2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Atakumlu

Alıntı yapılan: son numara - 23 Temmuz 2011, 21:33:56
Sitede yazıldı mı bilmiyorum ama turgaya kendine kulüp mü bul demişler ben mi yanlış duydum.Bu teknik heyet tam bizim anlayışımızda.Kimi yeterli görmesek yol veriyorlar eğer öyleyse helal olsun.

bugunun bihaber gazetesinde turgay kadro dısı kaldı diye yazıyor ..

cezayir55

turgay zaten karsiyakayla anlasmak uzereymis bizde karsiliginda gururu istiyormusuz

red_white

Lusage

24 Temmuz 2011, 14:19:15 #6468 Son düzenlenme: 24 Temmuz 2011, 15:00:15 AntZ
Alıntıİmzaya geliyor

Tarih 24 Temmuz 2011, 14:00 Editör Haber Merkezi

Samsunspor her konuda el sıkıştığı Karşıyaka'nın savunma oyuncusu Saffet Gurur Yazar'ı Samsun'a getiriyor.

Yeni sezon öncesi 12 futbolcuyu renklerine bağlayan Samsunspor, 13. transferine imza atıyor. Kırmızı-Beyazlılar Karşıyaka'nın yıldız oyuncusu Saffet Gurur Yazar ile her konuda el sıkıştı.

Yazar'ın bu hafta içi Samsun'a gelerek kendini Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan imzaya atacağı öğrenildi. Yazar'ı uzun süre takip ettiklerini belirten Sportif Direktör İsa Turan, "Teknik Direktör Vladimir Petkovic de bu oyuncuyu çok beğendi. Kendisini en kısa zamanda kadroya dahil edeceğiz" dedi. Fatih TUTAR

ARENA

erhan55

24 Temmuz 2011, 14:35:03 #6469 Son düzenlenme: 24 Temmuz 2011, 15:11:00 erhan55
gelsin gelsin kemal ile çekişirler. bu adam tutarsa bahia,valdomiro'dan biri hikaye olur.hem yerli hem genç hem de temeli sağlam bir adam. umarım bozulmaz geliştirir kendini

mersin harry kewell'a teklif götürmüş.

BAŞKANDAN HABER: KAYNAK-FANATİK

5 yıllık Süper Lig özlemi bu sezon son bulan Samsunspor'da, Başkan Kazım Gürol Yılmaz dikkat çekici açıklamalar yaptı. FANATİK'e konuşan Yılmaz, yeni sezon öncesi önemli mesajlar verdi: Samsunspor, Türk futbol tarihinde önemli bir yeri olan, kaliteli futbolcular yetiştiren ve Avrupa'da geçmişte az da olsa ülkemizi temsil eden bir kulüptür. Süper Lig'e çıkarak yeniden evimize dönmenin mutluluğu içindeyiz. Geçmişteki kişisel kavgaları bırakıp, önümüze bakacak ve takımımızı Karadeniz'in bir başka büyük kulübü haline getireceğiz. Kötü günler, kişisel çekişmeleri bir yana bırakarak yepyeni bir oluşum sağladık. Yeni 30 bin kişilik stadyumumuz dahil her şey planlanan bir süreçte kulübe kazandırılacak. Ayağımızı yere sağlam basacağız, uçmayacağız. Takımımız ne kadar kaliteli olursa olsun, teknik heyetimiz ne kadar yeni olursa olsun hedefimiz ligde ilk 10 içinde olmalıdır. Yeni oluşan takım için bu sıralama başarıdır. Kümede kalma da başarının ikinci kısmıdır.

3 büyüklere mesaj!

Takımımız Hollanda'da iyi çalışıyor. Kampta tek eksiğimiz Nijerya kökenli bazı futbolcularımızın Avrupa vizesinin süreç geçtikten sonra verildiği için kampa katılamamaları. Transferleri bilerek yapıyoruz. Ve son olarak taraftarımıza mesajım, eski o büyük kulüplerin korkulu rüyası Samsunsporumuzu yeniden oluşturuyoruz. Sabırlı olun, bekleyin!

