2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Serkan - 19 Temmuz 2011, 21:20:02
yahu bir lig başlasın hocayı izleyelim; adam yolladı diye neden yok iyi olsa takımı yollamazdı filan muhabbetine girildi ben anlamadım; hangimiz young boys'u izlerken iç geçirmedi hocayı takdir etmedi ki ? ne bu acele

hepsinin ortak özelliği Samsun'lu olması demiş ertan abi ama sercan turgut sefa bunlarında ortak özelliği Samsunlu olmalarıydı; adam olsunda nereli olursa olsun...

Serkan, bu futbolcuları kadro dışı bıraktığı için Hocaya kızmıyorum. Benim kızdığım koskaca Samsun şehrinden Samsunspor'da oynayabilecek bir futbolcumuz olmaması, olanlarında yetersiz görülüp kadro dışı kalması benim içimi acıtıyor.
Yıllarca altyapıya yeterli önemi vermeyen bir idare.  
Torpil çarkının kurbanı nice yetenek.
Torpil mahsülü Armağan ve Oğuzhan gibi bir sürü futbolcu var.
Samsunlu birkaç futbolcunun ilk 11 de olmadığı bir Samsunspor yavandır, tuzsuzdur. Bütün futbolcuları yabancı olan milli takım gibidir...

Serkan

tabiki bu görüşünde sana bütün benliğimle katılırım ertan abi; ama ilk yazdığın mesaj'da ben bu anlamı çıkaramadın; dediğin gibi keşke  her sene alt yapımızdan çıkan bir çok futbolcu izleyip gurur duysak (=

mehmet yılmaz

Maalesef son 10 yıl içinde alt yapımızdan yetişen futbolcuların ya karakterleri bozuk ya da futbol kaliteleri düşük!  :(

Mesela Hakan Koçaslan. Düzgün çocuk, takımı için savaşacak bir isim ama artık 25-26 yaşına gelmiş, 2B'den üst ligde forma giymesi zor, vasatın da altında bir oyuncu.

Bir de Sercan T. gibiler var tabii. Bir takım yetenekleri olduğu kesindi ama beyin, ahlak, mantık, izan gibi şeyler hiç uğramamış yöresine.
Gönül elbette bu şehrin çocuklarının olduğu bir takım istiyor -ki hep böyledi Samsunspor ama vermeyince Mabut neylesin Petkoviç Mahmut? :)

uqur55

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 20 Temmuz 2011, 12:42:58
Serkan, bu futbolcuları kadro dışı bıraktığı için Hocaya kızmıyorum. Benim kızdığım koskaca Samsun şehrinden Samsunspor'da oynayabilecek bir futbolcumuz olmaması, olanlarında yetersiz görülüp kadro dışı kalması benim içimi acıtıyor.
Yıllarca altyapıya yeterli önemi vermeyen bir idare. 
Torpil çarkının kurbanı nice yetenek.
Torpil mahsülü Armağan ve Oğuzhan gibi bir sürü futbolcu var.
Samsunlu birkaç futbolcunun ilk 11 de olmadığı bir Samsunspor yavandır, tuzsuzdur. Bütün futbolcuları yabancı olan milli takım gibidir...

abi hadı yerlı hocaları anladık samsunlu ıstemıyor buda mı ole dusunuyo ????

cezayir55

yanliz alt yapidaki oyuncu kaliteliyse  zaten formayi kapar demekki alt yapi oyuncularinda kalite sorunu var

brigand

aslında yetişmiyor değil. potansiyel hala devam ediyor. ama çocuklar 15-16 yaş grubuna geldiklerinde. yeterli desteği göremiyorlar. üst kademelere çıkma şansları ellerinden alınıyor.sebebi tabikide torpil meselesi. hala bir çok şehirdeki profesyonel kulüp Samsun'daki altyapıyı ve amatör kulüpteki oyuncuları takip etmeye devam ediyor. çünkü geçmişten süregelen bir yetenek potansiyeli var şehrin. inşallah yeni yapılanma olur tekrar üreten , ürettiğini değerlendirebilen bir kulüp oluruz.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 19 Temmuz 2011, 18:41:28
Kadro dışı bırakılan futbolcularımızın hepsinin ortak noktası ne?.

Oğuz üstünel
Hakan Koçarslan
Sinan Ayar
Serdar Güler
Armağan Kuş

Ve yarın muhtemelen.

