2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55ertan

havaalanindan görüntü ceksin biri ekliyelim sayfalarina

"TEK VE GERÇEK EKİGHO EHİOSUN SAYFASI BUDUR ARKADAŞLAR . TAKLİTLERDEN SAKININ . YILDIZIMIZ KARABÜK'ÜMÜZE GELDİĞİNDE KENDİSİNDEN BU SAYFANIN ORGINAL OLDUĞUNU SÖLIYECEKTIR . VIDEOYA ÇEKİP TÜM MAVİ ATEŞ TARAFTARLARINA GÖSTERECEĞİZ AMA ŞİMDİK DESTEK ZAMANI"
:D ;D :D ;D :D ;D :D ;D

samuray

ya kafam karıştı bu ne adalar face.de sayfa açmışlhar ekigho biz samsuna inecek akşam saatlerinde ne iş  hadi hayırlısı inşallah bize gelir ;) ;D

Gaziosmanpaşalı3455

gol yedik 90+3
:kafa:ya samsunspor bu hazırlık maçında bu takımı yenemezse bişey demiyorum.adamlar 4 hazırlık maçı yapmışlar.gelenden 3 gidenden 4 yemişler

kamuri

hayırlısı olur inşallah transferlerin devamını bekliyoruz ben şu sol tarafa hala neden birini bakmadığımızı anlayamadım butun sezon orhan mı oynayacak hadi oynasın diyelim peki ya sakatlanırsa ne olacak

samsunlugurbetci

abiler bana da emre söyledi bu haberi İnşallah gelir. Bu forvet ile hucüm hattı güçlenir ama bana yine de kaliteli bi hucüm daha alınmalı gibi geliyor neyse buna da şükür hayırlısı olsun

germencisse

Yanına yapıştırın Batdalı  :holey:

SSKLA

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 13 Temmuz 2011, 20:46:55
gol yedik 90+3
:kafa: ya samsunspor bu hazırlık maçında bu takımı yenemezse bişey demiyorum.adamlar 4 hazırlık maçı yapmışlar.gelenden 3 gidenden 4 yemişler

Birader bahsettiğimiz takım Brondby IF bu takıma yenilmesinden doğal bir şey yok. Adamlar her sene şampiyonlar ligine katılıyor .Asıl buna :kafa:

twitter

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 13 Temmuz 2011, 21:02:32
Birader bahsettiğimiz takım Brondby IF bu takıma yenilmesinden doğal bir şey yok. Adamlar her sene şampiyonlar ligine katılıyor .Asıl buna :kafa:

şampiyonlar ligi.. kopenhag olmasın o

kalburüstü bir takım işte danimarka ligi lig mi sanki çoğu süper ligi takımı rahatça yener bu takımı

takımı kötülemiyorum olur hazırlık maçı sonuçta

red_white

biri çıkıp imza attırdık desin alnından öpeceğim  .:.:.

SSKLA

Alıntı yapılan: twitter - 13 Temmuz 2011, 21:04:46
şampiyonlar ligi.. kopenhag olmasın o

kalburüstü bir takım işte danimarka ligi lig mi sanki çoğu süper ligi takımı rahatça yener bu takımı

takımı kötülemiyorum olur hazırlık maçı sonuçta

Evet haklısın bu sene katılamadılar. Onun dışında çoğunlukla katılan bir takım en azından bu seneye kadar hep Pes te oluyordu ;)

ya zten hazırlık maçı yenilip eksiğini görmek için şimdi fark atsak  hiç transfer olmaz :D

twitter

valla ben adını sadece iddaada kupona 4. ararken duyuyordum belki sen haklısındır

neyse yenildik zaten  zzzzz

kabacevizli55

@berkay
bardağın dolu tarafına bakmakda güzel haklısın

Musti

FREE BANEL!
http://www.sport.ro/liga-1/free-banel-ajuta-l-pe-banel-sa-se-transfere-in-strainatate.html

Anladığım kadarıyla;
Becali'nin, Banel'in Samsunspor'a satılması karşılığında alacağı bonservisini, 700bin eurodan bir sent aşağı inmem inadı üzerine www.sport.ro kullanıcıları Banel Nicolita'nın yurt dışına transferi için Becali'ye e-dilekçe yazmışlar.  :kanka: :D

Bu da dilekçe :  :)
http://freebanel.sport.ro/

55(tuncay)55

biri Ekigho geldi desinnnnnnnnnnnnnnnnn lütfen :deli: :deli: :deli:

berusa55

13 Temmuz 2011, 22:57:04 #5954 Son düzenlenme: 13 Temmuz 2011, 23:01:15 berusa55
Ekigho geldi  :D

Tuncay kardeşim şaka bir yana ne oluyor ne bitiyor bilmediğimiz için artık stand by konumundayız; bekliyoruz bakalım.  ;)