2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: dakota55 - 12 Temmuz 2011, 12:05:08
bu valdomiro hep küçük takımlarda oynamış. hiç doğru düzgün as da oynamamış. pek katkısı olacağını sanmıyorum.

yahu üstad bir dur. Ne peşin hükümlüsünüz yahu.

hacettepeli

haa bu arada seneye düşmemeye oynayacağımız kesinleşti bence bu transferlerle. şöyle bir süper ligde'ki takımları göz önünden geçirin kadro kalitesi açısından en düşük kalitedeki takımlardan biriyiz ilk 10'a girmek zor görünüyor. acı gerçek.

hacettepeli

Alıntı yapılan: Serpico55 - 12 Temmuz 2011, 12:09:56
yahu üstad bir dur. Ne peşin hükümlüsünüz yahu.
peşin hükümlülük tamam da görünen köy kılavuz istemez. 31 yaşına gelmiş hiçbir oyuncu kendini aşamaz. genç olsa beklentimiz olur. futbol bu oyuncunun karakteri değişmez o saatten sonra Samsunspor'da Lucio gibi oynayacak değil yanlış bir transfer.

samsunluhakan

Alıntı yapılan: dakota55 - 12 Temmuz 2011, 12:10:22
haa bu arada seneye düşmemeye oynayacağımız kesinleşti bence bu transferlerle. şöyle bir süper ligde'ki takımları göz önünden geçirin kadro kalitesi açısından en düşük kalitedeki takımlardan biriyiz ilk 10'a girmek zor görünüyor. acı gerçek.

acı gerçek takım düşmemek için çırpınacak gibi inşallah ligde kalırız bu sene verilen sözler yalan oldu galiba

brigand

açık konuşmak gerekirse yukarıları zorlayacağımızı düşünemiyorum. tabiki de belli olmaz. ama düşme korkusunuda pek yaşamayız. orta sıralarda kendi halimizde takılırız gibime geliyor. inşallah hoca beklenenden de daha fazla şey katar takıma da şu karmaşalı başlayacak ligde daha üst sıralarda yer bulma şansımız olur. ne olursa olsun küme düşme korkusu yaşayacak kadar kötümser değilim. bence fena bir sezon geçirmeyeceğiz.

Ollivanders

isyan

Bence Takim son haftalara kadar Uefa'yi zorlayacak, 3-4 puana Avrupa'yi kaciracaz bence  :evet:

hacettepeli

gol atmadan sıra atlayamazsın ofansa hiçbir adam alınmadı. mevcut kadromuz gol vuruşu açısından çok fazla zayıftı Zenke de dahil. Vuruşları çok kötü 100 şuttan 15 i kaleyi bulup gol atacak ancak öyle gol atabiliyor. süper lig'de daha az vuruş şansı yakalayacak ki kaçırırsa bank asya'daki gibi çok kötü ona bağlı sistemde. buldun mu atacaksın cezalandıracaksın süper lig acımasız takımlarla dolu. forvet lazım 2 tane transferi yapan eleman bunu anlasa iyi olur :suslen: :x(( :x(( :x((. hoca ofansı yeterli mi görüyor hiç bilmiyorum anlayamıyorum al_sana

brigand

Alıntı yapılan: Serpico55 - 12 Temmuz 2011, 12:19:24
Vallahi daraldım artık he.

sen mi ben mi? bu kadar kısa sürede onlarca teori okuduk. yazdıkda. ilk bir kaç hafta oynanmadan ne desek boş zaten. yine darallardayız  zzzzz

designer_55

hersey guzel de, secimlerden once neden bos vaatlarda bulundu bu yonetim.
ilk 5, bomba transferler vs vs...
simdi noldu...hepsi bos..
alinan oyunculara bakilirsa hepsi ikinci sinif..Lazari bile bomba ilan edeldi ve omuzlarda tasindi..
galip ozturk ve mevcut yonetim Erkut Tutu ve yonetimine karsi bir oyunuydu bu..
simdi de destegi cekerim diyorlar...Hangi destegi??
Bu is zaten Isa Turan gibi birini  menejerilige getirmelerinden belliydi.
Sozde Sirketlesmek isteyen bir takimin basina amator yoneticiler;
sonumuzu pek iyi gormuyorum

twitter

alisan5516

Valdomiroyu beğenmeyenler pişman olacak.Topu müthiş bir şekilde oyuna sokan hamleleri düzgün müthiş bir stoper keşke biraz daha genç olsaydı.Bence çok sağlam defans yaptık.Sağ kanatta lazar oynayacak yani hem hücum hem defans.Aynı tarz bir oyuncu da sol kanata alacaklar bence.2 tane forvet kesin lazım kesin biri pivot tarzı keşke djiby fall'ı alabilseler.

samsunluerhan

yanımda ismail k. diye bir amcam war . jakson martinezi beraber seyrettik hemeen kombine almaya gitti. bu adam hakkında bilgisi olan warmı gelıyomu arkadaslar ??  samsunspor_x

Sol Açık

Rios olmazsa kötü! Rios olmazsa ilk yapılması gereken transfer o bölgeye olmalı, Ergiç halen düşünülebilir...

kalptenþimþek

tahta başlığını takip etmek bile daha keyifliydi