MORLAR BANA GÖRE TALİHSİZ İFADELER OLMUŞ. KÜMEDE KALMA KARADENİZİN başka BÜYÜK TAKIMI, BÜYÜK TAKIMLARIN KORKULU RÜYASI... OLMAMIŞ BENCE

furkan5534

bencede cok aptalca ..  :kafa: :kafa:

Ayberk

Kazım başkan konuşma konusunda pek başarılı değil zaten. İfadelerine çok da kafamı takmam o yüzden. İlk 10 bence de ilk sezon için başarı o yüzden bir şey diyemem. Büyük falan gibi sıfatlar talihsiz ama dediğim gibi Kazım başkanın futbol konusundaki konuşmaları çok da doyurucu olmuyor zaten ;) :evet:

samuray

Alıntı yapılan: erhan55 - 22 Temmuz 2011, 21:13:20
kenan yıllardır boş sözleşmeye imza atıp,parasını alamadığında isyan edenleri antremana çıkarırken ne kadar gururlu ve onurlu olduğunu ispatlamıştır. bu sözlerini kınıyorum.
üslubun çok kırıcı kenan yıllardır bu takımın yükünü taşıdı omuzlarında hiç şikayetçi olmadan ne demek kenan.da gurur varsa takımı bırakır artık bende seni şiddetle kınıyorum

samuray

ya bu karşıyakalı gurur olayı doğrumu habire defansa adam alınıyor eksik yerleri tespit edip niye ona göre futbolcu almazlar anamıyorum (gerçi doğrusunu takımın eksik yerlerini hoca tespit edecek neticede) ama bi forvet ön libero sol bek gieerekiyor benim düşüncem tabiki ;D

cembaba

Gurur'dan sonra daha transfere ihtiyacımız yok diye düşünüyorum. Takımı dağıtmamak gerekiyor. Banko oynayabilir dediğim Ahmet, kemal, zenke, hakan bayraktar, murat yıldırım, ufuk, dilaver...

erhan55

24 Temmuz 2011, 21:23:35 #6475 Son düzenlenme: 24 Temmuz 2011, 21:51:53 erhan55
Alıntı yapılan: samuray - 24 Temmuz 2011, 19:42:12
     üslubun çok kırıcı kenan yıllardır bu takımın yükünü taşıdı omuzlarında hiç şikayetçi olmadan ne demek kenan.da gurur varsa takımı bırakır artık bende seni şiddetle kınıyorum

sen benim bu mesajımı hem beğenmişsin hem de kınıyorsun. bu ne perhis bu ne lahana turşusu. ayrıca aynı mesajımı beğenen ve benimle birlikte kınayan çok. kaldıki biz mesajı yazan arkadaşla medenice konuştuk anlaştık üzerinden günler geçmişken senin bu şekilde gündeme getirmen çok manidar olmakla beraber anlamsız. tartışma yaratmaya çalışsan da konunun muhatabı arkadaşla biz tartışmadan fikirlerimizi paylaştık. ayrıca alıntı yaptığın sözü nasıl yorumluyorsun anlamıyorum.ben takımın yükünü omuzlarında taşıdı diye birşey yazmamışken kendi yorumunu benimmiş gibi gösterip başkalarının desteğini almaya çalışıyorsan o başka.

sadece55

hep aynı adamlar hep aynı muhabbetler yaw arkadaş ne güzeldi eskiden sitemiz :(

erhan55

o kadar bekledik uruguay hemen elensin rios gelsin diye adamlar şampiyon oldular. bu arada da rios hayal oldu. finalde de 90 dakika oynadı.

designer_55

Rios filan yok arkadaslar..
en yetkili kisidden ogrendim dun

Ahmeti

Turgay Gölbaşı kamptan ayrıldı

Önceki gün şok bir kararla kadro dışı bırakılan Turgay Gölbaşı kamptan ayrıldı. Almanya'da bulunan akrabalarının yanına giden gurbetçi futbocunun bazı takımlarla görüşmeye başladığı öğrenildi.

Haber