2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

berusa55

Neler çekmişiz kimlere katlanmışız şu hale bakın ya  :(

uqur55

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Temmuz 2011, 15:46:14
Neler çekmişiz kimlere katlanmışız şu hale bakın ya  :(

suan bu sekılde ıc gecıyordum vallahı :D

Akyol

İyi transfer olur sağlam bir oyuncu ama bir VELİ değil  ;D ;D 

Gelmesinde yarar var :ok

eskisehirspor91

Alıntı yapılan: Ayberk - 21 Temmuz 2011, 23:08:16
Aynen sol taraftaki kadro benim de aklıma yattı. Orhan'ın mevkisine 1 transferle olay biter  :ok

Verin Kemal Tokak'ı Alın Sol Kanat Karadenizli Buldozer Serdar Özbayraktar'ımızı  ;D >l<

Şaka bir yana çok beğeniyorum Kemal'i ben.  Bu sene İnşallah Samsunspor çok iyi bir başlangıç yapacak ve Kalıcı olacaktır. Bizim Maçlar harici Başarılar dilerim Karadenizin mütevazi Takımına

özkan

Akyol

Size Abdülaziz gibi bir starımızı verdik zaten daha fazlasına bu taraftar dayanamaz  :x((

@Özkan

Eskişehir'li arkadaşımız, kendini beğenmiş diğer karadeniz takımına atıfta bulunmuş sanırım.

eskisehirspor91

Alıntı yapılan: özkan - 22 Temmuz 2011, 16:48:01
MÜTEVAZI ?  :rulet:

Burası heryer değil burası Şehr-i Samsun :evet:

Alıntı yapılan: Akyol55 - 22 Temmuz 2011, 16:51:13
Size Abdülaziz gibi bir starımızı verdik zaten daha fazlasına bu taraftar dayanamaz  :x((

Takım şu anda Belçikada. Daha göremedik bir Starlığını. Ama edindiğimiz bilgiler olumsuz değil. Siz Samsunlular hızlı ve teknik olduğunu söylediniz.Olumsuz taraflarına girmeye gerek yok :)

Akyol

Hızlı ama frenlerde sıkıntı var. Teknik konusuna girmeyelim, yedek olacaktır sizde ihtimal vermiyorum ilk 11 oynayacağına hayırlısı olsun... Birde sakın ts'ye falan sövmeyin fena küsüyor  :ok :hnk:

eskisehirspor91

Alıntı yapılan: Akyol55 - 22 Temmuz 2011, 16:59:18
Hızlı ama frenlerde sıkıntı var. Teknik konusuna girmeyelim, yedek olacaktır sizde ihtimal vermiyorum ilk 11 oynayacağına hayırlısı olsun... Birde sakın ts'ye falan sövmeyin fena küsüyor  :ok :hnk:

Bize ilk jestini 61 numara giymeyerek gösterdi. Tello veya Kamaranın yedeği olacak.

özkan

Kalbin varsa,sinir hastasıysan,azizde 11deyse otur tvden izle,yok ben sinir küpüyüm,biyerlere pöykürmem lazım diyosan aziz maçları kaçırma eskişehirli kardeşim  :(

O değilde keşke bi yolu olsa batuhan bizde olsa..

eskisehirspor91

Batuhan çok yetenekli ve gelecekte Hakan Şükür'ün yerini alacağı söyleniyordu. Bizede ilk sene çıktığımızda kiralık geldi. 15 maçta 8 gol attı ve ligde tutunmamızı sağladı. Sonra Beşiktaşa gitti.Mustafa Denizli kadroda görmek istemeyince geçen sene 2.1m€ karşılığında aldık. Ve bu sefer Stattan çok barlarda gezince 6-7 gol attı bir sezon boyunca. Petkoviç disiplinli bir teknik adam ise, ve Samsun şehrinde tutunursa işte o zaman Gerçek Batuhanı izleriz. Ama şimdi lay lay lom A2 takımıyla takılıyordu. Skibbe gelince affedildi.

erhan55

Alıntı yapılan: özkan - 22 Temmuz 2011, 17:04:15
O değilde keşke bi yolu olsa batuhan bizde olsa..

ben bu adama bir türlü ısınamadım. itici bir tip. kafasını kullansa iyi topçu olurdu ama işi gücü serserilikte gol sevinçleri bile hay gol atmaz olaydın dedirten cinsten. disiplinsiz adam. sağlam bir teknik direktör iplerini eline alsa adam olur diyecem ama o zamanda sıkıya gelemeyip kavga çıkarıyor a2 ye göndermek zorunda kalıyorlar.

minci

Alıntı yapılan: eskisehirspor91 - 22 Temmuz 2011, 16:55:43
Burası heryer değil burası Şehr-i Samsun :evet:

Takım şu anda Belçikada. Daha göremedik bir Starlığını. Ama edindiğimiz bilgiler olumsuz değil. Siz Samsunlular hızlı ve teknik olduğunu söylediniz.Olumsuz taraflarına girmeye gerek yok :)
O kadarhızlı ki saha abdalazize yetmiyor.

uqur55

batuhan mı? bıze topcu lazım arkadaslar ya ypmayın allah askına :9

kale5501

maçla ilgili bilgisi olan varmıdır arkadaşlar