2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

kıbrıslı_mete

domingez ile anlaşılmış mı kesin olarak

cezayir55

Ahmeti

İsviçre'nin sion takımından Dominguz transferi mutlu sonla bitti. Kolambiyalı futbolcu yarın resmi imzaya geliyor.

Geçtiğimiz sezon teknik direktör petkoviç'in de görev yaptığı  isviçre süper ligi'nde,sion forması giyen Kolombiyalı orta saha oyuncusu Dominguez mutlu sonla bitti.
Bu oyuncunun transferi için önce menejeri Samsun'a gelmişti. Nuri Asan tesislerini gezen ve Samsun ile ilgili haber toplayan menejer Fleischmann ,oyuncuya iyi refarans verince transfer gerçekleşti. Yarın Samsun'da olacak olan Dominguez,resmi sözleşmeyi imzalayacak. Samsunspor futbol şübe sorumlusu Suat Çakır da bu transferi doğrularken,gündemde olan Uruguaylı Rios transferinin gerçeleşmeyeceğini,Nicolita için de oyuncudan cevap beklediklerini belirtti.

haber

twitter

yabancılar böylece tamamlanır

bir ön libero ile kapatırız sezonu

gerekli fakat 3 forvet yeter gibi geliyor bana zenke - ekigho - burak bir de onur var o da forvet deniliyor

cezayir55

sakatlik var formsuzluk var bence 6+2 yi kullanmak lazim

Lusage

1- Bahia
2- Valdomiro
3- Lazar
4- Zenke
5- Tosun
6- Dominguez

+7- Nicolita (Gelirse)

Şu durumda görünen ön liberoyu Murat'a teslim edeceğiz.

King1965

facebookda gordum bu domınguezın samsunspor formasına gıydırılmıs halını gercı Samsunspor forması degıl ama arması var :) yine de çok yakışmış siyah forma istiyoruz yaa özledik o rengi .

KareAs55

Sitenin bu kadar aktif olması çok sevindirici.  :)

SSKLA

Alıntı yapılan: twitter - 17 Temmuz 2011, 12:08:38
yabancılar böylece tamamlanır

bir ön libero ile kapatırız sezonu

gerekli fakat 3 forvet yeter gibi geliyor bana zenke - ekigho - burak bir de onur var o da forvet deniliyor

Daha S.Gürler var yabana atmamak lazım ;)

ahmetsefa55

hayırlı olur umarım.ben pek sevinemedim ama inşallah orta sahamıza aranan kan olur..

yilmazselcuk55

galata_saray da Mustafa Sarp Musa ve Mehmet Batdal  gönderilecekler listesindeymiş  Batdal ile Musa Bize Yakışır Bence

SSKLA

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 17 Temmuz 2011, 14:04:47
galata_saray da Mustafa Sarp Musa ve Mehmet Batdal  gönderilecekler listesindeymiş  Batdal ile Musa Bize Yakışır Bence

Musa gelse işlem tamam olur ;)

Ahmeti

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 17 Temmuz 2011, 13:50:49
Sitenin bu kadar aktif olması çok sevindirici.  :)

Birde şu 3-G ortamının olduğu dönemde idmanları internetten canlı izleyebilsek işte o zaman harika olur yurt içinde ve dışında binlerce taraftarımız hastası olduğu kırmızı beyaz renkleri ve o kalbimizin üstünde taşıdığımız armayı her zaman takip etme imkanı bulur.

SSKLA

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 17 Temmuz 2011, 14:09:10
Musa gelse işlem tamam olur ;)

Pardon birde WBL Aldığın zaman işlem tamam  :ok

SSKLA

Dominguez imzaya geliyor

Gazetemizin 9 Temmuz'da duyurduğu İsviçre'nin Sion takımından Dominguez transferi mutlu sonla bitti. Kolombiyalı futbolcu pazartesi günü resmi imzaya geliyor.Geçtiğimiz sezon Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç'in de görev yaptığı İsviçre Süper Ligi'nde, Sion forması giyen Kolombiyalı orta saha oyuncusu Alvaro Jose Dominguez Cabezas transferi mutlu sonla bitti. Gazetemizin 9 Temmuz günkü baskısında duyurduğu transfer için ilk olarak oyuncunun Menajeri Carlos Fleischmann Samsun'a gelmişti. Nuri Asan Tesisleri'ni gezen ve Samsun ile ilgili de bilgiler toplayan Menajer Fleischmann oyuncuya iyi referans verince transfer gerçekleşti. Pazartesi günü Samsun'a gelecek olan Dominguez resmi sözleşme imzalayacak. Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır da bu transferi doğrularken, gündem de olan Uruguaylı Rios transferinin gerçekleşmeyeceğini, Nicolita için de oyuncudan cevap beklediklerini belirtti.

Haber duyurmuştu

Samsunspor'un, Dominguez'le ilgilendiğini ve Menajeri Fleischmann'ın Samsun'a geldiğini ilk kez gazetemiz 9 Temmuz'da duyurmuştu.

Kaynak : Bi-Haber Gazetesi