2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

deli 55

kasımpaşadan şahin aygüneş bence de her türlü iş yapar ;)

Ayberk

SerhaT55

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Umut - 21 Temmuz 2011, 17:01:13
SAĞ kanat oyuncumuz, Çaykur Rizespor'a bonservis bedeliyle verildi.

YÖNETİM kurulumuz, transferi için iki gün izin isteyen ve Gölcük kampına katılmayan Cenk Ahmet'i, 400 bin TL bonservis bedeli karşılığında Çaykur Rizespor'a gönderdi. Karadeniz ekibiyle 3 yıllık sözleşme imzalayan Cenk Ahmet, gitmeden önce 2009-2010 sezonundan kalma 81 bin TL'lik alacağını da sildi. Sağ kanatta forma giyen oyuncuya 2010-2011 dönemine ait borcumuz bulunmuyordu.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

http://www.altay.org.tr/manset.asp?id=220

Altay bu transfer döneminden iyi bonservis geliri elde etti...

erhan55

daha en azından 10-15 gün transfer duyacağımızı sanmıyorum

Musti

Bol alternatifli bir kadromuz oldu. Artık modern futbolda tek tip mevki yerine bir çok pozisyonda oynayabilen oyuncular tercih ediliyor. Bunu yapabilen oyuncular tercih edilecektir ilk 11 belirlenirken.

Not : Sistemleri ve oyuncu tercihlerini rastgele yaptım. Yani böyle olması gerekir diye değil. Zira çok transfer yapıldı ve açıkcası benim kafam çok karışmıştı.  :D

Harun55

Alıntı yapılan: Musti - 21 Temmuz 2011, 21:31:27

Bol alternatifli bir kadromuz oldu. Artık modern futbolda tek tip mevki yerine bir çok pozisyonda oynayabilen oyuncular tercih ediliyor. Bunu yapabilen oyuncular tercih edilecektir ilk 11 belirlenirken.

Not : Sistemleri ve oyuncu tercihlerini rastgele yaptım. Yani böyle olması gerekir diye değil. Zira çok transfer yapıldı ve açıkcası benim kafam çok karışmıştı.  :D

Ilk kadro guzel iyi bi 11 olur insallah bu sezon !!

Ayberk

Aynen sol taraftaki kadro benim de aklıma yattı. Orhan'ın mevkisine 1 transferle olay biter  :ok

ahmetsefa55

selim dominguez murat 3 lüsü sıkıntılı bence  ;)

Harun55

Alıntı yapılan: Ayberk - 21 Temmuz 2011, 23:08:16
Aynen sol taraftaki kadro benim de aklıma yattı. Orhan'ın mevkisine 1 transferle olay biter  :ok

orhan gorevini yerine getirir diye inaniyorumm.

Ayberk

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Temmuz 2011, 23:14:15
selim dominguez murat 3 lüsü sıkıntılı bence  ;)

Yazdıktan sonra benim de aklıma geldi, defansif anlamda çok zayıf olur

deli 55

orta sahaya yerli ve süperlig tecrübesi olan 1 adam şart.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 16 Temmuz 2011, 20:16:11

Benim beklediğim 11:

Ahmet Şahin - Kemal, Bahia, Valdomiro - Lazar, Murat Yıldırım, Dominguez, Orhan Taşdelen- Ekigho, Selim Teber - Zenke

türü bir 11 olması...

Musti ile aynı 11'i yazmışız. Demekki kadromuza göre (elbette tüm oyuncuları seyretmeden) mantıklı sayılabilecek bir 11 bu.

Bence orta saha defansif olarak zayıf sayılmaz. O 3'lünün arkasında 3 savunmacı var, kanatlarında da defansif özellikleri gelişkin 2 kanat oyuncusu var. Derseniz ki yeterince hücumcu değil, onu anlarım...  ;)

samsunluhakan

1 ön libero şart arkadaşlar gerçekci olalım ne hakan nede turgay o bölgeyi kaldıramaz birde agbetu tarzında çizgide saglı sollu oynayan topçu lazım 2 oyuncu daha almamız şart bence