2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

Bence Dominquez saçma bir transfere benziyor

ender

Anamali Mavis

He is a very good striker he can score from any angle. He is obeident, intelligent and skillful striker. I belive ur team sign a very good player ok.

Hello Ender,
I'm aware of the transfer and I must say, you guys have a gem! He currently plays for both the Under 23 and National Team (scored on his debut for both teams). He's been having a great season for club and country and is very highly rated here in Nigeria.

Here's the wikipedia page as well - http://en.m.wikipedia.org/wiki/Ekigho_Ehiosun

If u need any more information, let me know and I'll see if I can get it for you.

Cheers.

geldigi takimin 2 taraftarinin bana egingo icin yaptigi yorumlar.gorunen o ki yaptigimiz en iyi transfer.

kamuri

ahmet şahin

bahia   kemal     Vaydomiro
lalpazar                                       orhan
                    ???????

onur türk                                ufuk
                    domingez

ekigol

zanke yedek kaldı yaw:) neyse ekigolle değişmeli oynarlar atık :D kadronun son hali bu sanırsam bi ön şiberoya ihtiyacımız var

cezayir55

yanliz bize sol kanat lazim ufukla bu is olmaz

sadece55

Ekigho sağ forvet oynayacak gibi görünüyor...En önde yine zenke oynar...agbetu da kalsa sol forvet oynardı...Çok gol atardık vallahi

Turuncu

Ortasaha ve forvete adam şart  :evet:

Jnr.Serkan

Selim Teber Dilaver Murat Hakan var ortasada daha...ortasahaya değilde forvete adam gerek.Öncelik forvete 1 isim daha olmalı

cezayir55

sol kanat yok ayrica  ufukla yurumez bu is

veis

sol kanada bir oyuncu kesinlikle alınmalı.ama orta sahayada oyun kurucu özellikli ve sahada 90 dakika kalacal oyuncu lazım.elimizde orta saha özellikli murat ve hakan var ama murat tecrübesiz hakan da yaş itibari ile 90 dakikaya yayılacak performansa sahip degil.

samuray

dominguez.e dudak bükenler var anlamıyorum tamam herkesin fikirlerine saygı duyalım ama hoca istediğine göre isviçre ligini vede dominguezi en iyi tanıyan bilen adam bizde ona saygı duyalım neticede takımı oynatacak taktiği verecek o.... ben şahsen hala bu takıma orhanın mevkine solbek.e transfer gerekli bide orta sahaya ön libero alınırsa işlem tamam derim arkadaşlar

Ollivanders

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 16 Temmuz 2011, 18:56:45
Selim Teber Dilaver Murat Hakan var ortasada daha...ortasahaya değilde forvete adam gerek.Öncelik forvete 1 isim daha olmalı

jnr oyle bir yazıyorsun ki sanki bu adamlar cambiasso veya xavi :) 3-4-3 oynayacaksak ortasahamız iyi degil çok iyi olmalı.

ugrass

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Temmuz 2011, 19:26:20
jnr oyle bir yazıyorsun ki sanki bu adamlar cambiasso veya xavi :) 3-4-3 oynayacaksak ortasahamız iyi degil çok iyi olmalı.

sende öyle bi yazmıssın ki kardesim sanki diger adamlar messi puyol casillas :D

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Temmuz 2011, 19:26:20

Abi 1 kişilik yer için 4-5 isim adayı var.Elbette çoğu yetersiz turgayla falan yürümez bu iş.Ama buca gibi olmayalım dedikce hep dışarıdan adam gelsin istiyoruz.Ortasaha komple değişti forvet komple değişti defansta bi kemal kaldı kaledede Ahmet.ee ne farkımız kaldı ki bucadan

Ollivanders

Alıntı yapılan: farUqras - 16 Temmuz 2011, 19:32:43
sende öyle bi yazmıssın ki kardesim sanki diger adamlar messi puyol casillas :D

en azından elimizdeki futbolculardan iyilerdir üstad.

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 16 Temmuz 2011, 19:55:38
Abi 1 kişilik yer için 4-5 isim adayı var.Elbette çoğu yetersiz turgayla falan yürümez bu iş.Ama buca gibi olmayalım dedikce hep dışarıdan adam gelsin istiyoruz.Ortasaha komple değişti forvet komple değişti defansta bi kemal kaldı kaledede Ahmet.ee ne farkımız kaldı ki bucadan

Serkan iyi de elindekilerden iyi sonuc alamayacagın bariz ortada ise transfer yapmak en mantıklısı. Bu seneki buca konya örneklerine katılmıyorum. Onlar takım olamadı diye biz de mi başarısız olacagız ben bunu da anlamıyorum

Sol Açık

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 16 Temmuz 2011, 19:55:38

Sana "halen oyuncu istiyoruz" kısmında ve daha da önemlisi forumdaki arkadaşların kurdukları takımlara bakarak yaptığın yoruma katılıyorum. Forumdaki arkadaşlar aldığımız tüm oyuncuları direkt ilk 11'e yerleştiriyor ve saçma, tanımadığımız bir takımla karşılaşıyoruz. Oysaki transferlerin ilk 11'e girip giremeyeceği ayrı bir tartışma, hepsini ilk 11'e aldıysak hata, ama ben kadro derinliği açısından faydalı buluyorum...

Bence ilk 11 arkadaşlarımızın yazdığı gibi olmayacak ve eğer öyle olursa, gerçekten de Buca'dan farkımız kalmaz.

Benim beklediğim 11:

Ahmet Şahin - Kemal, Bahia, Valdomiro - Lazar, Murat Yıldırım, Dominguez, Orhan Taşdelen- Ekigho, Selim Teber - Zenke

türü bir 11 olması...