2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erhan55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 26 Temmuz 2011, 22:07:43
Valdomiro yu bilmem ama bahia'a haksızlık ettiğini düşünüyorum .

olabilir henüz canlı izlemek nasip olmadı ama ben daha genç olması, gelecek vaadetmesi ve kendini bu konuda ispatlamış olması açısından geleceğinin kemal gibi olduğunu düşünüyorum ve benim gözümde kemal bahia'dan filan kat kat iyi. gurur'un da biraz alışıp şans bulması ile kendine güveni artacaktır. çok ekmek yeriz biz bu adamdan eğer bizde de aynı şekilde açılırsa

Shane_Falco

Bu Bahia çok kişiyi utandıracak diye düşünüyorum  :evet: :evet:

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: erhan55 - 26 Temmuz 2011, 22:05:44
öyle deme koskoca samsunsporun koskoca kaptanını da verdik :D. bence de çok iyi transfer hatta bence bahia ve özellikle valdomiro'dan daha iyi
ha şunu bileydik bahia ve valdomironun samsunspor için sıradan vasat oyuncu olduğunu.ve bu adamları boşuna aldığımızı.belki fikrime katılmayan hatta karşı çıkan bile olacaktır velakin inşaallah yanılan ben olurum malum söz konusu samsunsporumuz.(yanılt bizi hocaaa ;D ;D ;D ;D)

samsunluerhan

yeni tranferleri görmeden yorum yapıonuz bahai feyonord gibi üst düzey bir takımdan gelmiştir.herkesin içi rahat olsun samsunspor_x :_nazar

beşnumara

Sanırım rios'un twitter adresi şu adres http://twitter.com/#!/ArevaloRios_5 yüklenmek lazım :)

designer_55

hollanda liginde 7-8 yil feyenoord gibi koklu takimda yetismis ve surekli forma giymis birisine kalitesiz deme hakkimiz yok.
defansi hollandadaki ikinci macta canli seyrettim Bahia hizli ve mucadeleci; Valdomiro, ustun fizigi var ve iyi mucadele ediyor.
Hizli santraforlara karsi biraz yavas kalabilir. Ancak ikiside One cikiyorlar ve gol bolgelerinde etkili oluyorlar.
Beni dusunderen onlardan cok Kemal; kafasi baska yerlerde sanki, oyuna sonradan girdi ancak bir varlik gosteremedi.
Gurur Kemalin yerinede alinmis olabilir.
Unutmadan soyleyim; Ersini de  Beershot macinda cok iyiyd.

sosaka

doðan

uleeeennn turgay gittimi şimdi  :kafa: :kafa: :kafa:
:deli: :deli: :holey: :holey: :holey: :oyun: :oyun: :oyun:

Hayılı uğurlu olsun ;
bunda sonra kankam turgay  :kanka: :kanka:

malum izmir de arkadaş lazım bize  ;) ;)

samsunluerhan

rios facebook adresinde club Tijuana hakkında sayfalarında yazılar cıkıyor..yanı adammı zorla getirmeyelım ne kadar ıyı futbolcuda olsa . samsunspor_x

samsunluerhan

Kalpar'dan Samsunspor'a icra
Eski Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, 250 bin Tl alacağı ile ilgili Samsunspor'u icraya verdi.

Samsunspor'un eski teknik direktörü Hüseyin Kalpar'ın, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle kulübe icra gönderdiği belirtildi.  Kalpar'ın şampiyonluk pirimi ve diğer alacağı toplam 250 bin TL ile ilgili yasal işlem başlattığı iddia ediliyor.

uqur55

SAMSUNSPOR TRANSFERE DOYMUYOR

hollanda liqi takımlarndan PSV'nin  yıldız futbolcularından ENGİN SEVER ile anlaşmaya vardı..

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 27 Temmuz 2011, 16:05:39
Eski Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, 250 bin Tl alacağı ile ilgili Samsunspor'u icraya verdi.

Samsunspor'un eski teknik direktörü Hüseyin Kalpar'ın, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle kulübe icra gönderdiği belirtildi.  Kalpar'ın şampiyonluk pirimi ve diğer alacağı toplam 250 bin TL ile ilgili yasal işlem başlattığı iddia ediliyor.

Hangi Şampiyonluk primi Kalpar oğlu Kalparrrrrrrrr  :kafa: :kafa: :kafa:

YaşarDoğu

Engin Abi Ravanelli gib golcü . Adamın gözünün yaşına bakmaz , köşeyi inceden görür :)

beşnumara

Alıntı yapılan: uqur55 - 27 Temmuz 2011, 16:21:40

SAMSUNSPOR TRANSFERE DOYMUYOR

hollanda liqi takımlarndan PSV'nin  yıldız futbolcularından ENGİN SEVER ile anlaşmaya vardı..
Oooooo Süper transfer.Kırmızı beyaz forma bir insana ancak bu kadar yakışır. >l< >l< >l< Seviyoruz seni Engin Abi
Oooooooooo Engin Seveeeerrr oleeeyyy...

minci

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 27 Temmuz 2011, 16:05:39

Paranın kokusunu alan sülüklere bakarmısınız. Hepsi takımımızın başına üşüşmeye başladı. Rezil adamlar. Kalpar da galiba hoca olduğuna inanmaya başladı. Takımı şampiyon yapmış. Buna sen inanıyormusun. Samsunspor, bu muhteşem taraftarı olmasaydı şampiyon olabilirmiydi acaba. Şimdi çıkmış taraftarın başardığı şampiyonluktan nemalanmaya çalışıyorsun. Unutulmuş bir şekilde bir köşede pineklerken velinimetin geldi ve tarihin derinliklerinden çıkartıp seni piyasaya sürdü. Şimdi utanmadan şampiyonluğu sahiplenip pay almaya çalışıyorsun. Samsunsporun sayesinde tüm ülkeye adını duyurdun ve bu sayede de iyi bir ücretle Rizesporda iş buldun. Daha ne istiyorsun?