2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: minci - 15 Temmuz 2011, 18:43:43
Samsunspor bence Onur'u almakla bu sezonun en iyi transferlerinden birisini yaptı. Çok inatçı ve hırslı. Tuttuğunu kopartan birisi. Sağ ve sol kenarda oynayabiliyor. Müthiş sürratli. Topu aldımı gidiyor. İyi adam eksiltir ancak topu çok sevdiği için biraz ayağında fazla top tutar ve savunma yanı pek güçlü değil fakat çok genç. Eğitilebilir diye düşünüyorum. Samsunspor ona yeterli şansı verirse, gelecekte ondan çok yararlanacaktır. Takımımıza ve sevgili Onurumuza hayrlı olsun.

iyi bari, hayırlı uğurlu olsun. nicolita ve becali hikayesi sıkmaya başlamıştı :peeh:

Dartagnan

nicolitayı tutabılır mı ? Tamam gelecek vaad eden bı adam ıyı transfer ama kendını kanıtlamıs kısıler almamız lazım bence.Umarım nıcolıtadan vazgecılmez.

55_OrHaN_55

15 Temmuz 2011, 19:36:33 #6122 Son düzenlenme: 15 Temmuz 2011, 19:40:21 55_OrHaN_55
Alıntı yapılan: Dartagnan - 15 Temmuz 2011, 18:50:28
nicolitayı tutabılır mı ? Tamam gelecek vaad eden bı adam ıyı transfer ama kendını kanıtlamıs kısıler almamız lazım bence.Umarım nıcolıtadan vazgecılmez.

aynı fikirdeyim, fakat bizim yönetim ne paradan geçiyor, ne futbolcudan. becali ile inatlaşma uğruna bizi de 2 aydır hasta ettiler. adamı ya (150-200 fazlası
neyse artık) istedikleri parayı verip alsınlar, ya da bıraksınlar peşini de biz de hayal kurup durmayalım boş yere. ya da alternatiflerini bulmaya çalışsınlar...

hacettepeli

Onur Türk'ü hiç duymadım. Genç transferler yapıyoruz inşallah çıkış yakalarlar.

King1965

Onur Bize faydalı olacağına eminim

samuray

onur türk hayırlı olsun samsunspora iyi genç ytenekli biri inşallah oda kemal gibi samsunsporda iyi bi çıkış yakalar kemalde bonservisinin eksik kısmını kendisi tamamlamıştı onurda aynı şekilde 75.bin tl yi kendi verecekmiş 3 yıl mı yapmışlar sözleşmesini nicolita artık bu saatten sonra bize gelmez gibi baksanıza bursada devreye girmiş bu yönetimin bazen acizliği mi nedir ya 150, 200 tl.nin hesabını yapıyorlar türkiyede bile o kalitede bi futbolcunun fiatı 2 trilyondan başlıyor ya neyse , bir sol bek bir ön libero bir forvete daha ihtiyacımız var gibi geliyor bana kadro zenginliği açısından güzel günler gelecek  >l< samsunspor_x samsunspor_x >l<

bengülü

75 BİN CEBİNDEN ÖDEYECEK
Adı birçok kulüp ile anılan Onur Türk,  Körfez Tesisleri`nde Yunus Pehlivan ile bir araya geldi. Genç futbolcu, Yunus Pehlivan ile anlaşarak Samsun`a transferini resmileştirdi. Onur`un transferi için yetkileri elinde bulunduran Kocaeli Futbol Kulübü, Samsun`dan 200 bin TL istiyordu. Ancak Samsun, 125 bin TL bonservis ücreti verdi. Kocaeli FK yönetimi ise ücretin 200 bin TL`ye tamamlanmasını istedi. Böylelikle 125 bin TL`yi Samsun, 75 bin TL`yi de Onur Türk kendisi alacağı ücretten ödeyecek.

BOLU KAMPINA KATILDI
Onur, Samsunspor ile bugünlerde 3 yıllık anlaşma yapacak. Babası Musa Türk ve dayısı Erhan Bayram, Yunus Pehlivan ile görüşen genç futbolcu, görüşmeden sonra Bolu`ya hareket etti. Samsunspor`un Bolu kampına giden Onur, takımla birlikte çalışmalara başladı. Öte yandan Samsunspor`da Onur`a alternatif olarak alınan yabancı futbolcu ile de yolların ayrıldığı ve Onur`un kadroda yer bulmasına kesin gözüyle bakıldığı öğrenildi.

kaynak bizim kocaeli  gazetesi

samsunluhakan

nicolitayla rios transferi gerçekleşseydi bizim takım uçardı ama olmadı inşallah daha iyileri gelir takımımıza

twitter

onurunda gelmesiyle sol açık eksiğimizde yok oldu diyebiliriz

şimdi ön libero ve forvet transferleri lazım ayrıca 1 yabancı hakkımız daha var

ahmetsefa55

benim bildiğim onur sağ kanat oynuyo.sol ayaklı gerçi iki kanatta da oynayabilir ufuk gibi  ;)

bu transfer iyi oldu gerekliydi ancak hala orta sahanın ortasına ve ön liberoya takviye şart diyorum.

Ollivanders

Ortasahaya 2 forvete 1 takviye şart.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 15 Temmuz 2011, 21:39:36
Ortasahaya 2 forvete 1 takviye şart.

Yok be abi çok fazla ortasaha oluyor.Bir tane yeterli bence.

Hakan,Turgay,Dilaver,Ufuk,Murat,Hakan,Selim,Serdar,Onur,Armağan

Hangileri yeterli dersen çoğu değil ama kadroda tutulduklarına göre çokta fazla maliyeti arttırmaya gerek yok abi.

ahmetsefa55

turgay ı geç.
armağan forvet.
serdar forvet.
onur ufuk dilaver kanat.
hakan yaşlı tempoyu kaldıramayabilir.
koçaslanlıyı kategoriye almıyorum  :)
muratta idare eder.
selim de iyi ama forvet arkası gibi oynuyo sanırım.
elde var 1.5'tan 2 orta saha.
bence 2 tane daha orta saha şart.

kamuri

alvaro rios gelecek benim hala ümidim var ;D

twitter

rios gelseydi zaten taş gibi takım olurduk