2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55__Gurbet__55

Stoper

Gitmeyin deli55 üstüne , adam facebookda beğenmiş işte ;

Uyku, Uykusuz, PEYGAMßERİMİZE Küfür Eden Sayfayı Face Kapatmıyorsa ßiz Kapatırız.!, Samsun Anadolu Lisesi, TEKKEN, Samsunspor, İlhan Mansız, Fabian Ernst, Hz. Muhammed (S.a.v.), Osmanlı İmparatorlugu, 1903 Sözlük, Hakkı Yeten (Baba Hakkı), Beşiktaş, Ricardo Quaresma, Forza Beşiktaş, Spor Ajans, Faruk demirer fan, Paylaşım Merkezi, Eğlenceli Videolar, Komik Sayfa, Beşiktaş, Fotoğraflar, ATTACK!, Türk Bayrağı, Slide FunSpace, Texas HoldEm Poker, Samsun, Beşiktaş Forum, En Büyük Beşiktaş!!!

Adam Çarşı be çarşı , hiç mi düşünmezsiniz ? ya size de karşı olursa diye ?   

isyan

Alıntı yapılan: deli 55 - 23 Temmuz 2011, 09:30:47
geçen sene gurur 3 büyüklerin istediği bir futbolcuydu.alırsak bence de çok iyi olur.genç ve kaliteli bir futbolcu ;)
http://www.yeniyerim.com/user_pics/grup4731d8ed10465.jpg

veis

face de samsun samsulular diye bir grup var.oradada bir fenerli takımı adına destek verici yorum yapmış adminde hemen YAKIŞIR diye yazmış.arkadaş bu nasıl mantıkdır.bari ulu orta yapmayın allah aşkına.

veis

hatda abartıp tutdugu takımlara fb ve orduyuda eklemiş yazıklar olsun

deli 55

Alıntı yapılan: Stoper55 - 23 Temmuz 2011, 16:15:33
Gitmeyin deli55 üstüne , adam facebookda beğenmiş işte ;

Uyku, Uykusuz, PEYGAMßERİMİZE Küfür Eden Sayfayı Face Kapatmıyorsa ßiz Kapatırız.!, Samsun Anadolu Lisesi, TEKKEN, Samsunspor, İlhan Mansız, Fabian Ernst, Hz. Muhammed (S.a.v.), Osmanlı İmparatorlugu, 1903 Sözlük, Hakkı Yeten (Baba Hakkı), Beşiktaş, Ricardo Quaresma, Forza Beşiktaş, Spor Ajans, Faruk demirer fan, Paylaşım Merkezi, Eğlenceli Videolar, Komik Sayfa, Beşiktaş, Fotoğraflar, ATTACK!, Türk Bayrağı, Slide FunSpace, Texas HoldEm Poker, Samsun, Beşiktaş Forum, En Büyük Beşiktaş!!!kardeşim ben bunun açıklamasını yaptım size.ben bu siteye kayıt olurken msn de hotmailimde yoktu.başka bir tanıdığımın msn sinden kayıt oldum.siz faceden benim profilime baktığımı zannediyorsunuz.benimle ilgi ve alakası yok o face hesabının.sokim istanbul takımına...bunu söylemekten dilime tüy bitti artık. :kafa: :kafa: >:(

Adam Çarşı be çarşı , hiç mi düşünmezsiniz ? ya size de karşı olursa diye ?   

kuzey55

bu sitede istanbul yalakalarına yer yok.kendi isteğiyle yol alır umarım...

deli 55

ben yukarda ne yazıyom neyi açıklıom.siz hala istanbul yakalığından bahsediosunuz.sokim istanbul takımlarına diom.daha ne diyeyim. :x((

deli 55

kardeşim ben bunun açıklamasını yaptım size.ben bu siteye kayıt olurken msn de hotmailimde yoktu.başka bir tanıdığımın msn sinden kayıt oldum.siz faceden benim profilime baktığımı zannediyorsunuz.benimle ilgi ve alakası yok o face hesabının.sokim istanbul takımına...bunu söylemekten dilime tüy bitti artık.   

kuzey55

soktugun takımın ne kadar sayfası varsa beğenmişsin birader ayak yapmana gerek yok.yada bjk yunan takımı da haberimiz mi yok

deli 55

yahu face hesabı bana ait değil diyom kardeşim.anlamıyomusunuz.neyse daha yazmam.k.bakmayın.

Atakumlu

adam haklı beyler kac kere durumu izah ettigini biliyoruz  ;) bilmeyenlerin de sucu yok tabi burda onlarda sitenin kurallarını anlatıyolar ... ortada bi sorun yok bu durumda hepimiz kankayız  :kanka:

isyan

bir yerde haklisin'da, msn adresini saklama diye bir secenegi yokmu ? saklasin kimse görmesin tepki'de cekmez sonucta  :o

beşnumara

Sitede yazıldı mı bilmiyorum ama turgaya kendine kulüp mü bul demişler ben mi yanlış duydum.Bu teknik heyet tam bizim anlayışımızda.Kimi yeterli görmesek yol veriyorlar eğer öyleyse helal olsun.

maviay55

Alıntı yapılan: on numara - 23 Temmuz 2011, 21:33:56
Sitede yazıldı mı bilmiyorum ama turgaya kendine kulüp mü bul demişler ben mi yanlış duydum.Bu teknik heyet tam bizim anlayışımızda.Kimi yeterli görmesek yol veriyorlar eğer öyleyse helal olsun.
vallaha mı abi  :kanka: :holey: