2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Serpico55 - 12 Temmuz 2011, 12:19:24
Vallahi daraldım artık he.
Bu takım küme düşer   :D (Hani toteme devamdı Selim )

Ollivanders

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 12 Temmuz 2011, 13:15:58
Bu takım küme düşer   :D (Hani toteme devamdı Selim )

abi totem totem nereye kadar. Daha lig başlamamış , kume duseriz , can çekişiriz ,şöyle kötü böyle kötü. Biz de insanız :)

Mert

Ben inanıyorum ki bu sezon güçlü olacağız.Ama adam akıllı santrafor alınması şart.

cem 55

karabük hazırlık maçını da seyretmiş biri olarak  bu sene içimiz gerçekten çok zor 20 gün öncede bu başlıga yönetim çok agır davranıyo ligin başlamasına 45 gün var yeni transferleri kampa yetiştirmek lazım diyodum şimdi lig 25 gün sonra başlayacak 3.kamp dönemi geldi hala bi hareket yok başladıgımız yerdeyiz karabük maçındada görüldü ki orta sahada yaratıcı forvettede iş bitirici adam eksikligimiz var hücüm organizasyonu anlamında o kadar zayıf gözüktük ki 25 günde bu sorunu nasıl halledecez yeni transferler ne zaman kampa katılacakta hocanın sistemine adapte olacaklar bunlar hep soru işareti ilk maç heyecanıdır 45 dakika oynadılar diye bazı oyuncuları eleştirmek istemiyorum ama ben selim teber ve serdar konusunda biraz terettütte kaldım selim çok agır serdarda abdulazizin az daha teknigi izlenimi verdi bana hiç yeterli gözükmediler güngörenden alınan hakan yeni transferler içersinde en sivrilen ne yaptıgını bilen oyuncuydu bahia yenilen golde hatalıydı ama 2 tane kritik hamlesi yerindeydi zenke ise tam bekledigim gibi çok dagınık ben süper ligde çok basarılı olamayacagı kanısındayım insallah beni yanıltır son olarak hoca takımımıza geldiginde en azından isviçreden tanıdıgı sistemine uyacak en azından 2 adam transfer eder diyodum ama bu konuda hayalkırıklıgına ugradım maç sonu hem başkan hem isa hoca forvete oyuncu alacaz meraklanmayın dedi ama 2 aydır aynı şeyler söyleniyo şu oyuncuları kampta görelim artık da şu çilemiz bitsin

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: designer_55 - 12 Temmuz 2011, 12:37:29
hersey guzel de, secimlerden once neden bos vaatlarda bulundu bu yonetim.
ilk 5, bomba transferler vs vs...
simdi noldu...hepsi bos..
alinan oyunculara bakilirsa hepsi ikinci sinif..Lazari bile bomba ilan edeldi ve omuzlarda tasindi..
galip ozturk ve mevcut yonetim Erkut Tutu ve yonetimine karsi bir oyunuydu bu..
simdi de destegi cekerim diyorlar...Hangi destegi??
Bu is zaten Isa Turan gibi birini  menejerilige getirmelerinden belliydi.
Sozde Sirketlesmek isteyen bir takimin basina amator yoneticiler;
sonumuzu pek iyi gormuyorum

aman kardeş, sen yine de endişelerini dile getirme, rahat ol, bazı arkadaşların morali bozuluyor sonra. en iyisi polyannacılık oynamak. herşey güllük gülistanlık. yönetim gerekeni yapar merak etme.

erhan55

tekrar söylüyorum ve kim ne derse desin isteyen kızsın isteyen desteklesin ben bu yönetime gram güvenmiyorum. ne vaadlerle geldiler ama hep söylediklerinin tersini yaptılar. en son olarak dünkü istanbul yalakası açıklamalarıyla da bardak taştı. Erkan TUTU'yu mumla arayacağız. O adamcağızın bu kadar maddi gücü olmamasına rağmen bu derece yalakalık yapıp da başkalarının maşası olmadı, uzaktan bu kadar yönetilmedi. Süper ligde başkan masaya yumruğunu vurmayı bilmeli. Başkasının desteğiyle bir yere geldi şimdi destek çekilince de kime sırtımı dayasam arayışında.

veis

sevgili erhan yönetimi sevmedigini söylüyorsun ve ekleyip istanbul yalakası açıklama diyede ekliyorsun ama yanlış bir açıklama olmuş.tüm kulupler ve kulüpler birligi bir açıklama yaptıysa biz ona uymak zorundayız aksi durumda sezon ortasında çok başımız agrır.herkesin aksine bir açıklama yapıpda tepki toplayamaz.öyle masaya vurucak gibi bir yetkiside yok zaten.dur daha yeni geldin derler adama.

epçeli köylü

Andre Alves dos Santos 20101104
Andre Alves Dos Santos. Macar ligi gol kralı.29 maçta 24 gol.....

kabacevizli55

fat55

epçeli köylü

Birde Borussia Mönchengladbach dan bir forvetle ilgileniyormuşuz.Adını öğrenemedim....

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 12 Temmuz 2011, 14:20:15
Birde Borussia Mönchengladbach dan bir forvetle ilgileniyormuşuz.Adını öğrenemedim....

Yönetim yıldız yıldız diyor sürekli.Borussia Mönchengladbach'da içi geçmiş Mohamadou Idrissou var.Onu getirirler yıldız diye

fat55

bobadilla var bi de sanırım.arjantinli

erhan55

@veis
o açıklama klupler birliğinin açıklaması ancak birtek bizim başkan resmi sitesinden anında duyurdu. hatta transferlerimiz bile bu kadar hızlı duyurulmadı.
masaya vurmaya gelince ben bu konuda masaya vursun diye özellikle demedim. genel karakter olarak bahsettim. malesef bu başkanda o özellik yok. henüz görmedik.
ben bu yönetime çok sevinmiştim ancak söylenenlerle yapılanlar bu kadar tezat olunca malesef güvenim sıfır oldu. ne dedikleri gibi trasnferlerde zaman ve hedef gösterilen oyuncular alındı. ne de dedikleri gibi şampiyonluğa oynayacak takımın alt yapısı kuruldu. yapacamacakları işi söylemesinler. ilk sene kimse onlardan beklemiyordu ama onlar hedef büyüttüler o zaman para çıkaracaksın. sıcak soğuk bilmem o dediğinden bende var demekle olmuyor. elindeki adama(kemal) şanlıurfa senden daha fazla para veriyor sen hala seyirci kalıyorsan o zaman kusura bakma ama ben senin başa gelirken söylediklerine güvenmem daha fazla.

Akyol

Beğenirsiniz beğenmezsiniz ama Agbetu'yu göndermemeliydik  :(