2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ngonge

Keşke Turgay'ı hemen göndermeden Gurur'u alsaydık, bu iş sıkıntı çıkarmaz inşallah.

uqur55

Eduardo Jesús Vargas Rojas bu oyuncuyu alıyoruz istihbarat sağlam
Eduardo Vargas High Ligth

beşnumara

Alıntı yapılan: ngonge - 29 Temmuz 2011, 21:26:34
Keşke Turgay'ı hemen göndermeden Gurur'u alsaydık, bu iş sıkıntı çıkarmaz inşallah.
Abi sorun 75 bin tl.O da süper ligde oynamak istiyorsa  onur türk gibi kendisi karşılayacak mecbur ama beni düşündüren yıllardır kskda forma giyen bir futbolcu ayrılırken böyle ayrılmaması lazım.Bize gelsin sorun değil ama yarın bir gün bizde de aynı sorun olursa veya herhangi bir oyuncumuz böyle yaparsa ne düşünürüz?

erhan55

Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Temmuz 2011, 22:12:05
Abi sorun 75 bin tl.O da süper ligde oynamak istiyorsa  onur türk gibi kendisi karşılayacak mecbur ama beni düşündüren yıllardır kskda forma giyen bir futbolcu ayrılırken böyle ayrılmaması lazım.Bize gelsin sorun değil ama yarın bir gün bizde de aynı sorun olursa veya herhangi bir oyuncumuz böyle yaparsa ne düşünürüz?

haklısın malesef bazı istisnalar hariç futbolcu milletinin para için yapmayacağı şey yok. hele eskiden onurlu vefalı olanlar daha çoktu şimdi gençlik tam paragöz oldu. cehalet ve genç yaşta bu kadar paraya kavuşmak bozuyor insanları.
ama sözlerimin gurur ile alakası yok genel yorumdur. gurur iyi trasnfer olur, gelsin.

kamuri

kimse yorum yapmamış vargasa pek inandırıcı gelmedi herhalde  :(

berusa55

Bekleyelim görelim taktiği artık herkeste Kamuran. Gına geldi transferinden de şikesinden de futbolundan da millete  :D

55_OrHaN_55

imza atılmadan kimse ümitlenmez sanırım:)

erhan55

30 Temmuz 2011, 02:31:14 #6564 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2011, 02:51:47 erhan55
Alıntı yapılan: uqur55 - 29 Temmuz 2011, 21:58:00
***** U. de Chile ***** [2010-2011]

videodaki her gol onun değil ama iyi oyuncu daha 21 yaşında. da sen mi tavsiye ediyorsun duyum mu var? kaynak sağlam ne isimler duyduk. ne sitelerde adamın özgeçmişine bile son takımı samsunspor yazıldı. ama sonunda valdomiro çıktı kutudan.

Ayberk

Daha önce de yazdım, Ahmet Kuru'yu alsak fena olmaz zzzzz zzzzz zzzzz

sersa

KARAR VERİLDİ
Samsun dışında kamp yapmayı düşünmediklerini belirten Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, "Dün yönetimle birlikte toplantı yaptık ve kamp programını değerlendirdik. Teknik ekibimizin de görüşü Samsun'da kalmaktı. 9 Eylül tarihine kadar Samsun'da yeni sezon hazırlıklarına devam edeceğiz. Çevremizdeki illerin takımlarıyla hazırlık maçları oynayacağız" dedi.

TRANSFER YAPILMAYACAK
Transfere de son noktayı koyduklarını diye getiren Başkan Kazım Yılmaz, "Karşıyakalı Saffet Gurur Yazar'ın dışında başka bir futbolcu almayı düşünmüyoruz. Teknik Direktör Vladimir Petkovic şu anki kadronun yeterli olduğunu söyledi. Devre arası transfer dönemine kadar elimizdeki kadroyla ligde mücadele edeceğiz" diye konuştu.

beşnumara

Mecbur forvet alacaklar bıraksınlar bu işleri :)

sersa

evet ekıgho ve domınguez den öncede almicaz demişlerdi  :)

cezayir55

sol kanat ve forvet lazim takima  biraz balon haber gibi geldi bana