2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: Erdinc - 11 Temmuz 2011, 09:17:57
2 tane de tecrübeli türk oyuncu bulsak tadından yenmez

Doğru,bir an yabancı sınırlamasını kaldırmışım kafamda  :D
Federasyon'un kararı benimkinden biraz daha önemli  ;D

twitter

ligin kıçı ayrı başı ayrı oynuyor şu durumu kendi lehimize çevirelim

Jnr.Serkan

SSKLA

Banel 2 gün içinde gelecek

Kırmızı-Beyazlı ekibin her konuda el sıkıştığı Banel Niolita'nın iki gün içinde Samsun'da olacağı öğrenildi

Kırmızı-Beyazlı ekibin Romanya 1. lig ekiplerinden Steaua Bükreş'ten transfer ettiği Banel Nicolita Samsun'a geliyor. Orta saha oyuncusunun 2 gün içinde Samsun'da olacağını belirten Sportif Direktör İsa Turan, "Kendisini Hollanda kampına yetiştirmeye çalışıyoruz. Samsun'daki kontrollerden sonra Nicolita Hollan'da kampına katılacak" dedi.

Valdomiro Samsunspor'da

Samsunspor, dün Samsun'a gelen Brezilyalı stoper Valdomiro ile resmen anlaştı. Nuri Asan Tesisleri'ni gezen Valdomiro, bugün sağlık kontrolünden geçip resmi imzayı atacak

Kırmızı-Beyazlılarda yabancı oyuncu transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Daha önceden prensip anlaşmasına varıldığı açıklanan Brezilyalı 31 yaşındaki stoper Valdomiro Duarte de Macedo dün 3 menajeriyle birlikte Samsun'a geldi.

Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Valdomiro'yu Samsunspor Koordinatörü Kemal Bayraktar karşılayıp, Nuri Asan Tesisleri'ne getirdi.

Son olarak Portekiz 1. Ligi'nde Vitoria Setubal takımında forma giyen Valdomiro ile menajerleri Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır'la masaya otururken, Çakır, oyuncuyla resmen anlaştıklarını belirtti.

Transferin camiaya hayırlı olmasını dileyen Çakır, "Oyuncumuz bugün sağlık kontrolünden geçip, ardından da resmi sözleşmeyi imzalayacak" dedi.

KARADENİZ BALIĞINA HAYRAN KALDI

Yeni transfer Valdomiro, anlaşma sağlanmasının ardından soluğu Karadeniz Balıkçılık'ta aldı. Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, Yönetim kurulu Üyesi Can Aydın, Genel Koordinatör Kemal Bayraktar ve menajerleriyle birlikte yemek yiyen Valdomiro, Karadeniz balığına hayran kaldığını söyledi.

Kaynak : Netkulis.com

kuzeycity

ahahaa çok güldüm bebenin feryatlarına bak ;D

jean

hadi hayirlisi bide ergici albilseik guzel olcakti yinede akilli hamleler olarak eliyor bana ins guzel olur hersey

SSKLA

Valdomiro sağlık kontrolünden geçti

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Samsunspor'un transfer görüşmeleri için davet ettiği Valdomıro Duarte De Macedo, sağlık kontrolünden geçti.

Samsunspor'un Portekiz'in Victoria takımında oynayan ve transfer görüşmeleri için Samsun'a davet ettiği Brezilyalı futbolcu Valdomıro Duarte De Macedo, sağlık kontrolünden geçti. Medical Park Samsun Hastanesi'nden yapılan açıklamada, futbolcunun sağlığında herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı bildirildi.

sadece55

1.91 boyunda fiziği gerçekten çok iyi..Bahia,Kemal,Macedo ben hava topu vereceğimizi düşünmüyorum :) Umarım hızlı bir isimdir 3'lü defans için hız önemli

SSKLA

Alıntı yapılan: Erdinc - 11 Temmuz 2011, 13:07:05
1.91 boyunda fiziği gerçekten çok iyi..Bahia,Kemal,Macedo ben hava topu vereceğimizi düşünmüyorum :) Umarım hızlı bir isimdir 3'lü defans için hız önemli

Ne yazık ki hızlı değil artık kemal toparlayacak.

sadece55

Videolarda gördüğümüze göre de çok ağır bir stoper deil bakalım bekleyeceğiz umutla

kamuri

bence pal lazar sağ kanadı boydan boya kullanacak bu anlasıldı böyle bi tane de sol kanata transfer yapmalıyız nicolita ve bir forvet bir de rios gelirse tam süper olacak ;)

sadece55

Ahmet

Kemal   Valdamiro     Bahia

Lazar                                                Transfer
                              Rios
                     Selim          Nicolita     

Trasfer       Zenke

Bu tip bir dizilimde fena olmaz

5trawberry

yirmiuc

Aynen. Buca gibi sıfırdan takım kurmayalım falan diyoduk ilk 11'i neredeyse tamamen yeniledik. :)

Sercan

Alıntı yapılan: Erdinc - 11 Temmuz 2011, 13:26:31
                             Ahmet

Kemal   Valdamiro     Bahia

Lazar                                                Transfer
                             Rios
                    Selim          Nicolita    

Trasfer       Zenke

Bu tip bir dizilimde fena olmaz

kardeşim 2 transferden birisinin yerli olması lazım çünkü yabancı sınırını aşıyoruz o zaman ;) ayrıca bu kadro bencede yeterli olur...

edit: ikisininde yerli olması lazım,zaten 6 yabancı koymuşsun...