2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Lusage

Kılıçarslan'ı Sir Üseyin istiyormuş TD ye göre.

Hemen alsın hiç kaçırmasın. Bizide bu maddi külfetten kurtarsın..

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Erdinc - 19 Temmuz 2011, 21:50:53
Hakan Koçarslan gibi amatör topçusu sırf samsunlu diye kalacaksa...Kusura bakmayın ben de samsunluyum..10 dakika bende adam sakatlarım oyuna girip..

Hakan Koçarslan a 10 dk bile fazla :)

Ayberk

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 19 Temmuz 2011, 22:32:39
Hakan Koçarslan a 10 dk bile fazla :)

Adam görev adamı abi, 2 dk.da sarı kartını alır işini temiz halleder :evet:  ;D

Serdar fena oyuncu gibi değil ama fiziği gerçekten yetersiz. A2'ye gidecektir muhtemelen. Hoca da kendini toplarmasını istemiştir, gözlemleyecektir ;)

oguz_5528

Demekki ileri bölgeye transfer geliyor

veis

transfer böyle bişey.genç gelecek vaadediyor diye alınan topçu bile zayıf kalıp adaptasyon sorunu yaşayabiliyor.inşallah serdar ilk ve son olur.heleki yabancılarda böyle fos diye tabir edilen oyuncular olursa işimiz çok zor olur.

ugrass

samsunluhakan

domingez bugün imzalıyormuş sözleşmeyi
zenkeyle ekingo yu hollandaya götürmüyorlarmış heralde işlemleri yetişmemiş sonradan katılacaklar büyük ihtimal

cezayir55

germencisse

Alıntı yapılan: Lusage - 19 Temmuz 2011, 21:59:41
Kılıçarslan'ı Sir Üseyin istiyormuş TD ye göre.

Hemen alsın hiç kaçırmasın. Bizide bu maddi külfetten kurtarsın..

Hocam Kılıçarslan neyin külfetini yaptı bize adam gibi aldı maaşını,adam gibi yedek kulübesinde oturdu yerine düşündüğünüz alternatif vardır heralde..

sadece55

Kılıç takımın en büyük neşesi..yedek kalmayı sorun etmeyen böyle de pozitif enerjili tecrübeli bir kalecin varsa küstürmeyeceksin göndermiyeceksin

uqur55

20 Temmuz 2011, 10:48:17 #6325 Son düzenlenme: 20 Temmuz 2011, 11:25:07 uqur55
SERDAR GÜREL ..işine yaramayan adamı tutmanın anlamı yok a2 ye gondermelerı en mantıklı secenek olsa gerek

hakan55

Ozaman niye aldınız? Ya tutarsa mantığıylamı? Yönetimin tecrübesizliğine veriyorum.Hani geleceğin yıldızıydı?

uqur55

Alıntı yapılan: hakan55 - 20 Temmuz 2011, 11:53:08
Ozaman niye aldınız? Ya tutarsa mantığıylamı? Yönetimin tecrübesizliğine veriyorum.Hani geleceğin yıldızıydı?

şimdi anlamssındır umarım neden kıralık aldıgımızı

jean

Kilicarslan kesinlikle kalmali cok begeniyorum isimize yarar

fat55

sağlam bir forvet almamız şart.ne zenke ne de ehiosun zorlu lig maratonunda bize yeterli olmaz diye düşünüyorum.pal lazar ın takım arkadaşı andre alves aslında fena olmaz.