kişiyi çalıştırır mı merak ediyorum? Aynı fiyaskoları ligde yaşamayız umarım.

kamuri

bence de süper ligi abartıyoruz biraz arkadaslar bursaspor sercanlarlan volkan şenlerle ozan ipeklerle 33_34 yasındaki ömer erdoğanlarla şampiyon olmadı mı önemli olan o havayı ve arkadaslık ortamını yakalamak

sersa

TAKAS YAPILACAKTI
Samsunspor Kulübü ile Karşıyaka arasında yapılan anlaşmaya göre Turgay Gölbaşı ile Saffet Gurur Yazar takas yapılacaktı. Kırmızı-Beyazlı ekip ayrıca Saffet Gurur için Karşıyaka'ya 75 Bin TL ödeyecekti. Yapılan anlaşma sonrasında ilk imzayı Turgay Gölbaşı attı.

VERDİĞİ SÖZDE DURMADI
Tecrübeli orta saha oyuncusunu renklerine bağlayan ege ekibi verdiği sözde durmadı. İmzadan sonra Turgay'ın transferini garantiye alan Karşıyaka Saffet için Samsunspor'dan 75 Bin TL'nin dışında ekstra para istedi. Bunun üzerine Karşıyaka ile Samsunspor'lu yöneticiler arasında Saffet için yeni bir pazarlık başladı.

netkulis

kabacevizli55

bu kesekeliler neyse mübarek günde susalım

SerhaT55

AlıntıBÜYÜK TAKAS

Teknik Direktör Karaman'ın Zenke'nen yanı sıra tecrübeli orta saha istediği öğrenildi

Spor Toto Süper Lig'in tek Egeli temsilcisi Manisaspor, yeni sezon hazırlıklarını hız kesmeden sürdürürken, yönetim Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın ilk iki etap kamp sonunda belirlediği eksikleri gidermek için yeniden transfere girişti. Liglerin ertelenmesine rağmen, tempoyu düşürmeyen Karaman'ın yönetimden, geçen sezon Samsunspor formasıyla Bank Asya 1. Lig'de gol kralı olan 23 yaşındaki Nijeryalı oyuncu Simon Zenke'yi istediği, ayrıca orta sahayı da tecrübeli bir oyuncuyla takviye etmek gerektiği görüşünü bildirdiği öğrenildi.
İlk aşamada Simon Zenke'ye yönelen Manisaspor yönetimi ise Samsunspor'dan bu oyuncuyu takas yoluyla almaya çalışacak. Manisaspor'un Karadeniz ekibine Nijeryalı oyuncuya karşılık, geçen sezon Mersin İdmanyurdu'nda kiralık oynayan ve çok başarılı bir sezon geçiren Adem Büyük'ü önereceği, artı bir miktar da para teklif edeceği öğrenildi. Samsunspor'un bu teklife vereceği cevap ise merak konusu. Ancak Simon Zenke'nin Manisaspor'a gelmeye sıcak baktığı öğrenildi.

http://yeniasir.com.tr

kabacevizli55

zenkeye manisanın bütçesi yetmez adem büyük ve bir miktar para bunlara anca kalsaydı  bill memoyu verirdik

ahmetsefa55

bu yeni asır gazetesi için ege bölgesının fotomaçı diyolar o yuzden kaynak gostermeye değmez yanı

Ayberk

Hayır, Zenke gitmeye niye sıcak baksın ki? Hepsine tamam da orayı anlayamadım :o ;D