2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

batuhanmı aman aman ne batuhan.ı ya bize gece kuşu lazım değil karakterli futbolcular lazım eskişehir 91 kemali almaya sizin gücünüz yetmez

germencisse

Alıntı yapılan: samuray - 22 Temmuz 2011, 19:27:04
batuhanmı aman aman ne batuhan.ı ya bize gece kuşu lazım değil karakterli futbolcular lazım eskişehir 91 kemali almaya sizin gücünüz yetmez

Sakin olalım hocam,batuhanın transferi soz konusu değil,sadece bir latifde bulunuldu.. ;)

samuray

Alıntı yapılan: eskisehirspor91 - 22 Temmuz 2011, 16:55:43
Burası heryer değil burası Şehr-i Samsun :evet:

Takım şu anda Belçikada. Daha göremedik bir Starlığını. Ama edindiğimiz bilgiler olumsuz değil. Siz Samsunlular hızlı ve teknik olduğunu söylediniz.Olumsuz taraflarına girmeye gerek yok :)
evet, ne star ama tepe tepe kullanın abdalazizi ;D ;D

samuray

Alıntı yapılan: eskisehirspor91 - 22 Temmuz 2011, 17:00:48
Bize ilk jestini 61 numara giymeyerek gösterdi. Tello veya Kamaranın yedeği olacak.
[/quote   bankasyada ömer üründülün en beğendiği topçlardan biri abdülaziz belki sizde aşı tutar kardeş hayırlı olsun şaka bir yana ;D

Ollivanders

samuray

batuhan şakası bile bana soğuk geldi bana çok antipatik geliyor futboluyla değilde hızlı  çekiyor ;Daşantısıyla dikkatleri üzerine

Shane_Falco

Gurur Karşıyakada genç yaşına rağmen kaptanlığa ulaşmış iyi bir oyuncudur.Alırsak güzel iş yapmş oluruz...

kamuri

gururu alırsak kenanda da azıcık gurur varsa bırakır artık samsunsporu ;D

samsunluhakan

ugur boral veya özer hurmacıdan 1 tanesi alınabilse çok faydalı olur bence

erhan55

Alıntı yapılan: kamuri - 22 Temmuz 2011, 19:53:26
gururu alırsak kenanda da azıcık gurur varsa bırakır artık samsunsporu ;D

kenan yıllardır boş sözleşmeye imza atıp,parasını alamadığında isyan edenleri antremana çıkarırken ne kadar gururlu ve onurlu olduğunu ispatlamıştır. bu sözlerini kınıyorum.

Burak

Batuhan son yıllarda gördüğüm en yetenekli santraforlardan birincisi ama karakterin k harfine bile sahip olmayan dallamanın tekidir benim kanaatimce.Büyüğe saygı yok takımlara saygı yok. Sen Antep'i gez beğenme kıvır ondan sonra . Ben söyleyeyim Eskişehir'den ya Antalya'ya gider ya İBB'ye ya da İzmir'e onu paklayacak ortamlar oralarda bulunur.Gerçi İzmir'den takım yok STSL'de ama zaten ama bu gidişle 3-5 sene sonra İzmir takımlarında oynar .  :) ( Şu anda Bank Asya'da olduklarından mütevellit İzmir takımlarını severim )

cembaba

Burak'ım yazının altına imzamı atıyorum. Yahu bizim alt yapımızdan çıkan oyunculara bakıyorum da sanırm karaktersizlik sorunu sadece bizim alt yapımızda yok. Takımların genel yapı itibari ile öyle =)

erhan55

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Temmuz 2011, 21:50:49
Burak'ım yazının altına imzamı atıyorum. Yahu bizim alt yapımızdan çıkan oyunculara bakıyorum da sanırm karaktersizlik sorunu sadece bizim alt yapımızda yok. Takımların genel yapı itibari ile öyle =)
gençlik bozuldu azizim :D

kamuri

Alıntı yapılan: erhan55 - 22 Temmuz 2011, 21:13:20
kenan yıllardır boş sözleşmeye imza atıp,parasını alamadığında isyan edenleri antremana çıkarırken ne kadar gururlu ve onurlu olduğunu ispatlamıştır. bu sözlerini kınıyorum.
ama artık gerçekleri görme zamanı futbolda duygusallığa yer yok hele hele dün hiç yok ;) o zaman bende serkan aykut tekrar oynasın celil gene soldan bindirmelerini yapsın istiyorum ama zaman dediğim gibi ;) hiçbişey eskisi gibi olmuyo

erhan55

22 Temmuz 2011, 23:15:53 #6434 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2011, 23:19:21 erhan55
Alıntı yapılan: kamuri - 22 Temmuz 2011, 23:03:18
ama artık gerçekleri görme zamanı futbolda duygusallığa yer yok hele hele dün hiç yok ;) o zaman bende serkan aykut tekrar oynasın celil gene soldan bindirmelerini yapsın istiyorum ama zaman dediğim gibi ;) hiçbişey eskisi gibi olmuyo

sen biraz takımla ilgili gelişmelerden uzak kaldın sanırım. kenan bu sene abilik görevinde olacak ayrıca antrenörlük kursuna gönderilip sertifika aldırılacak seneye de takımda teknik kadroda yer alacak. duygusallık dediğin bunda gram yok. son derece disiplinli,karakterli ve samsunsporu seven yıllarını veren, formasını zaman zaman ter; zaman zaman göşyaşlarıyla ıslatan bu gibi adamlar teknik kadroda yer aldıkça takımda samsunporluluk ruhu usta çırak usulü devam eder. fatih terim sence neden yardımcılarını eski oyuncularından aldı ve her yerde 95-2000 ruhu diye söylüyor? serkan ve celil de samsunsporu çok seven oyuncular keşke onlarda bu konuma gelebilseydi ancak bazı hataları yüzünden futboldan ve samsunspordan uzaklaşmak zorunda kaldılar. Ertuğrul Sağlam da bu şekilde hocalığa adım attı. oyuncu antrenör oldu bir sene sonra da yardımcı antrenör ve sonunda teknik direktör. şimdi de türkiyenin en iyi hocalarından. bence en iyisi.