2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Kemal giderse bu takım düşer bu kadar açık ve net.

kabacevizli55

beşnumara

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 10 Temmuz 2011, 15:27:07
Kemal giderse bu takım düşer bu kadar açık ve net.
Samsunspor gibi bir takım bir oyuncuya bağlı değildir kardeşim tabii bu benm görüşüm.Geçen sene bu zmanlar kemal diye biri yoktu kadromuzda ;)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: beşnumara - 10 Temmuz 2011, 15:38:46
Samsunspor gibi bir takım bir oyuncuya bağlı değildir kardeşim tabii bu benm görüşüm.Geçen sene bu zmanlar kemal diye biri yoktu kadromuzda ;)

Abi şuan için kadroda ondan başka iyi stoper yok.Buna dayanarak söyledim.Yeri dolması zor olan bi oyuncu ayrıca.
Peki var mı bi gelişme abi ? Başkan sürekli durumuna bakacağız diyip duruyor bi türlü bakamadı..

kutsalforma

10 Temmuz 2011, 15:51:06 #5614 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2011, 15:56:55 AntZ
Arkadaslar bir kac gündür dogru dürüst takip edemiyorum siteyi, Rios isi noldu ya??

kabacevizli55

kabacevizli55

AntZ

Alıntı yapılan: kutsalforma - 10 Temmuz 2011, 15:51:06
Arkadaslar bir kac gündür dogru dürüst takip edemiyorum siteyi, Rios isi noldu ya??

Kupa maçları bittiğinde ya da Uruguay elendiğinde belli olur. Şimdi ne desek boş.

Akyol

kabacevizli55

kutsalforma

Akyol

Rios konusunda nereye baksam  samsunspor_x gözüküyor. Biraz sabır arkadaşlar güzel transferler yapıyoruz, Rios'ta gelirse tadından yenmez  :ok

kabacevizli55

hep samsunspor_x  latin güney amerikalı futbolcuların olmasını isterdim hayırlısı diyelim hakikaten tadından yenmez gelirse

beşnumara

Alıntı yapılan: Akyol55 - 10 Temmuz 2011, 16:09:36
Rios konusunda nereye baksam  samsunspor_x gözüküyor. Biraz sabır arkadaşlar güzel transferler yapıyoruz, Rios'ta gelirse tadından yenmez  :ok
Ge-le-ce-e-e-e-e-k-k... :)