2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

twitter

rios çuk oturuyormuş valla

m.sarp'a gerçekten gıcığım fakat sonuna kadar mücadele ediyor sahada

samsunspor.co.nr

13 Temmuz 2011, 18:24:55 #5911 Son düzenlenme: 13 Temmuz 2011, 18:27:56 samsunspor.co.nr
@55ertan 2.post "yeniden aradığım" ilk posttaki kaynağım ile aynı kişiydi  ;) transferi biliyordur,havaalanını biliyordur,akşamı biliyordur fakat bana dün akşam olarak söyledi.tüm yöneticiler tüm transferleri dk. dk. takip edemeyebiliyor.

Son mesajımın konusu ise ;
Teyid ettirmek için başka yöneticiye ulaştım. (bir arkadaşımın vasıtası ile)

Kafan karışmasın  ;)

Not : Bunları da aldığım bilgiler ışığında paylaştığımı,imza atarken görmediğim bilgisini de vermek isterim.

55ertan

13 Temmuz 2011, 18:29:03 #5912 Son düzenlenme: 13 Temmuz 2011, 18:35:36 55ertan
yok usta seninle alakali degil, dogrudur gelebilir.
Sadece bu transfer döneminde heyecan basiyor.
Hepimizdeki heyecani yillar sonra 2.ligden 1.lige cikmaya bagliyorum,
bu tecrübeyi Samsunspor olarak bir cogumuz ilk defa yasiyor.

1saatde 3sekile girdim, forvet transferini dört gözle bekliyorum

Serkan

@samsunspor.co.nr

Abi bizlere bilgi vermek için uğraşman bile bizler için çok büyük önem taşıyor iyi ki varsın ..

samsunspor.co.nr

Gelse x2 sevineceğim  :D
Gelmezse,yarın hollanda'ya uçuyorum  ;D

Şaka bir yana mesajlar da birbirini takip ettiği için karışıklık olabilir diye yazma ihtiyacı duydum  ;)

saim55

Hazırlık maçını veren kanal ya da sayfa var mıdır haberiniz var mı arkadaşlar ?

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: Serkan - 13 Temmuz 2011, 18:31:25
@samsunspor.co.nr

Abi bizlere bilgi vermek için uğraşman bile bizler için çok büyük önem taşıyor iyi ki varsın ..

Eyvallah Sevgili Serkan.

_Jack Daniels_

Alıntı yapılan: saim55 - 13 Temmuz 2011, 18:35:08
Hazırlık maçını veren kanal ya da sayfa var mıdır haberiniz var mı arkadaşlar ?

Yaklaşık 1 saattir arıyorum ama bulamadım.  :kafa:

twitter

kabacevizli55

minci

Ekigho ile ilgili kendi forumlarından ilginç olduğunu düşündüğüm bir yorumu sizlerle paylaşmak istedim.

Eric: 2011-07-13 11:03

Why do our best players from the local league always end up in some obscure clubs in Europe? If this guy were from Brazil or Argentina, the likes of Real Madrid, Barcelona, Man U and Chelsea would have been on his trail.

Neden ligimizin en iyi oyuncuları sürekli olarak Avrupanın sıradan takımlarında kaybolurlar? Eğer bu adam Brezilyalı yada Arjantinli olsa Real Madrid, Barselona, Man U ve Chesea'de oynardı.

kabacevizli55

fare dağa küsmüş dağın haberi yok denir bu yoruma

samuray

samuray

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 13 Temmuz 2011, 14:57:48
iyi veya kötü futblcu alınsın ama samsunsporumuz için en hayırlısı olur inş ..bu takım ilk 10 içinde rahatlıkla kalır ... tranfer yapmasak bıle bıızm bank asya kadromuz bıle coğu super lıg takımlarından çok iyi ..
yok ydaha neler fazla uçuyorsun be kardeşim  hazırlık maçları başladı biz 20 futbolcuyla gidiyoruz bu beni endişelediriyor bu takıma enaz bir forvet bir sol kanat bir ön libero bir kaleci ahmet şahin.e alternatif gerekir diye düşünüyorum  (ayrıc senin fikirlerinede inşallah diyorum) :(

GökhanÇağlar

yapılan transferlerden sonra defans ve orta sahada bol alternatifli bi kadromuz oldu ama kesinlikle forvet şart..
kaliteli bir forvet ve bir de oyun kurucu alırsak transferi bitirmiş oluruz..ben çok umutluyum bu sezon için özellikle Petkoviç'e çok güveniyorum..