2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

kamuri

Alıntı yapılan: erhan55 - 22 Temmuz 2011, 23:15:53
sen biraz takımla ilgili gelişmelerden uzak kaldın sanırım. kenan bu sene abilik görevinde olacak ayrıca antrenörlük kursuna gönderilip sertifika aldırılacak seneye de takımda teknik kadroda yer alacak. duygusallık dediğin bunda gram yok. son derece disiplinli,karakterli ve samsunsporu seven yıllarını veren, formasını zaman zaman ter; zaman zaman göşyaşlarıyla ıslatan bu gibi adamlar teknik kadroda yer aldıkça takımda samsunporluluk ruhu usta çırak usulü devam eder. fatih terim sence neden yardımcılarını eski oyuncularından aldı ve her yerde 95-2000 ruhu diye söylüyor? serkan ve celil de samsunsporu çok seven oyuncular keşke onlarda bu konuma gelebilseydi ancak bazı hataları yüzünden futboldan ve samsunspordan uzaklaşmak zorunda kaldılar. Ertuğrul Sağlam da bu şekilde hocalığa adım attı. oyuncu antrenör oldu bir sene sonra da yardımcı antrenör ve sonunda teknik direktör. şimdi de türkiyenin en iyi hocalarından. bence en iyisi.
gerçekten profesyonel yönetilen bi klüpte abinin ne işi var fatih terim ne kadar bağırırsa bağırsın o 2000 yılındaki kadro bambaşka şimdiki kadro bambaşka daha önce de 2000 ruhunu yakalayacaz diye geldi rezil oldu gitti  ;)

erhan55

23 Temmuz 2011, 00:51:22 #6436 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2011, 00:58:17 erhan55
Alıntı yapılan: kamuri - 23 Temmuz 2011, 00:38:28
gerçekten profesyonel yönetilen bi klüpte abinin ne işi var fatih terim ne kadar bağırırsa bağırsın o 2000 yılındaki kadro bambaşka şimdiki kadro bambaşka daha önce de 2000 ruhunu yakalayacaz diye geldi rezil oldu gitti  ;)

ben onu örnek verdim uygulamasının mantığına,başarılı oldu olmadı olacak olmayacak beni ilgilendirmez. yoksa kendisini hiç sevmem beter olsun :)
ayrıca dünyanın neresine gidersen git milli takımda hatta özel şirketlerde bile abilik yapacak daha olgun tecrübeli birileri kesin bırakılır. köklü kadro değişikliğinde bile eskilerden 1-2 kişi bırakırlarki orayı iyi bilen tecrübesini aktaracak,yön verecek biri olsun. aynı mantık futbolda da var. kenan şu anda yönetim dahil herkesden daha iyi tanıyor taraftarı da, şehri de, beklentileri de,verilebilecek tepkileri de. ayrıca hepsi bir yana bence kesinlikle disipli bir adam. etrafındakileri yönlendirebilen örnek olan biri. 1 sene daha kalıp teknik kadroda değerlendirebilecek yıllarını vermiş birini neden cüzzi bir para için ortada bırakılsın ki? gençler kenanı gördükçe örnek alır klübe güveni artar. yoksa beni de zamanı gelince sokağa atacaklar diye düşünür sonra da armağan gibi adamlar çok çıkar o gençlerden.

kamuri

Alıntı yapılan: erhan55 - 23 Temmuz 2011, 00:51:22
ben onu örnek verdim uygulamasının mantığına,başarılı oldu olmadı olacak olmayacak beni ilgilendirmez. yoksa kendisini hiç sevmem beter olsun :)
ayrıca dünyanın neresine gidersen git milli takımda hatta özel şirketlerde bile abilik yapacak daha olgun tecrübeli birileri kesin bırakılır. köklü kadro değişikliğinde bile eskilerden 1-2 kişi bırakırlarki orayı iyi bilen tecrübesini aktaracak,yön verecek biri olsun. aynı mantık futbolda da var. kenan şu anda yönetim dahil herkesden daha iyi tanıyor taraftarı da, şehri de, beklentileri de,verilebilecek tepkileri de. ayrıca hepsi bir yana bence kesinlikle disipli bir adam. etrafındakileri yönlendirebilen örnek olan biri. 1 sene daha kalıp teknik kadroda değerlendirebilecek yıllarını vermiş birini neden cüzzi bir para için ortada bırakılsın ki? gençler kenanı gördükçe örnek alır klübe güveni artar. yoksa beni de zamanı gelince sokağa atacaklar diye düşünür sonra da armağan gibi adamlar çok çıkar o gençlerden.
aynı fikirde değilim ama neyse senin fikirlerine de saygım var

