2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

furkan5534

KIRMIZIIIIIII
BEYAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Şampiyon SAMSUNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

samsunspor.co.nr

İyi pazarlar herkese,

Sabah gazeteyi aldım elime,transfer haberleri dün geceyi teyid eder nitelikte.
Rios da inşallah gelir,bir de santrafor ile alternatifli iyi bir kadromuz olur diye düşünüyorum.

Hayırlısı.

Sevgiler.

Ollivanders

hoca zenkeyi takimda istemiyor sanirim. lazar, bahia,zenke,nicolita,machedo,rios eder sana 6 yabanci. bir ortasaha 2 forvet ismi gectigine gore 7 - 8 yabanci olacak. bu transferlerin hoca istegiyle oldugunu varsayarsak zenkeye kulube yolu gozukuyor bence.

cezayir55

belkide yabanci serbest olacak tuyo aldilar ;)

Jnr.Serkan

Kimse Dilaver ve Ufuk'a kadroda yer vermiyor ama ikiside büyük bir sıçrama yaşayacak bence.Özellikle Dilaver

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 10 Temmuz 2011, 13:33:20
Kimse Dilaver ve Ufuk'a kadroda yer vermiyor ama ikiside büyük bir sıçrama yaşayacak bence.Özellikle Dilaver
:evet: :evet:

maviay55

bu transfer haberleri doğru ise toplam 4 yabancı defans transferimiz var doğru mu?

eldekiler Kemal,ersin,kenan,oğuzhan..

3 lü defans oynayacagımız konusuluyor elimizde 8 defans var  al_sana ???

maviay55

son aldığımız oyuncunun ersinden ne farkı varki son maçlarda da iyiydi performansı ersinin..
yabancı kontenjanını boşa transferlerle dolduruyoruz gibi geliyor bana..
31 yaşında vitoria setubal  :kafa: takımından aldığın stoperden ersin in neyi eksik  :kanka:

ahmetsefa55

kenan ersin hakan koçaslan... kenan zaten oynamıcak bu sene abilik yapcak ve bırakacak.hakan zaten oynayamaz.18 e bile giremeyebilir...geriye ersin kalıyo.o da zaten 3 stoperin yedeği olarak kalacak.
kadroyu şu şekilde düşünüyorum ;

transfer

ufuk  selim   nicolita

transfer               lazar
              rios   

bahia macedo kemal

ahmet

GurbetciFanatik

Hakan bayraktari kimse kadroya koymamis ?
Bence o yasina göre halen iyi bir futbolcu ve orta saha.

AhmetDenizci

10 Temmuz 2011, 14:44:53 #5605 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2011, 14:53:17 AhmetDenizci
Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 10 Temmuz 2011, 13:33:20

Kesinlikle katılıyorum.  ;)

Fakat şu Macedo transferine anlam veremedim. 31 yaşında bir stoperi neden alıyoruz ?
Pal Lazar ve Bahia sağ ve sol bek olarak düşünürsek ortada Kemal oynar.
Yedek olarak Adem, Orhan, Kenan, Ersin, Hakan Koçarslan, Hakan Arslan, Oğuzhan var. Hatta Turgay bile var. Petkovic'in Turgay'ı ortasahada oynatacağını düşünmezsek 3 as 8 yedek savunma oyuncumuz varken, Macedo transferine ne gerek var ?

kale5501

bunlar kemali satacak yoksa niye defansın göbegine adam alsınlar birde romen geliyor oda defans mış ooh iyi yıl boyu defans yaparsak arada birde gol atarız

Gaziosmanpaşalı3455

arkadaşlar hazırlık maçımızı nerden takip edebiliriz.bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

kalptenþimþek

10 Temmuz 2011, 15:18:43 #5608 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2011, 15:26:17 kalptenþimþek

Lusage

Beli dönmeyen Ersin, 35 lik Kenan ve ortasahada hayrını görmeyip defansta oynasın denen Turgay ile devam edip folloş olalım ve bağrımıza bastığımız hem Ahmet'e hemde Kemal'e hakaretler yağdıralım değil mi?

Büyük ihtimalle 3 stoper ile oynayacağız. Bunu bözden kaçırmayalım lütfen..