2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

isa turan 20 gun sonra lig başlıyor neyin geç kalmamışlıgı bu ? Birşey mi duydunuz bir duyum mu aldınız. ligler geç mi başlayacak ? Ne bu rahatlık ya

ahmetsefa55

bı kere 2 tane ıyı turk futbolcu almaları lazım.ama ortalıkta turk ısım gecmıyo.çok ilginç.

Ollivanders

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 11 Temmuz 2011, 22:08:43
bı kere 2 tane ıyı turk futbolcu almaları lazım.ama ortalıkta turk ısım gecmıyo.çok ilginç.

kardesim turk transferinde aceleci davranmıyoruz diyen kendisi zaten. Gercekten çok ilginc elimizdeki turkler çok yetenekliyse neden 9 dogurduk bank asya da onu açıklayıversin isa turan.

mehmet yılmaz

Belki de ligden düşecek takımları bekliyorlar. Mesela Sivas düşerse Kamil Grosicki, Salih'in çok beğendiği Kadir Bekmezci ve Erman Kılıç gibi oyuncular alınabilir. Bafralı Gökhan gönül de baba ocağına döner belki   :P Bir tahmin benimkisi...

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Temmuz 2011, 22:12:06
kardesim turk transferinde aceleci davranmıyoruz diyen kendisi zaten. Gercekten çok ilginc elimizdeki turkler çok yetenekliyse neden 9 dogurduk bank asya da onu açıklayıversin isa turan.

Yanında iyi yabancılar yoktu dersem küfür etmezsin da  :D :D :D

FaTiH_HaN

Yönetimin 1-2 oyuncu üzerinde bu kadar ısrar etmesi kötü oldu rios işi yattı deniliyor ki hiçbir zaman rios transferinin bittiği haberi inandırıcı gelmiyordu bu topçuyu copa amerikadan önce imza attırmaları lazımdı. Şimdi irili ufaklı bi dünya avrupa takımı takipe almıştır. Keşke nicolita ve rios transferlerini yürütürken yedekte bir kaç isim daha olsaydı görüştüğümüz. Belkide vardır bilmiyoruz ama ligin başlamasına az bir süre kaldı bir an önce ideal kadromuzu oturtmamız lazım zaten alışıla gelmiş bir taktikle oynamıcaz 3-4-3 ü oturtmak bile başlı başına bir iş. İnşallah bu hafta içinde yabancı transferini sonlandırırız yoksa büyük sıkıntı yaşarız.

Dartagnan

ahahaha :) olacağı buydu zaten.İnanmayacaksın arkadas ne gerek var ya :P

cembaba

:D Rios mu? Bize fazla beyler böyle transferler =)

istanbuldan

ince eleyelim sık dokuyalım:) bu lafa deli oluyorum ya :)

ender

ne orta sahaya ne de forvete adam gibi bir transfer yapilmadi.bunlar bomba transfer diyeli 2 ay oldu. lig baslayacak hala aceleleri yok beylerin.gorunen o ki bu sene isimiz zor.ilk hazirlik macidakotu sinyaller verdi.yapilan 3 yabanci transfer hakkinda hicbir fikrim yok.psp de cok siradan gorunuyolar.rios be nikolia biraz is yapar diyorken onlarda gelmiyormus.benim tadim baya kacik mevcut duruma.

ugrass

Atila Turan felan FM 2011 e cok kaptırmayalım kendimizi :D

erhan55

alınan oyuncuları hep biz şişirdik. hiçbirimiz bilmiyoruz. ne duyduk ne gördük. youtube olmasa hiç topa vuruşunu bile görmeyecektik. lazardan umutluyum sadece o da dikiş tutarsa. 20 gün kaldı daha takım kurulmadı. Bir daha ince eleyip sık dokuma deyimini hayatım boyunca kullanmayacam. trasnfer politikası iyi diyen arkadaşlar vardı artık bir politikamız olmadığını görmüşsünüzdür. olsaydı şimdiye kadar kadro kurulmuş sadece antrenman ve maç konuşuyor olurduk. bu saatten sonra alınacak adamların iyi olacağını sanmıyorum. herkes biz mi? millet kadrosunu kurdu artık ya satmak istemeyecekler ya da pahalıya gelecek. bizimkiler para vermedikleri için zaten bu duruma düştük. ucuz ve dandik adamlarla taraftarı kandırırlar.

şimdiden de federasyona ve fenerli mafyaya ipleri vermiş açıklamalar. galip öztürk ve ismail uyanık krizindeki tutum vs. benim bu yönetime gram güvenim yok. umarım sezon içinde bu laflarıma pişman ederler ama ihtimal vermiyorum.

Dartagnan

11 Temmuz 2011, 23:06:05 #5742 Son düzenlenme: 11 Temmuz 2011, 23:12:11 Dartagnan
http://www.ziare.com/banel-nicolita/steaua/banel-nicolita-disperat-sa-plece-de-la-steaua-1106806

bir tercüme lütfen ;)

yukarıda paylasılmıs olabılır.Aynı ıcerıkte seyler konusmusuz zaten :D

erhan55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 11 Temmuz 2011, 23:06:05
http://www.ziare.com/banel-nicolita/steaua/banel-nicolita-disperat-sa-plece-de-la-steaua-1106806

bir tercüme lütfen ;)

yukarıda paylasılmıs olabılır.Aynı ıcerıkte seyler konusmusuz zaten :D

nicolita kendi başkanı ile gitmek için görüşmür o da izin vermemiş. 700.000 avrodan aşağı kimseye gidemez diye açıklama yapmış. en çok isteyen ilgilenen türk takımı samsunspor demiş. eğer tekliflerini 700.000 avroya çıkarırlarsa alırlar demiş başkanları. ancak en fazla gelen teklif de istenilenin yarısı 350.000 avro demiş.

Dartagnan