2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: beşnumara - 10 Temmuz 2011, 16:21:11
Ge-le-ce-e-e-e-e-k-k... :)
almış yine bi yerlerden haberleri gelmiş buraya artislik yapıyo  :x((  al_sana  :kafa:  >:(  :suslen:  :peeh:  :-*

beşnumara

Yok bea içimdeki ses rios'un copa amerikadan sonra bize geleceğini söylüyor :)

erhan55

alvaro dominguez ile her konuda anlaştığımız yazıyor. ancak atletico madridteki değil siondaki. duyan bilen var mı? yerel gazetelerde de yazıyor.

FaTiH_HaN

Transferde önceliğimiz savunma oyuncuları oldu bu zamana kadar ki bence doğru bir transfer politikasıydı bu 3-4-3 dizilişinde geri üçlü çok önemli ve valdimo transferiyle birlikte arkayı sağlama aldık diyebiliriz. Önlerine büyük ihtimal Riosta gelecek sistemi oluşturan kilit oyuncuları tamamlamış olacağız. geriye 3 tane hücüm oyuncusu kaldı bir tanesine nicolita dersek bir orta saha bir forvetle transferi kapatacaz onun dışında 1-2 yerli oyuncu daha alınabilir. Bence sağlam bir kadro oluşturuyoruz, sezon öncesi Vlade hocanın kondisyon ve taktik antremanları ve hazırlık maçlarından sonra sezona bomba gibi gireceğiz. Yönetimi kutlamak lazım eldeki iyi oyuncuları takımda tutup tecrübeli ve kariyerli oyuncuları takıma kazandırmaya çalışıyorlar ilgilendiğimiz çoğu oyuncu kendi milli takımlarında oynuyor olmasıda ayrıca bir artı. 2 hafta içinde ideal kadromuz şekillenecektir diye düşünüyorum.

ahmetsefa55

10 Temmuz 2011, 17:00:26 #5629 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2011, 17:10:08 ahmetsefa55
pek iç açıcı görünmüyo ama birde siz karar verin.33 yaşına yeni girmiş bi adam  ;)

http://www.mackolik.com/Futbolcu/19006/Valdomiro-Macedo

edit : aralıkta giriyomuş 33 yaşına  :evet:

erhan55

10 Temmuz 2011, 17:07:21 #5630 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2011, 17:16:12 erhan55
bence 32 yaşındaki valdomiro yerine başkası alınabilirdi. bulunmaz hint kumaşı olmamakla birlikte yabancı transferi kontenjanı ve ücreti göz önüne alınınca daha genç ya da daha kariyerli (ama bitmiş değil) yaşlı oyuncu daha mantıklı geliyor bana. eskisi gibi çok koşan bir adam değil ki vlade hep koşan takım isterim diyor. defans 3lüsü güzel kuruldu ama çok çok sağlam diyemeyiz. bahia da çok sağlam değil valdomiro da ancak kötü de diyemeyiz daha güzel olabilirdi. açıkcası beni korkutuyor

ayrıca tribzonun en son aldığı adamı biz alacakmışız son anda onlar kapmış tabi bizimkiler adamı 20 gün izlemişler tribzona gitmesini izledikleri gibi. o adam için de çok iyi deniyor.

Gaziosmanpaşalı3455

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 10 Temmuz 2011, 17:34:40
Karabük Hazırlık maçı
ilk 11:

ahmet,adem,kemal,kenan,orha​n,turgay,hakan b.,hakan k.,murat,dılaver,burak 2.yarı geri kalanlar oynayacaktir.Pal lazar izinli oynamayacak.

dk 35 0-0
http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=9113.30

SSKLA

10 Temmuz 2011, 18:08:45 #5633 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2011, 18:16:48 Berkay Yelken
Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 10 Temmuz 2011, 17:00:26
pek iç açıcı görünmüyo ama birde siz karar verin.33 yaşına yeni girmiş bi adam  ;)

http://www.mackolik.com/Futbolcu/19006/Valdomiro-Macedo

edit : aralıkta giriyomuş 33 yaşına  :evet:

31 yaşında abi kaynak sağlam ;) fmde ilk açtığında 30 yaşında ;)

edit: açıldığında 31 yaşındaymış :D 6.2.1979 doğumlu

İç açıcı olmadığına katılıyorum hatta  fm de ersin veli daha iyi artık siz düşünün

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 10 Temmuz 2011, 18:08:45
31 yaşında abi kaynak sağlam ;) fmde ilk açtığında 30 yaşında ;)

edit: açıldığında 31 yaşındaymış :D 6.2.1979 doğumlu

İç açıcı olmadığına katılıyorum hatta  fm de ersin veli daha iyi artık siz düşünün

Sen o fm yi pek ciddiye alma kardeşim ;)

germencisse

Beyler Valdomironun yaşına bir karar verelim,insanlar yanlış etkilenmesin.. ;)

Alıntı1979 doğumlu

samuray

valdomira tam aradığımız stoper ön liberoda daoynayabilir gibi gelldi bana çok iyi top kesiyor iyi pas yapıyor vidyodan izlediğim kadarıyla defansın ortasında solunda sağında her tarafında oynayabiliyor üç stoperle oynayacaksak süper olur inşallah gelir ileriye çıkıyor gol atıyor eğer bu vidyo dak gibi oynarsa harika (e tabi vidyodan futbolcu almak ne kadar doğru olur bilemem herhalde teknik ekip izlemiştir )

minci

Bana biraz ağır gibi geldi. Çok olumlu bir transfer olarak görmüyorum. Yaşı da ileri. Mutlaka bu adamı çıplak gözle maçlarını izlemişlerdir ve öyle karar vermişlerdir. Ayrıca çok ta para vermemişlerdir diye düşünüyorum. Kısacası beni çok heyecanlandırmadı.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samuray - 10 Temmuz 2011, 19:50:53
valdomira tam aradığımız stoper ön liberoda daoynayabilir gibi gelldi bana çok iyi top kesiyor iyi pas yapıyor vidyodan izlediğim kadarıyla defansın ortasında solunda sağında her tarafında oynayabiliyor üç stoperle oynayacaksak süper olur inşallah gelir ileriye çıkıyor gol atıyor eğer bu vidyo dak gibi oynarsa harika (e tabi vidyodan futbolcu almak ne kadar doğru olur bilemem herhalde teknik ekip izlemiştir )
türkçede vidyo diye bir kelime yok.video onun doğrusu. ;)

samuray

ha öylemi bilmiyordum ya hayret bi şey sen bana türkce dersimi verecen kestirmeden kısa olsun diye yazdım hemen sazan gibi atlamışın