2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Başaran Saraçoğlu nun kadro dışı bırakılmasına ihtimal vermiyorum.2 sol bek var takımda biri o.

fındık

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 20 Temmuz 2011, 16:41:38
Başaran Saraçoğlu nun kadro dışı bırakılmasına ihtimal vermiyorum.2 sol bek var takımda biri o.

Halısahada çok iyi top oynar cigarettalar :evet:

Kodalak

domingez ile sözleşme imzalandımı

minci

Alıntı yapılan: Kodalak - 20 Temmuz 2011, 16:45:03
domingez ile sözleşme imzalandımı
Henüz hiçbir duyum alamadım. Acaba bir sön dakika pürüzümü çıktı. Nede olsa bizim son dakika pürüzlerimiz ünlüdür.

isyan

Alıntı yapılan: Umut - 20 Temmuz 2011, 17:17:40
Başaran ve Oğuzhan Hollanda kampına katılıyor zaten. Başaran @Hollanda yazmış biraz önce facebook'a. :D Oğuzhan da hollandaya gideceğini yazmıştı dün.
Oguzhan Romanya'ya gitmiyormuydu ?

isyan

Ben Oguzhan'in u19 aday kadrosuna cagrildigini düsünüyordum, demin baktim, meger cagrilmamis. Neyse yazdigin icin sagol kardesim  ;)

samsunluhakan

King1965

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 20 Temmuz 2011, 18:08:10
domingez samsunsporda 2+1 yıllık sözleşme imzalamış

kaynak:
http://www.netkulis.com/haber-17399-Dominguez_imzayi_atti

bizim resmi site bile daha haberı vermedıler nazar degdı her halde baya hızlı yazıyrlardı her seyı :)

samuray

çok uzun bi süredir altyapıdan oyuncu yetiştiremememiz birtek samsun patentli oyuncumuz olmaması gerçektende üzücü bu durum inşallah bundan sonra yine eskisi gibi altyapımızdan da oyuncularımızı takımımza katmaya başlarız

Ayberk

Alvaro Jose Dominguez İmzaladı ...

Geçtğimiz sezon İsviçre Süper Lig Takımlarından FC Sion da oynayan 30 yaşındaki Kolombiyalı Alvaro Jose Dominguez bugün (20 Temmuz 2011) Samsunspor
ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı.

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2385

Kadir ÇELEBİ

Daha transfer yokmu bu kadar yetmez  :rulet: şaka bir yana takım olabilirsek bu kadro bize yeterlidir olmazsa devre arasında aksayan yere yada yerlere transfer yaparız..

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 21 Temmuz 2011, 01:01:07
Daha transfer yokmu bu kadar yetmez  :rulet: şaka bir yana takım olabilirsek bu kadro bize yeterlidir olmazsa devre arasında aksayan yere yada yerlere transfer yaparız..

Bir Yabancı Sol açık ardındanda yerli transfer yapabiliriz demişti kanals de  isa hoca ama bakalım

cezayir55

salihcakir

Alıntı yapılan: cezayir55 - 21 Temmuz 2011, 10:35:43
gazetelerden haber yok mu

her sabah hemen hemen aynı saatlerde ve aynı samimiyetle şu soruyu soruyorsun ya yüzüme bir tebessüm düşüyor. senin nezdinde bu platformu paylaştığım tüm Samsunsporlu arkadaşlara teşekkür ediyorum.

cezayir55