2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

holigan5565

hakan55

Daha transfer yapılmayacak gibi bir durum var ama bizim bir forvete daha ihtiyacımız var..

cezayir55

en az 3 veya 4transfer dusunuluyor yanlisin var kadro yetersiz

cezayir55

su karsiyakadan ayrilan ercagi alabiliriz forvet icin stil olarak necatiye benziyor

samsunluhakan

banko oynayacak ön libero banko oynayacak sagda veya solda kanat oyuncusu iyi birde forvet alındıgı zaman tamamdır bu iş

Lusage

AlıntıKarşıyaka'da stoper ikilemi 26 Temmuz 2011

Karşıyaka'da stoper ikilemi

Davraz kampının 2. etabına başlayan KSK'de iki orta saha, bir santrfor alarak transfere nokta koymayı planlayan yönetim, Gurur'un Samsun'a gitmesi halinde oluşacak açığı nasıl kapatacağına henüz karar vermedi.

Samsun'dan Turgay'ı alıp Gurur'u takasta kullanacak KSK, Murat Sözgelmez, Ufukhan ve Özgür Bayer'in de bulunduğu bu mevkide bir oyuncuya daha ihtiyaç duyulması halinde durum değerlendirmesi yapacak. İkinci Başkan Nazım Torbaoğlu, "Turgay-Gurur takasında sorun yok. Ganalı Gilbert Fiamenyo kampa katıldı. Beğenilirse santrfor sorunu da çözülecek. Böylece geriye sadece oyun kurucu özellikli, teknik bir orta saha kalıyor. Gurur'un gidişinin stoper ihtiyacını doğurup doğurmayacağı belirsiz. Bünyemizden birini çıkarıp, ara transfere kadar zaman kazanabiliriz" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/izmir/spor/18338059.asp?gid=394

AlıntıKarşıyaka'da 2 içeri 1 dışarı

Samsunlu Turgay, Ganalı Fiamenyo kampa katıldı. Gurur, veda etti

İki günlük iznin ardından 3. etap çalışmalarına Isparta Davraz'da başlayan Karşıyaka'da transfer trafiği dün yoğun geçti. Samsunspor'a imza atan Gurur'a karşılık Karadeniz ekibinden Turgay Gölbaşı'yla sirlikte artı para alacak olan yeşil-kırmızılıların kampına bugün Turgay'ın katılacağı açıklandı. Karşıyaka'da oynamak istediğini belirten 28 yaşındaki orta saha oyuncusu ile KSK yönetimin maddi konularda pazarlık yapacağı öğrenildi. Bu arada Kaf Kaf'ın Milan'dan kiraladığı Ganalı golcü Adiyiah'ın tavsiyesi üzerine İzmir'e gelip dün takımla birlikte Davraz'a giden golcü Gilbert Fiamenyo'nun bir süre deneneceği öğrenildi. Yönetimin ayrıca orta saha için Süper Lig'de oynayan bir futbolcuyla da görüşmelerini sürdürdüğü ifade edildi.
GÖKHAN ÖZYURTLU

Takımı gurbette Gurur İzmir'de
Samsunspor'la prensipte anlaşan Saffet Gurur Yazar, bu kez Davraz kampına götürülmedi ve yollar resmen ayrıldı. Yeni takımı Samsunspor'un hazırlıklarını Hollanda'da sürdürmesi üzerine bu ülkeye de gidemeyen 24 yaşındaki defans oyuncusunun idmanlarını bir süre İzmir'de sürdüreceği öğrenildi. Teknik Direktör Reha Kapsal, herşeyin yolunda gittiğini ve ses getirecek bir takım yarattıklarını söyledi.

http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2011/07/26/karsiyakada-2-iceri-1-disari

samuray

ya eğer hala kemal.e imza attıramadıysalar yazık bu yöneticilere eğer kemal işi yokuşa sürüyorsa onada( yazık neticede seni kemal yapan takımın samsunspor olduğunu aklından çıkarma) ne olursa olsun bi işin şimdiye kadarçoktan bitirilmesi gerekirdi şimdi bir solbek diyorum bir ön libero bir forvet alırlarsa transfer tamamlanmış olur bana göre ,bu valdamiro için ağır felen deniyor yoksa hoca onumu ön libero oynatacak anlamadım hala bi girişim yok ön libero konusunda

sadece55

Arkadaş Kemal ile anlaşıldığı kamptan sonra imza atılacağı yazıldı daha neyin muhabbetini yapıorsun

babasamsunlu

:oyun: :oyun: :oyun: :deli: :deli: :deli: :deli:

sadece55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 26 Temmuz 2011, 20:46:32
:oyun: :oyun: :oyun: :deli: :deli: :deli: :deli:

Akan abi bazen senin gibi bir sesim ve fiziğim olsun bağırıp çağırayım masaya yumruğu mu vurayım istiyorum abi :)

kalptenþimþek

bu bubasamsunlu gençlere hiç iyi bir model değil maalesef..   :peeh:

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 26 Temmuz 2011, 21:07:01
bu bubasamsunlu gençlere hiç iyi bir model değil maalesef..   :peeh:

GENÇLER NEYİ ÖRNEK ALACAĞINI İYİ İLİYOR..SAYIN DEVRİK KALPTENŞİŞMEK...  :-* :-* 8) 8) :suslen: :suslen:

ChucKeR

bu gurur işi çok iyi oldu be. 75 liraya u-21 adamı aldık şaka maka.  :--*

erhan55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 26 Temmuz 2011, 21:48:33
bu gurur işi çok iyi oldu be. 75 liraya u-21 adamı aldık şaka maka.  :--*

öyle deme koskoca samsunsporun koskoca kaptanını da verdik :D. bence de çok iyi transfer hatta bence bahia ve özellikle valdomiro'dan daha iyi

SSKLA

Alıntı yapılan: erhan55 - 26 Temmuz 2011, 22:05:44
öyle deme koskoca samsunsporun koskoca kaptanını da verdik :D. bence de çok iyi transfer hatta bence bahia ve özellikle valdomiro'dan daha iyi

Valdomiro yu bilmem ama bahia'a haksızlık ettiğini düşünüyorum .