2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

bu haber doğrumu acaba gençlerbirliği nden sol bek murat kalkan alınıyormuş? ben izlemedim nasıl bi topçu fikrim yok ama bi solbek gerekliydi takıma ne hikmetse sürekli defans a adam alınıyor yak hala bu takıma bi forvet bi ön libero lazım benim fikrim bu yönde . gururuda alırsak süper bi defans hattımız oluyor

havzalı55

En başta gitmesi gereken turgay kendi isteğiyle takımdan gidiyor. Bank asyaya bile kapasitesi zor yeten turgay süper ligi nasıl kaldırcak merak ediyordum iyi oldu bence :) 

erhan55

Alıntı yapılan: samuray - 25 Temmuz 2011, 19:17:41
        o msj alıntı bi yanlış anlaşılma olmuş kenanda gurur varsa bırakır diye yazan sen değilmişsin buyanlışlıktan ötürü özür dilerim

ben zaten bu lafı diyen arkadaşa tepki gösterdim yazıları okursan görürsün. yanlış anladın ya da alıntı yaparken yanlış aldın. önemli değil arkadaşım.

Lusage

Gurur bugün Karşıyaka'nın antrenmanına çıkmamış. Twitterdan da bitmek üzere olduğunu söylüyorlar. Çok iyi bir oyuncu transfer etmek üzereyiz. Özellikle Kemal - Bahia - Valdomiro 3'lüsünden birisi sakatlandığında veya cezalı olduğunda onları aratmayacak bir oyuncu geliyor.

designer_55

Voldomiro tecrubeli bir oyuncu, ancak cok yavas..kontrataklarda cok problem yasariz;
Gururun alinmasinin en buyuk nedeni bunudur.

beşnumara

Twitterdan: Samsunsporlu arkadaşlar için Gurur: ilk 11 için elinden geleni yapacağım. Milli takımdan arkadaşı Kemal'le de yan yana oynamak istiyor

yirmiuc

Bu arada kemal hala sözleşme uzatmadı değil mi?

alperen

Alıntı yapılan: yirmiuc - 25 Temmuz 2011, 21:13:49
Bu arada kemal hala sözleşme uzatmadı değil mi?

Hollanda dönüşü imzalıcakmış ;)

erhan55

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 25 Temmuz 2011, 21:19:19
Hollanda dönüşü imzalıcakmış ;)
önce bolu dediler sonra hollandada dediler şimdi de oradan dönüşte. bu takım kampında kağıt mühür kalem yok mu? saçma ben inanmıyorum o zaman bu zaman diye kıvırmalara. anlaşamadılar hala.

cany

alperen

Harun55

Hollanda kampinin Ilk hazirlik macinda Kemal ile fotoraf cekildigimde ona Iyiki gitmedin besiktasa demistim..

Oda bana Orasi Belli olmaz diye bir yanit verdi moralimi adetaa bozmustu..  :rulet:

ahmetsefa55

off yok ya ben sılıyom yazdıgımı da kemal gıttı haklısınız  :rulet:

holigan5565

billy mehmet kadrodamı yoksa yollandımı

erhan55