2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cezayir55

izmir gazeteleri turgayin karsiyakayla anlastigini gururun ufak puruzlerin disinda samsunsporda oldugunu yaziyor

seckin55

AlıntıKAF-KAF TURGAY'I BİTİRDİ

Orta sahaya takviye için Turgay Gölbaşı ile anlaşan KSK, Gurur verip üstüne para alacak

Samsunspor'la ufak pürüzler dışında anlaşan Karşıyaka, Gurur'dan ayrıca 75 bin TL istedi

Karşıyaka takas yoluyla kadrosunu güçlendirmek için harekete geçti. Samsunspor'a milli stoperi Saffet Gurur Yazar'ı vermeye hazırlanan yeşil-kırmızılılar karşılığında Karadeniz ekibinin kaptanı Turgay Gölbaşı artı para alacak. Samsunspor'la temaslarını sürdüren ve ufak tefek ayrıntılar dışında anlaşan Karşıyaka yönetimi, şuan Almanya'da ailesinin yanında olan Turgay'la da anlaştı. Geçen sezon 32 maçta kırmızı-beyazlı formayı giyen ve şampiyonlukta önemli pay sahibi olan 28 yaşındaki oyuncunun iki kulübün anlaşması halinde yarın Isparta Davraz kampına katılacağı öğrenildi.
Aynı takımdan Ufuk Bayraktar'ı da isteyen ancak olumsuz yanıt alan Karşıyaka, Turgay Gölbaşı'nı alarak orta alandaki sıkıntıyı çözmeyi planlıyor. Samsunspor'dan Turgay artı bir miktar para alacak olan Karşıyaka, takasta kullanacağı Gurur Yazar'dan da sezon başında serbest kalmaması için ödediği 98 bin liranın 75 bin lirasını istedi. Yönetim, parayı borçlarına kullandığını belirten Gurur'dan olumsuz yanıt alırken milli oyuncu, "Bu para geçen sezon hakkettiğim bir ücret, önümüzdeki sezona ait değil. Zaten borçlarımı ödemede kullandım" dedi.

www.yeniasir.com.tr

epçeli köylü

Alıntı yapılan: designer_55 - 25 Temmuz 2011, 09:16:29
Rios filan yok arkadaslar..
en yetkili kisidden ogrendim dun

Rios'un olmadığını 15 gün önce sööylemiştim. Birçok arkadaş inanmamıştı. Rios'a artık gerekte kalmadı zaten.

AntZ

Ajansspor'dan bir yorum;

Alıntısamsunspor genclerbirligi solbeg oyuncusu murat kalkan la anlasmaya vardilar samsunspora hayirli olsun

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110722/once_agirlik_sonra_pas.html#yorumlaroku

uqur55

Ayberk

Doğruysa çok iyi olur ama sadece ajansspor'da bir yorum :o

kutsalforma

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 25 Temmuz 2011, 11:26:17
Rios'un olmadığını 15 gün önce sööylemiştim. Birçok arkadaş inanmamıştı. Rios'a artık gerekte kalmadı zaten.

Rios gelmesini yinede cok istiyordum, havamiz olurdu bi acidanda
Taraftari costurabilirdi ve taraftarin yeni sevgilisi haline gelebilirdi
Keske gelseydi, kel kafali, keci sakalli, nasip degilmis, canimiz sagolsun  :(

uqur55

kale5501

RİOS U İZLEDİM O KADARDA ETKİLİ DEGİLDİ DAHA ÇOK BEKLEYİP HAMLE YAPIYOR BENCE GELMEMESİDE İYİ OLABİLİR OYUNA ÇOK FAZLA KATILMIYOR TABİKİ BENİM GÖRÜŞÜM

fındık

Herşeyde bi hayır vardır deyip geçiceksin ...

Lusage

sadece55

Defansta 4 tane kalifiye eleman oldu..Bakalım nasıl bir kadro kurulacak.

SSKLA

samuray

Alıntı yapılan: erhan55 - 24 Temmuz 2011, 21:23:35
sen benim bu mesajımı hem beğenmişsin hem de kınıyorsun. bu ne perhis bu ne lahana turşusu. ayrıca aynı mesajımı beğenen ve benimle birlikte kınayan çok. kaldıki biz mesajı yazan arkadaşla medenice konuştuk anlaştık üzerinden günler geçmişken senin bu şekilde gündeme getirmen çok manidar olmakla beraber anlamsız. tartışma yaratmaya çalışsan da konunun muhatabı arkadaşla biz tartışmadan fikirlerimizi paylaştık. ayrıca alıntı yaptığın sözü nasıl yorumluyorsun anlamıyorum.ben takımın yükünü omuzlarında taşıdı diye birşey yazmamışken kendi yorumunu benimmiş gibi gösterip başkalarının desteğini almaya çalışıyorsan o başka.
o msj alıntı bi yanlış anlaşılma olmuş kenanda gurur varsa bırakır diye yazan sen değilmişsin buyanlışlıktan ötürü özür dilerim