2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

designer_55

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 12 Temmuz 2011, 17:45:03
Değerli SAMSUNSPORLU kardeşlerim abilerim,Nicolita ve Rios transferinde olumsuzluk olunca forumda yine bir ümitsizlik havası doğmuş:)Aslında hepimizin endişesi var fakat şu da bir gerçek ki bizim gündemimize gelene kadar bizde bu oyunculardan bihaberdik.Bu futbolcular mutlaka kaliteli isimlerdir fakat alternatifsiz de değillerdir.Kocaman futbol dünyasında bugün alternatifi olmayan futbolcu sayısı belki 5 i geçmez.Kaldı ki öenmli olan da takım olabilmektir biz bank asya da bi önceki sezon küme düşmemeye oynarken,geçen sezonu şampiyon bitirdik ve kadroya eklenen isimler agbetu zenke hakan bayraktar dı.kaybettiğimiz oyuncular ise oktay ve turgut.Biz aslında bu sezon takım olmayı başardık.Bu sezon içinse yapılan transferler başta hoca olmak üzere gerçekten en acil ihtiyaçlı bölgelerdi.belki zaman biraz kısaldı ama endişelerimizi bu kadar büyük boyutta tutmak yersiz diye düşünüyorum.Bir de başkanımızın şike operasynuyla ilgili tutumu eleştiriliyor ama bir de şöyle bir durum var ki o da tamamen maddi boyutlar.Malumunuz bir kaç yıl içinde UEFA kriterlerine göre borçlu kulüplerin lisanslarının iptal edilmesi sözkonusu.Beşiktaş hariç hiçbir kulüp,havuzda birikmiş ciddi paralara rağmen transfere büyük rakamlar harcamadı.Bu ciddi paranın kaynağı da yayın ihalesi.Eğer bu operasyonda adı geçen kulüpler küme düşürülürse bu ihale iptal olacaktı.Bu 4 büyük ya.şakların içinde en bugün konumuyla(geçmişi karanlık ama) en masum gözüken gs bile fb nin düşmesini istemez istemiyoda zaten.Keşke geröekten hakettikleri cezaları alsalaredı ama bu sebeplerden dolayı malesef bu olmayacak.Benim için  bu operasyonda en önemli nokta fb nin kümeye gidip ts nin şampn olmasıydı çok şükür sadriyi aldılarda karnımdan öküz kalktı:)Bu ya.şaklar yine ligde olacaklar ama asla bizim formamız kadar temiz asil olamayacaklar.Başkanımıza ve yönetimimize sahip çıkalım.Bir yılda kafaya oynamak gerçekten zor bu hepimizin malumu 2 3 yıl içnde bu da olacaktır eminim fakat tam tersi olsa bile formamıza leke sürecek bir davranışta bulunmamaları benim için kafidir.Lütfen başkanımızın ve yönetimimizin arkasında duralım...

umitszilik filan degil aslinda..beklentiler yuksekti cunku...yonetim secimden once cok buyuk konustu..taraftarda buna inandi;
su an yapilan transferlerin daha iyisini eski yonetimde yapardi..en azindan adamlarin hakkiydi

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: ender - 12 Temmuz 2011, 17:54:31
Son bir yabancı oyuncu transferi daha yapacağız.

Bu demek değildir ki,yerli transferi olmayacak.Değil mi ? Sayın! Başkan  :kafa:

target_t.t.b

designer 55 Haklısın aslında beklentiyi yükselttiler ama ben o vaatleri uzun vadeli olarak algıladım ki biçoğumuz da öyle algılamıştır.Bizim taraftar kitlemiz gerçekten çok bilinçli.Forumda ben çok yazmıyorum ama düzenli olarak yazılanları takip ediyorum harika yorumlar mesajlar okuyorum.Yani bu kitleyi kandırabilceğini düşünenlerin gerçekten çok aptal olması lazım.O hedefler kısa vadeli çizildi ama bu kadar da kısa değildir yani çıktığımız ilk yılda ilk 5.Zaten böyle dense eminim desteklemezdik:)Bir önceki yönetim bu transferleri yapabilirmiydi bilemiyorum ama o yönetim süper lig te 5 yıl geçirdikten sonra bile b vaatleri veremezdi bence o vizyon yoktu...

cezayir55

baskan herhalde dalga geciyor bu takima dort adam lazim en az  veya nasil olsa bir cok takim kume dusecek fikrinde transfere gerek yok nasil olsa dusmeyiz mi diyor acaba? ben bu konusmasindan hic bir sey anlamadim

erhan55

7-8 oyuncu aldık hepsini topla bence 1 adam etmez. adam 29-31 yaşına gelmiş iyi bir geçmişi yok kariyeri yok adını duyan bilen gören yok ne beklersin ki ondan. buca'ya o kadar laf ettik. onlar gibi olmayacaz,takımı değiştirmeyecez nokta trasnferlerle bu işi bitirip geleceğin kadrosunu kurup 5 sene sonra şampiyon olacaz dediler. bence buca'dan çok daha kötü kadro kurdular. 5 sene ilerisini hedefleyen kadroda kemal'e imza attırmadılar 29-31 yaşında adam aldılar. bunları damızlık mı yapacaklar?

Ajan

Nedir bu başarı kaygısı öyle bir konuşuyorsunuz ki takım küme düşmeye oynasa bir çoğunuz maça gitmeyecekmişsiniz gibi

Jnr.Serkan

WBL mevkisine bir isim gerekli.Orhan alternatif olmalı.
Ortasahaya Rios veya Ergiç tarzı bir isim
Forvete en az 2 adam gerekli.Ne burak ne zenke ilk 11 oynayamaz ancak hedefe oynayan bir takımın klübesinde iyi birer alternatif olur.
Ortasahada hala Alex,Cernat tarzında bir isim yok.

Kısaca Bu takımda gol ve ara pasını atcak adam yok.Bu takım ancak savaşır deli gibi.Bal yapmayan arı gibi koşar rakip kaleye gidemez Zenke rakibin arasında kaybolur Burak dağa taşa atar

samuray

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 11 Temmuz 2011, 20:32:07
sadece kaçırdıgı penaltıda duydum ismini
aman aman iyi gelmesin o zaman

samsunluerhan

egido arevalo rios tranferi yatmıştır .Club Tijuana  tranfer oldu ...

cezayir55

twitter

samsunluhakan

süperlige çıkalı 74 gün oldu hala adam gibi transfer yapamadılar dile kolay 74 gün bu yönetimden ben çok umutluydum ama umudumu kestim rios meksika takımlarından birine 3 yıllık imza atmış yazık yazık taraftarı oyalamayın son aşamaya geldik felan bari aldıgınız topçular ortada süper ligde konya gibi olmasak bari rezil etmeseniz takımı

Dartagnan