2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

Alıntı yapılan: cem 55 - 12 Temmuz 2011, 13:34:51
karabük hazırlık maçını da seyretmiş biri olarak  bu sene içimiz gerçekten çok zor 20 gün öncede bu başlıga yönetim çok agır davranıyo ligin başlamasına 45 gün var yeni transferleri kampa yetiştirmek lazım diyodum şimdi lig 25 gün sonra başlayacak 3.kamp dönemi geldi hala bi hareket yok başladıgımız yerdeyiz karabük maçındada görüldü ki orta sahada yaratıcı forvettede iş bitirici adam eksikligimiz var hücüm organizasyonu anlamında o kadar zayıf gözüktük ki 25 günde bu sorunu nasıl halledecez yeni transferler ne zaman kampa katılacakta hocanın sistemine adapte olacaklar bunlar hep soru işareti ilk maç heyecanıdır 45 dakika oynadılar diye bazı oyuncuları eleştirmek istemiyorum ama ben selim teber ve serdar konusunda biraz terettütte kaldım selim çok agır serdarda abdulazizin az daha teknigi izlenimi verdi bana hiç yeterli gözükmediler güngörenden alınan hakan yeni transferler içersinde en sivrilen ne yaptıgını bilen oyuncuydu bahia yenilen golde hatalıydı ama 2 tane kritik hamlesi yerindeydi zenke ise tam bekledigim gibi çok dagınık ben süper ligde çok basarılı olamayacagı kanısındayım insallah beni yanıltır son olarak hoca takımımıza geldiginde en azından isviçreden tanıdıgı sistemine uyacak en azından 2 adam transfer eder diyodum ama bu konuda hayalkırıklıgına ugradım maç sonu hem başkan hem isa hoca forvete oyuncu alacaz meraklanmayın dedi ama 2 aydır aynı şeyler söyleniyo şu oyuncuları kampta gim artık da şu çilemiz bitsin
aynen k    atılıyorum sana kardeşim bu ne ya ortada doğru düzgün yapılan bi transfer yok süper lig öyle kolay değil bank asyaya benzemez

samsunmania

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 12 Temmuz 2011, 19:05:51
egido arevalo rios tranferi yatmıştır .Club Tijuana  tranfer oldu ...

2 haftadır o kulüp yazıyor zaten.

samsunspor.co.nr

Rios'un gelmesini gerçekten çok isteyenlerden biriydim.

Rios,mücadeleci,iyi pas yapıyor vs. fakat gelip tüm takımın çehresini değiştirecek,şöyle takımı sürükleyecek,tek başına maç kazandıracak biri de değildi açıkçası.
Gelmezse gelmesin arkadaş ! :peeh: Biz de,bize geleni alırız  ;)

Not : Madem gelmiyor,sallayayım ben de arkasından  :D

twitter

taş gibi adamdı ya süper ligin en iyi transferi olurdu bu sezon

Dartagnan

Guney Amerika basınına bakıyorum SAMSUNSPOR un ''S'' si geçmiyor :D

samuray

yok, yok, gittikçe bu yönetime transfer politikasına güvenim azalmaya başladı bun ne ya iki ayı geçti nerdeyse süper lige çıkalı hala doğru dürüst bi transfer yapılmadı elimizde santrafor yok  zenke burak bence yeterli değil mutlak oraya direk oynayabilecek bi santrafor ilnmalı ee sol taraftada orhandan başka  bi isim varım yok ön libero belirsizliğini koruyor rios işi olmamış insanları oyalayıp duruyorlar kaleye  ahmet şahin dışında kim var kılıçaslan süper ligte iyi bi yedek olabilirmi ben kaygılıyım ama yönetim kaleciden ,kaleci transferinden hiç bahsetmiyor (sol kanatta dilaver ve ufuk var tabi yet erlimi buda soru işareti) :( :-X :(

Shane_Falco

Alıntı yapılan: erhan55 - 12 Temmuz 2011, 18:49:23
7-8 oyuncu aldık hepsini topla bence 1 adam etmez. adam 29-31 yaşına gelmiş iyi bir geçmişi yok kariyeri yok adını duyan bilen gören yok ne beklersin ki ondan. buca'ya o kadar laf ettik. onlar gibi olmayacaz,takımı değiştirmeyecez nokta trasnferlerle bu işi bitirip geleceğin kadrosunu kurup 5 sene sonra şampiyon olacaz dediler. bence buca'dan çok daha kötü kadro kurdular. 5 sene ilerisini hedefleyen kadroda kemal'e imza attırmadılar 29-31 yaşında adam aldılar. bunları damızlık mı yapacaklar?

Ne kadarda peşin hükümlüyüz.Adamları daha izlemedik bile hemen kötü diyebiliyoruz.Artık klişe olacak ama Kemal'i alırken adını çok duymamştık yani.

