2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

Alıntı yapılan: Erdinc - 26 Temmuz 2011, 20:33:57
Arkadaş Kemal ile anlaşıldığı kamptan sonra imza atılacağı yazıldı daha neyin muhabbetini yapıorsun
ya kardeşim çok şely yazıldı çizilidi de hala ortada kesinleşen bi imza oyk bukadar muallakta kalmasına isyan ediyorum ben herkes birşayler söylüyor net bilgi yok mesele bu bu kadar uzaması caınımı sıkıyor sadece

samuray

Alıntı yapılan: designer_55 - 25 Temmuz 2011, 09:16:29
Rios filan yok arkadaslar..
en yetkili kisidden ogrendim dun
[/quote           ya gelmesin be kardeşim ben bi kaç maçını seyrettim hiç oyuna katkısı oyk zaten şimdi kupayıda alınca iyice havalara girer uruguaylı topçular ;D

salihcakir

Burada kedi biz oluyoruz, rios da ciger :)

samuray

samsunsporda defans bereketi karşıyakadan gururda geliyor sağ tarafta pal lazar adem sol kanatta başaran orhan stoperler kemal bahia valdamiro ersin kenan diğer taraflara bi diyeceğim yok ama sol bek te başaran bu yükü kahdırabilirmi hem yeydek hem as olarak bana göre zor gibi yani o bölgeye  bi transfer olurmu acaba olmalı? forvet ihtiyacımız vede ön libero eksiğimiz devam ediyor gibi gerçe hoca eksik aksayan yerlerin neler olduğunu en iyi bilen odur benona güveniyorum bu konuda inşallah bu sene çok kaliteli bi samsunsor izleyeceğiz  ;D samsunspor_x >l<

Lusage

samuray

turgayla takas artı para konuşulmuştu sanki hadi hayırlısı

Lusage

erhan55

bence öyle halledilemeyecek büyük bir kriz yok. zaten anlaşmışız oyuncu da bu olaylardan sonra karşıyaka yönetimiyle hepten ipler kopmuştur orada oynatamazlar illaki orta yol bulacaklardır

Lusage

Alıntıogecebusene KARŞIYAKA
Samsunspor'un tecrübeli futbolcusu Hakan Bayraktar'ın da KSK'ye gelmek istediğine teknik kadronun olumsuz yanıt verdiği öğrenildi.

beşnumara

Zannetmiyorum hakan bu sene oynayıp futbolu bizde bırakır.

Lusage

Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Temmuz 2011, 17:02:52
Zannetmiyorum hakan bu sene oynayıp futbolu bizde bırakır.

Karşıyaka'nın Hakan'ı istediğini okumuştum bir yerde. Ve Hakan'ın gitmek istemediği yazıyordu. Muhtemelen taraftara şirin görünmek amacıyla biz istedik o gelmedi yerine Hakan bizi istedi biz almadığa getirmişler.

Shane_Falco

Turgay'ı alan teknik kadro Hakan Bayraktar'ımı istemeyecekmiş  :rulet: Bıraksınlar böyle boş laflarla kendilerini kandırmaya  :kanka:

samuray

gurur dışında başka duyumlar varmı transfer konusunda

jean

hakan sana gelmek isticek senmi istemicen gecelim bu isleri yapilan transferlere yalan yok pek kanimin isindigini soyleyelem anca oynadiklarinda gorecez isim olarak pek ic acici degil

kabacevizli55

kedi uzanamadığı çiğere mındar dermiş saçma