Başaran Saraçoğlu
Oğuzhan Azgar
Hüsrev Kop

Maalesef başka kalmadı... samsunspor_x :( :( :(
Alıntı yapılan: Serkan - 20 Temmuz 2011, 13:14:53
tabiki bu görüşünde sana bütün benliğimle katılırım ertan abi; ama ilk yazdığın mesaj'da ben bu anlamı çıkaramadın; dediğin gibi keşke  her sene alt yapımızdan çıkan bir çok futbolcu izleyip gurur duysak (=
Doğru söyluyorsun yukarıdaki mesajımda farklı anlamlarda çıkabilir ama demek istediğim şuydu! Kadro dışı bırakılan futbolcuların hepsi Samsunlu ve hepsi yetersiz, kalitesiz, yeteneksiz vs.

veis

Oğuzhan Azgar
ben bu çocukdan umutuyum milli takımlarda iyi performans sergiliyor.ama umarım akıllı olurda kendini yakmaz.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: veis - 20 Temmuz 2011, 14:00:13
Oğuzhan Azgar
ben bu çocukdan umutuyum milli takımlarda iyi performans sergiliyor.ama umarım akıllı olurda kendini yakmaz.

Yanılmıyorsam faceindede bariz bir şekilde belli etmişti kendi deyimiyle kendisi koyu bir gs taraftarı...

isyan

Takim Giresun deplasman'indayken gese macini düsünen Oguzhan  :kafa:

mehmet yılmaz

Sonuçta bunlar çocuklar. Yanlış yapabilirler. Bence Oğuzhan'ın öyle bir davranış sergilemesinde, Armağan Kuş'un 3 sene önce yaptığı yanlışta esas suçlu aileleri ve alt yapı hocalarıdır. Ve maalesef onlardan birisi halen Samsunspor'da yönetcilik yapan bir kişinin yeğeni, diğeri ise Samsunspor'da futbol oynamış ve alt yapıda hocalık yapmış bir başkasının oğlu. Biz ki Samsunspor'un sadece taraftarı olmamıza rağmen çocuklarımıza, kardeşlerimize, yeğenlerimize Samsunspor'u anlatıyor, onları Samsunsporlu yapıyorız, bu çocuklara Samsunsporluluk ruhunu veremeyenlerindir esas kabahat!

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Temmuz 2011, 16:16:41
Sonuçta bunlar çocuklar. Yanlış yapabilirler. Bence Oğuzhan'ın öyle bir davranış sergilemesinde, Armağan Kuş'un 3 sene önce yaptığı yanlışta esas suçlu aileleri ve alt yapı hocalarıdır. Ve maalesef onlardan birisi halen Samsunspor'da yönetcilik yapan bir kişinin yeğeni, diğeri ise Samsunspor'da futbol oynamış ve alt yapıda hocalık yapmış bir başkasının oğlu. Biz ki Samsunspor'un sadece taraftarı olmamıza rağmen çocuklarımıza, kardeşlerimize, yeğenlerimize Samsunspor'u anlatıyor, onları Samsunsporlu yapıyorız, bu çocuklara Samsunsporluluk ruhunu veremeyenlerindir esas kabahat!

Mehmet abiye katılmamak elde değil. 20 Ocak günü trafonun açılışına genç takım geldiğinde "Acaba kaçı bugünün anlamını biliyor?" diye soruyordu şimdi hatırlayamadığım birisi. Sonra yine hatırlayamadığım büyüklerimizden biri demişti ki: "Acaba kaçı Samsunsporlu?" Altyapında oynayan oyuncuya o bilinci veremiyorsan bu ayıp senindir, altyapındaki oyuncudan çok. Hele ki yönetici/antrenör sıfatıyla bu kulüpte hizmetleri bulunan kişiler bu bilinci yerleştiremiyorsa çok da konuşmanın alemi yok zaten :-X :( ;)

Jnr.Serkan

Alt yapıdaki futbolcuları geçtim,acaba Yönetimdekilerden kaç tanesi Sadece Samsunsporlu bence bunu sorgulamak gerek

berusa55

Altyapı sorumluların bile acaba kaçı SAMSUNSPORLULUK bilincine sahip! Bu çocukları kimlere emanet ettiğimizi bilmeden onları suçlamaya hakkımız bile yok! Doğruyu gösterene, uygulatana kadar gerçek Samsunsporluların mücadelesi her platformada devam edecektir!

Ayberk

Abi alt yapı hocalarını sağdan soldan toplayacağımıza bu kulübün en zorlu günlerinde terini bu formaya akıtan, gerektiğinde "kanını" bu takımın uğruna akıtanlara emanet etmek gerek de neyse.... :( :( :(

Konu dağılmasın neyse...