2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sercan

abi tamam her bölgeye oyuncu alalımda,mersine diyoduk biz komple değiştirdik neredeyse 11'i...

Ayberk

İyi de abi daha Süper Lig'e çıktığımız garantilendiği ilk saniye yazmıyor muyduk bu kadrodan Süper Ligde sadece Ahmet, Kemal, Murat(veya Dilaver) ilk 11 oynar diye? Bence mantıksız değil yaptığımız. Geçen seneden 13-14 oyuncuyu kadroda tuttuk(rakamı attım, yaklaşık) üzerine de 10-11 kişi ekleyip kadro yapıyoruz işte. Mustafa, Musa, Billy, İzzet, A7 vs... ler gitti yerlerine işe yarar adamlar geldi diye düşünüyorum  ;)

Sercan

Alıntı yapılan: Ayberk - 16 Temmuz 2011, 20:26:37
İyi de abi daha Süper Lig'e çıktığımız garantilendiği ilk saniye yazmıyor muyduk bu kadrodan Süper Ligde sadece Ahmet, Kemal, Murat(veya Dilaver) ilk 11 oynar diye? Bence mantıksız değil yaptığımız. Geçen seneden 13-14 oyuncuyu kadroda tuttuk(rakamı attım, yaklaşık) üzerine de 10-11 kişi ekleyip kadro yapıyoruz işte. Mustafa, Musa, Billy, İzzet, A7 vs... ler gitti yerlerine işe yarar adamlar geldi diye düşünüyorum  ;)

tamam da kardeşim biz diyorduk yine buca gibi konya gibi yapmayalım diye inşallah hayırlısı olur bizim için...

twitter

takımda istenmeyen hakanlar ve nobreler değil geleceğe yatırım olarak ekigho ve atillalar aldık bana göre boş transfer olarak bir armağan var onuda paf'a yollayacaklarmış

ve halen ilk 11'de oynayacak 1 forvet ve ön libero şart dominguez ile birlikte

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 16 Temmuz 2011, 20:23:48
abi tamam her bölgeye oyuncu alalımda,mersine diyoduk biz komple değiştirdik neredeyse 11'i...

altina imzami atarim aynen katiliyorum.
Murat,Hakan,Dilaver,Ufuk,Kemal,Ahmet,Zenke, bunlar zaten bence ilk 11 de oynar.  Orhan ve Adem var daha yedek olarak defansa.
ve biz yaptik neredeyse 10 adam.
4 Yeni Yabanci bank oynar, Selim garanti oynar , Serdar,hakan ve Onur benim icin suan kapali kutu.

Bu yenilerden 6 si banko oynasa yani kadronun yarisindan fazlasi yeni ve takimla büyük ölcüde oynanmis oluyoruz.

Ayberk

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 16 Temmuz 2011, 20:29:58
tamam da kardeşim biz diyorduk yine buca gibi konya gibi yapmayalım diye inşallah hayırlısı olur bizim için...

İnşallah... Ama Buca ve Konya 20'ye yakın oyuncu almıştı, takım kimyası diye bir olay kalmamıştı. Bir de şu Karabük/Konya-Buca örneği sıkmaya başladı artık, senin için söylemiyorum da. İyi artık bi 10 sene gider bu mantık, yabancı hoca konusundaki yaklaşım gibi :D

GurbetciFanatik

Ben Süper Ligde en cok Hakan Bayraktardan ümitliyim, yasi var ama bence oyun kurucusu olarak bu takimi bu sene götürür.
Tabi Dominguez alinirsa oyun kurucu olarak ve tutarsa ona bu sene kulübe ve seneye yasi itibariyle güle güle gibi gözüküyor.
Ekighonun gelmesi Zenke icin mükemmel oldu Burak calik icin bisey demiyorum cünkü fazla bilgim yok.
3 kaleci var oda güzel.
Ufuk,Dilaver,Murat üclüsü insallah degismez takimin belkemikleri olurlar.
bahia, pal lazar, valdomiro zaman göstercek.
kemal muhtesem zaten Orhan ve adem iyi bi yedek icin fazla iyi ve süper lig eh iste yani tam arasi >l< >l<
Selim yerlilerden tek banko oyuncusu bence.
Onur,Hakan,Serdar ???? zaman yine.

Sahsi fikirlerim

red_white

Kırmızı beyazlı ekipte Hakan Koçaslan ve Sinan Ayar'la yollar ayrılırken, Armağan Kuş ise A2 takımına gönderildi.  

Samsunspor'da yaprak dökümü başladı. Kırmızı beyazlı ekibin hazırlık kampından ilk ayrılan isimler belli oldu.

Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in talimatıyla Hakan Koçaslan ve Sinan Ayar'la yollarını ayıran kırmızı beyazlı ekipte Kayserispor'dan transfer edilen Armağan Kuş ise A2 takımına gönderildi. Üç oyuncununda takip altında tutulacağı ve performanslarına göre değerlendirmeye alınacakları ifade edildi.
http://www.samsunsporluyuz.net/haber_detay.asp?haberID=2295

hocamız hakanı gönderdi futboldan anlıyor bu adam :D

Tufan

Hakan'la Sinan'ı Çarşamba'ya veya Ünye'ye kiralasak veya direk göndersek bence hiç fena olmaz.

red_white

muhtemelen öyle birşey yapacaklar takip edilecek dendiğine göre

berusa55

16 Temmuz 2011, 21:47:07 #6190 Son düzenlenme: 16 Temmuz 2011, 21:51:14 berusa55

samsunlugurbetci

bi önceki sayfada takımla ilgili eleştiriler ve youmlar var. sıra ile okumaya çalıştım.

ben de içimden diyorum "bu takım ile bu lig gitmez" yani geçen seneki takımla... sonra da diyorum ki "buca gibi olmayalım"...

yapılan trasnferlerle birlikte takımı değerlendiriyorum sanki hala yetersiz gibi takım...

İnşallah dediğimin aksi olur Samsunsporumuz rahat bir sezon geçirir...

Ama şundan da eminim ki hocanın istemediği oyuncular ile giden topçularımızdan (AGBETU hariç) hiçbiri
süper lig seviyesinde futbol oynayacak kapasiteye sahip değildi...

ChucKeR

17 Temmuz 2011, 00:31:51 #6192 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2011, 07:32:55 AntZ
Yeterli yetersiz tartışılır hatta  izlemeden net bişe denemez ama demin bi haber okudum. onur tuncer ordusporda. böyle adamları alacağımıza turgayla düşmeyi yeğlerim :D

hacettepeli

oynadığı bölgenin altenatifli olması gerekiyor. imza attırırsak çok iyi olur tecrübeli adam en azından.

oguz_5528

uruguay pes et artık,rios sende birdaha düşün bizim şanlı şöhretli kulubümüzü lazımsın koçum laftan anlamıyon mu  ;D