2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Altay Yönetimi Cenk Ahmet'in takımdan ayrılmasına izin vermiş.Umarım alınır.Hem Altay bu zor durumunda para kazanır,bizde genç bir yetenek kazanırız

cezayir55

ahmetsefa55

bende beğeniyorum ama süperligi kaldırabilir mi millwall reyiz'e danışmak lazım  :evet:
söz sende millwall ?

veis

cenk ahmete transfer teklifi yaparız babası herakşam halı sahada zaten.

cezayir55

Lusage

Mesele aslında takımın neşesi olmak değil. Sonuçta 34 yaşında. Geçen sezon oynamadı. Bu sezonda 2. kaleci olarak başlıyor ama Atilla 2. yarı başlamadan muhtemelen yerini kapacak. Geleceği yok. TD de Rize'nin talip olduğu söyleniyor. Doğruysa hiç düşünmeden gönderilmeli. Yerine hem daha uygun bir ücrete genç kaleci alınır yada Hüsrev 3. kaleci olup kadroda 1 maaş eksik ödenir.

Piatti dedik Valencia kaptı. Lamela dedik Roma kaptı. Atilla dedim aldınız. Joel Campbell dedik Arsenal'e gidiyor. Tekrar sesleniyorum. Uzaklarda forvet aramayın. Kasımpaşadan Şahin Aygüneş'i alın. Konyadan da joker Hakan Arslantaş'ı.  :-[

cezayir55

hakan arslantas hakikaten cok iyi oyuncu  bizde iyi is yapar

Ertuğrul Sağlam

Şahin'i alabilirmiyiz bilmiyorum ama Konyanın transfer yasağı varken zor oyuncu satar.

cezayir55

satar bence cunku konyasporun mazot alacak parasi bile yokmus

cezayir55

birde konyada granjiar iyi adam dusunulebilir

Ertuğrul Sağlam

Hakan Aslantaş Sağ bek ve Sağ açık ooynayan mücadeleyi seven hırslı bir oyuncu ama Samsunspor'un belkide en sorunsuz bölgesi Sağ kanat geeksiz masraf olur.
Konyadan alabiliyorsak Ali Dere'yi alalım U19 Milli ve sol bek oynuyor geleceği parlak kaliteli bir futbolcu

sadece55

Ali Derenin bayağı bir talibi var diye biliyorum abi

Lusage

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 21 Temmuz 2011, 13:32:36
Hakan Aslantaş Sağ bek ve Sağ açık ooynayan mücadeleyi seven hırslı bir oyuncu ama Samsunspor'un belkide en sorunsuz bölgesi Sağ kanat geeksiz masraf olur.
Konyadan alabiliyorsak Ali Dere'yi alalım U19 Milli ve sol bek oynuyor geleceği parlak kaliteli bir futbolcu

Hakan aslında tam bir Joker. Sağ da oynadığı gibi solda ve ortasahada da oynayabiliyor. Turgaydan Joker yapmaktansa Hakandan yapmak iyidir iyi :D

Ali Dere'yi unutmuşum.  :-[  U19 maçında çok beğenmiştim. Gerçekten gelecek var.  :ok

seckin55

Konyaspor Gökhan Emreciksin' ide A2 ye göndermiş.

cezayir55