2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

uqur55

Karşıyaka'nın savunma oyuncusu Gurur Yazar'ın transferi konusunda, Samsunspor ile görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

kaynak: ligtv.com.tr

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: uqur55 - 22 Temmuz 2011, 13:46:19
Karşıyaka'nın savunma oyuncusu Gurur Yazar'ın transferi konusunda, Samsunspor ile görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

8 defans oynıcaz galiba bu sene

Lusage

Alıntı yapılan: uqur55 - 22 Temmuz 2011, 13:46:19

Eğer doğruysa rotasyon adına iyi bir transfer olur. Ersin ve Kenan'ı kenarda görmektense Genç gelecek vaadeden bir oyuncuyu görmeyi yeğlerim.

uqur55

fındık

uqur55

Alıntı yapılan: Lusage - 22 Temmuz 2011, 13:49:24
Eğer doğruysa rotasyon adına iyi bir transfer olur. Ersin ve Kenan'ı kenarda görmektense Genç gelecek vaadeden bir oyuncuyu görmeyi yeğlerim.

daha 24 yasında ve ızleyebıldıgm kadarıyla cok ıyı bır oyuncu faydalı olur

ahmetsefa55

çok iyi topcu alırız inşallah.daha düne kadar beşiktaşla geçiyodu ismi.onlar alsa yıldız olur.bız alınca gerek yok.
kenan'la ersinle sezon bitmez beyler.gurur iyidir iyi  ;)

beşnumara

Her ne kadar statta olmasam da o soğuk kış gecesinde :) kskye 1-0 yenildiğimiz maçın golünü de saffet atmıştı sanırım.

ahmetsefa55

22 Temmuz 2011, 15:28:53 #6400 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2011, 15:37:47 ahmetsefa55
o soğuk gece de oradaydım.hava o kadar soğuktu ki çekirdekçiler tribünü çoşturmaya çalışıyodu donmamak için  :oyun:

ve evet okan kovabulutun hatasında yediğimiz golü hatırlıyorum.çok hızlı bir uşak attıydı golü.doğru maçı hatırlıyorum dimi  :-\

edit :

Hocamız istesin yeter

Hollanda kampını bulunan Başkan Kazım Yılmaz, eksik bölgeler için gerekli takviyelerin yapılacağını söyleyerek, "Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Hocamız kimi isterse alacağız" dedi.Tatilini yarıda keserek takımla birlikte Hollanda kampına giden Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'le de kısa bir durum değerlendirme toplantısı yaptı. Transferlerin Petkoviç'in isteği doğrultusunda süreceğini belirten Başkan Yılmaz, "Hocamız bize raporunu sundu. Kimi istiyorsa transfer edeceğiz. Samsunspor'un sezonu iyi bir yerde bitireceğinden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=79333

KareAs55

Yan topdan yemişdik golü sonra tek kale oynamışdık 2 gol atmışdık ama ofsaytdan hakem vermemişdi. Kalede kim var hatırlamıyorum  :)

ahmetsefa55

okan kovabulutun hatalı çıkış yaptığı ve yenıldığımız mac hangısıydı ya ben de hatlar karıstı galıba   :D

uqur55