2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cezayir55

iyide bu adami besiktas istiyordu sikeden once

oguz_5528

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 30 Temmuz 2011, 17:15:53
Billy Mehmet'ide beğenmiyolardı sonradan haklılıklarınıda gördük adamların :)

Pekte forma şansı bulamamış,kiralık oynamış şansı tutmamış.Bize futbol oynamak için geldiği çok belli,inşallah Samsun'da başarılı olur  ;)

sosaka

samuray

ben izlemedim murat kalkanı yorum yapamıyorum ama sol defansa gerekliydi bence hayıyrlısı olsun şimdi solda üç isim başaran orhan murat çekşecek bi ön libero bi forvet lazım bu takıma ama başkanh transferi kapadık diyor

poo_55

yanılmıyorsam hacettepede ki jenerasyonda sağlam topçuydu.

uqur55

arkadaslar ben atakum dolmusuna bınddım oncekı gun ve yaanımdakı adam hakkı bvayrakı aradı ve bu oyuncuyu soyledı petkovıce soyledıgını ve onay aldıgını soyledı hakkı bayrakında ızlemesını tasvıyeettı buyuk ıhtmal alacagız....

Ayberk

Neyin davasındayız beyler, aldık adamı sadece Samsun'a gelip imza atması kaldı zzzzz .:.:.

Gaziosmanpaşalı3455

mükkemmel bi transfer öf be ilk 5 teyiz bu adam formada sattırır kombinede ya bu transferleri kim yapıyor bi dünya transfer yaptık ya bana ekigodan başka şöyle adam gibi bi topçu gösterebilen varmu bunaları bedavayamı veriyorlar biz bunlara para ödemeyecekmiyiz.?bu trnasferleri yapmamızda aracı olan kişileri ve sebeb olan kişiler samsunsporu çok sevdiğimden dolayı hayırla anıyorum...............yazık samsunum yazık.14 tane alacağımıza bu takıma 4 tane kaliteli oyuncuyu takıma katsaydık emin olun bundan daha iyi olurdu.

maço

sen kemali oktay delibaltayı çok mu ıyı bılıyordun.

ben yonetıme ve teknık heyete su transferlerınden sonra guvenıyorum.

SSKLA

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 31 Temmuz 2011, 12:16:30
mükkemmel bi transfer öf be ilk 5 teyiz bu adam formada sattırır kombinede ya bu transferleri kim yapıyor bi dünya transfer yaptık ya bana ekigodan başka şöyle adam gibi bi topçu gösterebilen varmu bunaları bedavayamı veriyorlar biz bunlara para ödemeyecekmiyiz.?bu trnasferleri yapmamızda aracı olan kişileri ve sebeb olan kişiler samsunsporu çok sevdiğimden dolayı hayırla anıyorum...............yazık samsunum yazık.14 tane alacağımıza bu takıma 4 tane kaliteli oyuncuyu takıma katsaydık emin olun bundan daha iyi olurdu.

Bence Bahia da oldukça iyi bir topçu .

kabacevizli55

görmedik ki daha  izlemedimiz adamlara nasıl kötü diyebiliriz ?

cezayir55

bu adami sikeden once besiktasta istiyordu

Gaziosmanpaşalı3455

14 tanede 2 tane yada 3 tane iyi çıksa bari buyuk kazanç derim.sıradan topçulardan lacağımıza keşke agbetuyu elimizde tutsaydıkta hiç olmassa bildiğimiz ve zenkeyi tamamalayabilen bi oyuncuydu.en azaından bunlara papatya falı açmazdık bu oyuncu tutuyo tutmuymuyotutuyo tutmuyo:):):)oynayacağımız lig süper lig beyler rakiplerimizin(kayeseri,bursa,ordu,mersin vs) aldığı yada takip ettiği topçulara bi bakın bide bizim aldıklarımıza.bu süper ligteki ilk senemiz.ahmetle mehmetle bu işler çok zor.allah muhafaza bizi ilk yarıyı bile göstermezler.(benim sadece kumar oynayacağımıza risksiz sağlam 4-yada 5 futbolcuyu direkt takıma monte edip işi sağlama almak.

emre

vay arkadaş!sürekli oynayacağımız lig süper lig deniyor. Daha önce hiç oynamadık zaten bu ligde.Görelim bakalım bu sene nasıl bir ligmiş bu süper lig..

alperen

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 31 Temmuz 2011, 12:31:52
14 tanede 2 tane yada 3 tane iyi çıksa bari buyuk kazanç derim.sıradan topçulardan lacağımıza keşke agbetuyu elimizde tutsaydıkta hiç olmassa bildiğimiz ve zenkeyi tamamalayabilen bi oyuncuydu.en azaından bunlara papatya falı açmazdık bu oyuncu tutuyo tutmuymuyotutuyo tutmuyo:):):)oynayacağımız lig süper lig beyler rakiplerimizin(kayeseri,bursa,ordu,mersin vs) aldığı yada takip ettiği topçulara bi bakın bide bizim aldıklarımıza.bu süper ligteki ilk senemiz.ahmetle mehmetle bu işler çok zor.allah muhafaza bizi ilk yarıyı bile göstermezler.(benim sadece kumar oynayacağımıza risksiz sağlam 4-yada 5 futbolcuyu direkt takıma monte edip işi sağlama almak.

Kumar oynadığımızı nerden biliyosun,kaç kere izledinde olumsuz yorum yapıyosun??..bu adamlar izlendi aylarca takip edildi ve hocamızın isteği doğrultusunda alındı.