Lusage

Kaya

Offf müthiş bir haber olur..Geçen sene süper lige çıkacağımız inancıyla oturup tek tek futbolcu izledim.Hatta bu başlığın içinde bir liste çıkarmıştım.Gurur gerçekten çok kaliteli bir stoper.Karşıyaka süperlig hedefiyle çıktığı bu yolda Gurur'u verir mi ? Pek sanmıyorum..Ama Turgay takası olursa müthiş bir transfer olur.. :evet:

erhan55

turgayı da sürekli oynatıyor hiç satılacak takasa verilecek gibi durmuyor ama hayırlısı. bence süperligde turgay yapamaz zaten. kaybımız olmaz.futbolcular çok seviyormuş takım içinde nedense

deli 55

geçen sene gurur 3 büyüklerin istediği bir futbolcuydu.alırsak bence de çok iyi olur.genç ve kaliteli bir futbolcu ;)

yirmiuc

Lusage

erkutdem55

Ne zaman açsam savunma oyuncusu,stoper haberi.Takım hücum yönünden bence halen zayıf,en azından alternatifsiz.Sonuçlar da ortada zaten.0-0 ve 1-0 mağlubiyetle biten maçlar.En az 2 tane hücum yönü kuvvetli orta saha gerekiyor.Gol yememek güzel de,gol atamayınca anlamı kalmıyor.2 nijeryalı olmasa bile U23 takımına orta sahadan birilerinin en azından 1 gol atması gerekiyordu.

oguz_5528

Alıntı yapılan: Lusage - 23 Temmuz 2011, 01:10:57

İnşallah!  :o

Aslı yok gibi duruyor çocuk sallamış çıkmış gibi,16 msj yazmış heralde  ;D böyle birşey varsa razıyım karşıyaka'nın çıkardığı yetenekli oyunculardan birtanesi.

Lusage

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 23 Temmuz 2011, 12:18:23
Aslı yok gibi duruyor çocuk sallamış çıkmış gibi,16 msj yazmış heralde  ;D böyle birşey varsa razıyım karşıyaka'nın çıkardığı yetenekli oyunculardan birtanesi.

Yalanasırda da çıktı haberi ama işte adı üstünde yalan asır  .:.:.

AlıntıKarşıyaka'da yeni sezon hazırlıkları sürüyor
Giriş tarihi : 22.07.2011, Cuma 13:58 Güncelleme : 13:58
Yeni sezon hazırlıklarını Davraz'da sürdüren Karşıyaka, bu akşam yapacağı antrenmanın ardından çalışmalarına 2 gün ara verecek. Davraz'daki çalışmalarına pazartesi gününden itibaren devam edecek Karşıyaka, transfer çalışmalarına da sürdürüyor. Son olarak Milan'dan Dominic Adiyiah'ı kiralık olarak kadrosuna dahil eden Karşıyaka, daha önce anlaşmaya vardığı Caner Ağca ve Uğur Erdoğan ile yollarını ayırdı. Yeşil kırmızılı ekibin, Davraz kampına katılan Fenerbahçe altyapısından Görkem Kulbay ile sözleşme imzalayacağı, pazar günü Türkiye'ye gelecek Ganalı oyuncu Gilbert Fiamenyo'yu da bir süre deneyeceği bildirildi. Karşıyaka'nın savunma oyuncusu Gurur Yazar'ın transferi konusunda, Samsunspor ile görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2011/07/22/karsiyakada-yeni-sezon-hazirliklari-suruyor

umit

Alıntı yapılan: deli 55 - 23 Temmuz 2011, 09:30:47
geçen sene gurur 3 büyüklerin istediği bir futbolcuydu.alırsak bence de çok iyi olur.genç ve kaliteli bir futbolcu ;)

atın beni denizleree...  .:.:.

isyan

yapma beee  >:( :kafa: :kafa:

davidsavage

3 büyük  :-X :-X .:.:.