2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Serkan

şaka gibisin Suat çakır şaka.... :kafa:

ahmetsefa55

nicolita tamam ama daha iyisini alacağız diyorlardı.biz sabırlıyız bekleriz.siz yeter ki sözünüzde durun...

SSKLA

berusa55

Alıntı yapılan: engin55 - 11 Temmuz 2011, 21:58:15
rios olmamış spor 55 de suat çakır açıkladı :( nicolita da pürüzler varmış

kamuri

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Temmuz 2011, 23:27:16

ama isa turanda nicolita 2_3 güne samsuna gelecek dedi  bunların birbirlerinden haberi yok :(

brigand

berusa55

İsa turan mı dedi yoksa bizim süper basın mı dedi orasını düşün artık Kamuran dostum. Sıktı artık transfer sürecimiz.inşallah ne yaptıklarını biliyorlardır demekten baska bir şey de gelmiyor elden şu an.

5trawberry

Duygusal düşünmüyorum bu takım düşmemeye oynar.
Aksini iddia eden varsa tatlı sert tartışalım.

erhan55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 12 Temmuz 2011, 01:09:43
Duygusal düşünmüyorum bu takım düşmemeye oynar.
Aksini iddia eden varsa tatlı sert tartışalım.

aynen katılıyorum bu takım sahada düşmemeye oynar masa başında zaten şimdiden düşmek için gereken herşeyi yapıyorlar.

oguz_5528

saat 03.06 takımım transfer yaptı mı acaba gece gece..Git yat oğuz  :rulet:

Gaziosmanpaşalı3455

12 Temmuz 2011, 04:45:52 #5756 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2011, 04:53:36 Gaziosmanpaþalý3455
FAYDALI OLMALI
Metro Holding Başkan Danışmanı Necmi Hatipoğlu, taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Taraftarları havaalanına ve 19 Mayıs Stadı'na çekecek süper star oyuncularla temaslarının devam ettiğini söyleyen Başkan Danışmanı Hatipoğlu, "İlla ki star oyuncu alacağız, ünlü olması yeterli değil. Transfer edeceğimiz ismin takıma faydası olmalı" dedi.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Samsunspor'un ligde layık olduğu yerlere gelmesi noktasında ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Hatipoğlu, "4 Haziran'da yapılacak kongrede göreve seçilmemizle birlikte düşündüğümüz projeleri hayata geçirmek için çalışacağız. İnşallah bu görevimizde de başarılı olacağız. Bunun için buradayız. Herşey Samsunspor için" diye konuştu.
sözünüzü tutunnnnnnnn :kafa: :x(( :kafa: :x(( :kafa: :x(( :x(( :kafa: :x(( :kafa: :x((http://www.haber01.com/valdomiro-duarte-de-macedo-saglik-kontrolunden-gecti-h7963.html

Shane_Falco

Valdomiro Duarte'nin alınmasıyla beraber takımın stoper şekli belli oldu.Bahia Kemal Duarte üçlüsüyle burası halledildi.Buna göre adını şimdi çıkartamayacağım bir arkadaşımız ısrarla Lazar sağ açıkta oynayacak yazmıştı.Onun dediği çıktı bu durumda Lazar sağ açıkta forma giyecektir.Bu durumdada bana göre sağ açık mevkinde oynayan nicolite transferi yatmıştır ;)

red_white

arkadaşlar hazırlık maçında kenan tam bir fiyaskoydu bir ara sahaya girip omuzlarımıza alacaktık jübile maçı havası vermek için belki ozaman bırakırdı  :D  yediğimiz golde ersin ağır kaldı ve müdahale edemedi esasına baktığımızda defansa yapılan transferler yerinde ersin ve kenanla olacak iş değil. ancak forvet hattında yetersiz kalıyoruz hatta hiç yokuz.

hacettepeli

bu valdomiro hep küçük takımlarda oynamış. hiç doğru düzgün as da oynamamış. pek katkısı olacağını sanmıyorum.