2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cezayir55

samsunspor.co.nr

Kaynak : yönetimden bir arkadasımız.

kabacevizli55

germencisse

Mehmet Batdal ve Musa çağıran isimleri on numara transfer olur.. :holey:

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 13 Temmuz 2011, 13:41:32
Nijeryali forvet, dün aksam tesislere gelmiş aldığım habere göre.

Bu haber doğruysa ve bu adam şu Ekigho Ehiosun denen adam ise gerçekten heyecanlanırım ama...  :evet:

samsunluerhan

iyi veya kötü futblcu alınsın ama samsunsporumuz için en hayırlısı olur inş ..bu takım ilk 10 içinde rahatlıkla kalır ... tranfer yapmasak bıle bıızm bank asya kadromuz bıle coğu super lıg takımlarından çok iyi ..

zenke

Ekigho Ehiosun iş yapar gibi görünüyor.

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: Sol Açık - 13 Temmuz 2011, 14:37:25
Bu haber doğruysa ve bu adam şu Ekigho Ehiosun denen adam ise gerçekten heyecanlanırım ama...  :evet:

Simdi yeniden aradım, dün aksam havaalanında karşılamışlar.
Nijeryali milli forvet. Aynen budur duyumum.

İnşallah olur, Cok yetenekli bir isim diyorlar.

TAbii bunun bir duyum olduğunu hatırlatmak isterim.
Gerçeklesirse ne ala  ;)

Sevgiler.

Uğur Yıldız

bende neden bilmiyorum ama ön liberoya m.sarp gelcek gibi düşünüyom fatih terimi beklediler bana kalırsa bu zamana kadar

doðan

Ekigho nun karabük macerası nedir peki yaa bu nerden çıktı , yoksa yine menajer oyunumu bu? al_sana al_sana :kafa:

samsunum

Herkes onu istiyor
Kırmızı-Beyazlı ekib Samsunspor forvet hattını yıldız bir golcü ile takviye etmeye hazırlanıyor
Türkiye'den de iki takımın istediği golcü oyuncunun transferiyle ilgili önümüzdeki günlerde olumlu gelişmeler yaşanabilir.Forvet transferinde nokta atışı yapmayı planlayan Samsunspor yönetimi, gözünü Brezilyalı bir golcüye çevirdi. Türkiye'den de iki takımın takip ettiği yıldız futbolcunun, zorlu lig maratonunda gol yollarında sıkıntı yaşamamasını sağlayacağına kesin gözü ile bakılıyor. Transfer sezonunda ismi duyulur duyulmaz talip olunan futbolcuların fiyatlarının yükselmesi nedeniyle, Samsunspor'un menfaatlerini gözeterek adını bildiğimiz halde yazmadığımız tecrübeli golcünün kulübüne en kısa sürede resmi teklif yapılacak. Kırmızı-Beyazlılara gelmeye sıcak bakan Brezilyalı forvetin transferinin önümüzdeki günlerde hareket kazanacağı belirtildi.

HABER

germencisse

13 Temmuz 2011, 16:47:20 #5891 Son düzenlenme: 13 Temmuz 2011, 16:51:22 germencisse
Bahsi geçen isim Pal Lazarın eski takım arkadaşı Videoton forması giyen:André Alves dos Santos
olabilir..Genclerbirligi ve Bursaspor gibi kulüplerin istediği bir isim 27 yaşında

Geçtiğimiz sezon 28 maçta 23 gol kaydetmiş..Bahsi geçen oyuncu bu değil ise yine de forvete düşünülebilecek bir oyuncu

Andre Alves dos Santos 20101104

SSKLA

İsmini ben yazayım Andre Alves
epçeli demişti ya tip forma o yani

Haberin resmi

Bu da resmin orjinali

Araştırmacılık budur yaa :D

s_uzunkaya

BEĞENDİM, AMA RESİM YA TEMSİLİYSE  :-*

Ahmeti

Peki dün akşam gelen Nijerya'lı kim ?