2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

twitter

Dartagnan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 16 Temmuz 2011, 13:03:37
ben dominguezi beğenmedim açıkçası.bülent bölükbaşı yı hatırlattı bana  ???

bülent bölükbaşı kötü adam mıydı kardeşim ? Ayrıca gesenin sionla oynadıgı eleme macında tek aklımda kalan bı Domınguez olmustu nedense.

55(tuncay)55

55_OrHaN_55

izlediğim kadarıyla teknik olduğu kadar güçlü bir oyuncuya benziyor. şutları da etkili. tam eksikliğini hissettiğimiz oyuncu bence.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 16 Temmuz 2011, 13:34:31
bülent bölükbaşı kötü adam mıydı kardeşim ? Ayrıca gesenin sionla oynadıgı eleme macında tek aklımda kalan bı Domınguez olmustu nedense.
ben domınguezı ızlemedım kardesım o yuzden vıdeo dan ızledıgım kadarıyla bulent bolukbası ya benzettım.

evet bence bulent topcu fln degıldı.hıc begenmedıgım bır stılı var.

serkancengiz

domnguezin videosunu link atabilirmisiniz arkadaşlar

FaTiH_HaN

Bulent Kayserispordayken takımı sırtlayan bir oyuncuydu Kayserispor ilk çıkış yakaladığı dönemde her ne kadar Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz ön plana çıksada oyunun gizli kahramanı hep Bülent olmuştu. O dönemlerde çok iyiydi ama bankasyada oynadığı oyuna bişe demiyorum zamanında çok iyiydi.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: serkancengiz - 16 Temmuz 2011, 14:04:06
domnguezin videosunu link atabilirmisiniz arkadaşlar
Alvaro Dominguez
Alıntı yapılan: fatih_han55 - 16 Temmuz 2011, 14:07:29
Bulent Kayserispordayken takımı sırtlayan bir oyuncuydu Kayserispor ilk çıkış yakaladığı dönemde her ne kadar Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz ön plana çıksada oyunun gizli kahramanı hep Bülent olmuştu. O dönemlerde çok iyiydi ama bankasyada oynadığı oyuna bişe demiyorum zamanında çok iyiydi.
doğrudur da ben o zamanlarda sevmiyodum.gokhan unalı ve mehmet topuzun futbolunu da sevmıyorum zaten  :D

Ertuğrul Sağlam

Zenke bayağı bir kilo vermiş gibi geldi bana.

Onur'un futbol sitili Di Maria'ya benziyor diyordu Körfez taraftarı! Futbol sitilini bilmiyorum ama siması Di Maria...

Şu topa vuruştaki Esnekliğe, Kıvraklığa, Asalete bakarmısınız! Bu çocuk çok can yakar çooook.... :evet:

Burak

La Agbetu'da kalsaydı yaa Mahşerin Üç Atlısı , Üç Silahşörler , Bermuda Şeytan Üçgeni , Muhteşem Üçlü gibi gazete manşetleri görürdük ne güzel  ;D ;D ;D

kutsalforma

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 16 Temmuz 2011, 14:16:46

Şu topa vuruştaki Esnekliğe, Kıvraklığa, Asalete bakarmısınız! Bu çocuk çok can yakar çooook.... :evet:

topa ben böyle vursam, belim cikar heralde..?

fındık

SSKLA

Çok etkilendim

Samsunspor'un yeni transferi Nijeryalı golcü neredeyse bütün sokaklarda gördüğü Samsunspor bayraklarını inceledi ve Samsunspor'a gelmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

Kısa bir Samsun turu

Kırmızı-Beyazlıların,Nijerya Warri Wolves FC Kulübü'nden kadrosuna kattığı Ekigho,evraklarının tamamlanması için dünü Samsun'da geçirdi.Daha önce Bolu'da kampa katılacağı açıklanan Ekigho,önce notere giderek resmi işlemleri tamamladı.Kısa da bir Samsun turu yapan Ekigho Samsun'da çok mutlu olduğunu söyledi.

İyi ki burayı seçmişim

Nijeryalı golcü,''Samsun halkının Samsunspor'a çok büyük bir sevgisi var.Neredeyse her sokakta Kırmızı-Beyaz bir bayrak gördüm.Beni her gören selam veriyor.Benimle fotoğraf çektiriyor.Bu sevgiden çok etkilendim.İyi ki Samsunspor'u tercih etmişim.Bu ilgiye ve sevgiye atacağım gollerle karşılık vereceğim.Takımda oyuncular hakkında bilgi alıyorum.Özellikle de Zenke ile iyi bir ikili olacağımıza inanıyorum'' dedi.

Kaynak : Netkulis.com

twitter

hakanın bölgeye alınıyor sanırım dominguez oyunu şekillendirecek

ama bu sezon asisti yok o biraz garip geldi

King1965

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 16 Temmuz 2011, 14:16:46

Ekigh'mmmm benimmmmm beee asaletin yeter