30 yaşındaki adamlar futbolun olgunluk dönemindedir gençlere göre sahada ne yapması gerektiğini daha iyi bilir yere daha sağlam basar...

samuray

iyide her aldığın futbolcuda kemal gibi çıkmaz süper ligte o riski alamassın tabiki gençleri de alacaksın ytenekli gördüklerini takıma ktacaksın ama burası süper lig maceraya gelmez öncelikle takımda direkt oynayabilecek oyuncularn olmalı ve sonrasında yeni kemaller çıkarabilirsen bu da artın olur

erhan55

Alıntı yapılan: samuray - 12 Temmuz 2011, 20:13:38
iyide her aldığın futbolcuda kemal gibi çıkmaz süper ligte o riski alamassın tabiki gençleri de alacaksın ytenekli gördüklerini takıma ktacaksın ama burası süper lig maceraya gelmez öncelikle takımda direkt oynayabilecek oyuncularn olmalı ve sonrasında yeni kemaller çıkarabilirsen bu da artın olur

aynen katılıyorum. o yüzden 30una kadar bir yere gelememiş adamdan ne beklersin süperligde. adamın maximum çıkacağı performans belli. tecrübe iyi oyun,teknik veya bazı artı özelliklerle bir işe yarar. sende yetenek yoksa yıllarını da versen bir işe yaramaz. bu adamların da geçmişinden belli ne derece iyi oldukları. peşin hüküm değil adamların geçmişi gösteriyor zaten kumaşlarını. kimse kendini kandırmasın hepimiz biliyoruz. ya bonservisi elinde olanları aldılar ya da beleşe gelen klüplerinden parasız ayrılanları. ucuz ucuz adamları toplamaya çalıştılar zaten biraz daha iyilerine para isteniyor diye almadılar. sonuç ortada karabük gibi takım karşısında 1 atak var adam gibi. hala da birçok eksik var. kaleci,forvet,orta saha, sol kanat mevkiinde direkt oynayacak adam yok. ancak murat gibi aslanların hırsına kaldık. onlar da süperligde bocalayacakları dönem olacaktır ve sadece onların hırsıyla ancak düşmekten kurtulmaya oynanır. ya tutarsa denmez süper ligde katılıyorum samuraya

55ertan

riosun hanimi türkiyeyi begenmeyip, mexikayimi begenmis  ???

ChucKeR

selim tebere ağır diyen arkadaşa burdan selam yolluyorum. abdulaziz hızlımış da ne b.ka yaramış diye soruyorum. o bölgedeki adamdan  hız beklemek anlamsız ayrıca. madrid e transfer yapmıyosak yavaşıyla idare edecez.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ChucKeR - 12 Temmuz 2011, 20:47:02
selim tebere ağır diyen arkadaşa burdan selam yolluyorum. abdulaziz hızlımış da ne b.ka yaramış diye soruyorum. o bölgedeki adamdan  hız beklemek anlamsız ayrıca. madrid e transfer yapmıyosak yavaşıyla idare edecez.

AAaaaaaaaaa ne demek o olurmu hiç küme vallahi düşeriz bucadan konyadan kötü transfer yaptık küme düşeriz.Yavaş adamlar aldık küme düşerizzz.Yaş ortalaması yüksek adamlar aldık küme düşeriz.Forvete daha adam almadık küme düşerizz.

Kimseye kastederek söylemiyorum ama foruma bakarsak neredeyse nefes alsak küme düşecez arkadaş ;)

kabacevizli55

onlar totem yapıyodurlar bakma sen yoksa ilk 7 garanti

55_OrHaN_55

12 Temmuz 2011, 21:09:34 #5833 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2011, 21:13:25 55_OrHaN_55
Samsunspor bir transfer daha yapacak
Başkan Kazım Yılmaz, Samsunspor'un hem hazırlık çalışmaları hem de transferleriyle her geçen gün daha iyi bir takım olduğuna dikkati çekti.
12.07.2011 18:18:42    

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un kulüp başkanı Kazım Gürol Yılmaz, "Çalışmalar doğrultusunda Portekiz'in Vitoria Setubal takımında forma giyen Brezilyalı Valdomiro Duarte de Macedo ile prensipte anlaştık" dedi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Karadeniz ekibi, Portekiz Premier League takımı Vitoria Setubal'de forma giyen Brezilyalı stoper Valdomiro Duarte de Macedo ile prensipte anlaştı. Macedo, Samsunspor'un Danimarka'da Brondyb takımı ile yapacağı hazırlık maçı kafilesine alındı. Kırmızı-beyazlı ekibin Macedo ile Samsun'da resmi sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Kulüp başkanı Kazım Gürol Yılmaz, transfer çalışmaları kapsamında prensipte anlaştıkları Macedo'yu da takım kadrosuna dahil etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Samsunspor'un hem hazırlık çalışmaları hem de transferleriyle her geçen gün daha iyi bir takım olduğuna dikkati çeken Yılmaz, şunları kaydetti:

"Yeni sezon hazırlıklarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Geçtiğimiz gün Karabükspor'la yaptığımız hazırlık maçında takımımızın ortaya koyduğu mücadele çok hoşuma gitti. Oyuncularımızla teknik direktörümüz Vladimir Petkovic arasındaki iletişim, yönetim olarak bizi çok mutlu ediyor. Çalışmalar doğrultusunda Brezilyalı Macedo ile prensipte anlaştık. Takımımıza dış transferde bir oyuncu daha kazandırdığımız için çok mutluyuz. Macedo'nun Samsunspor'un gücüne güç katacağına inanıyoruz. Son bir yabancı oyuncu transferi daha yapacağız. Samsunspor'un yeni sezonda başarılı bir mücadele ortaya koyması için elimizden geleni yapıyoruz."

kaynak:netkulis

yönetime toz kondurmamaya devam

AllydeenleaR

bu takıma 1 yabancı yetecekse milli takımda oynayan türk oyuncu getirmeleri lazım :D