2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

son dakikalar geçmeye başladı nicolita Valdomiro   samsunspor_xda

berusa55

@kabacevizli; verdiğin link bir önceki sayfada paylaşıldı dostum...

twitter

erhan55

VALDOMİRO: bilica'nın gol atanı gibi. videoda defansif özelliğinden çok kafa gollerini sevdim. :) ancak dikkatimi çeken asıl konu videoda genelde sevdiğim hareketleri son takımı olan setubal'da değil daha önceki takımlarında yani daha gençken. setubal'daki görüntüler genelde klasik bir defans hamleleri ve yaşından olsa gerek eskiye göre çok koşmamaya başlamış gençken at gibi deparları varmış :) ancak tabiki videodan transfer de olmaz değerlendirme de. alındıysa hayırlı olsun. ama öyle nefesleri tutacak taraftarın en sevdiği adam olacak izlenimi vermedi bana. umarım 3-4-3 sisteminde videodaki gibi arkaya çok adam kaçırmaz defansımız.
bu sisteme bir rios şart. ayrıca kanatlar hızlı adam olmalı ve çapraz paslarla gidebilmeli.aniden atak yönü değiştirip aynı zamanda dikine koşu yapabilen gökhan gönül gibi adam olmalı. bknz. young boys-young girls(FB) Şampiyonlar ligi ön eleme maçı nicolita umarım böyledir.

erhan55

Alıntı yapılan: turgayergeni - 09 Temmuz 2011, 22:06:09
ne diyolar bilmiyorum ama biz heralde nicolita için 700.000 euro vericez http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/nicolita-mai-are-o-sansa-de-a-pleca-de-la-steaua-turcii-de-la-samsunspor-il-vor-in-continuare-246953.html

bu haberde anlaşıldı vs yazmıyor. haberin kaynağı olarak zaten türk basınını vermiş Adana Haber olarak.Adana haber'e göre nicolita ve valdomiro ile anlaşmışız diyor. ancak roman basının yorumu da 700.000 avro istendiği ya da 300.000 kira bedeli istendiği. Türk takımı daha az bir teklif yaptı ve bu konuda oldukça ısrarlı ve sabırlı diye yazıyor. Yazarın yorumu nicolita'nın bu yaz oradan ayrılacağı yönünde ancak bu parayı vermezse türk takımı bu transfer gerçekleşmez demiş.

ELÇİYE ZEVAL OLMAZ. YAZAN BU ARKADAŞLAR. BEN ÖZETLEDİM

Ajan

Adana Haber mi kesin bizim Beşnumara'nın parmağı var bu işte  :)

beşnumara

Vayy anasını arkadaş.İhale bize kaldı yine :)

turgayergeni

Alıntı yapılan: erhan55 - 10 Temmuz 2011, 01:24:11
bu haberde anlaşıldı vs yazmıyor. haberin kaynağı olarak zaten türk basınını vermiş Adana Haber olarak.Adana haber'e göre nicolita ve valdomiro ile anlaşmışız diyor. ancak roman basının yorumu da 700.000 avro istendiği ya da 300.000 kira bedeli istendiği. Türk takımı daha az bir teklif yaptı ve bu konuda oldukça ısrarlı ve sabırlı diye yazıyor. Yazarın yorumu nicolita'nın bu yaz oradan ayrılacağı yönünde ancak bu parayı vermezse türk takımı bu transfer gerçekleşmez demiş.

ELÇİYE ZEVAL OLMAZ. YAZAN BU ARKADAŞLAR. BEN ÖZETLEDİM
adana haber ne ya bn bunun için mi paylaştım  :kafa: :kafa:

erhan55

Alıntı yapılan: turgayergeni - 10 Temmuz 2011, 01:36:56
adana haber ne ya bn bunun için mi paylaştım  :kafa: :kafa:

Deşi Gigi Becali anunţa că Bănel Nicoliţă nu va mai pleca de la Steaua pentru că nu are oferte, posibilitatea unui transfer în Turcia s-a ivit din nou.

Samsunspor pare să fi intrat dn nou pe fir, conform presei din Turcia, Bănel fiind piesă de bază în noul proiect pregătit de şefii "fulgerului roşu". Echipa nou-promovată în primul eşalon trebuie să scoată însă din vistierie 700.000 de euro pentru a-şi asigura serviciile românului de la Steaua, sumă pe care turcii nu au vrut să o plătească la primele negocieri.

"Samsunspor are ambiţii mari pentru noul sezon şi iar stafful a pus ochii pe doi jucători extrem de importanţi în Europa: Bănel Nicoliţă, fost internaţional român în vîrstă de 26 de ani care evoluează în flancul drept,  şi experimentatul fundaş brazilianul Valdomiro Duarte, în vîrstă de 31 de ani", notează jurnaliştii de la Adana Haber.

Fosta formaţie a lui Gigi Mulţescu a considerat exagerat de mare preţul de 700.000 de euro cerut de Steaua, aşa că Becali are o cerere nouă.

"Să-mi dea 300.000 de euro şi să-l împrumute un an pe Bănel. Oricum, cred că va pleca vara asta, că nu mai are nici o tragere de inimă. Dar dacă turcii nu plătesc nici suma asta, atunci Nicoliţă rămîne la Steaua!", spune patronul Stelei

Dostum kırmızı ile yazdığım yerde zaten Adana haberden bir gazeteci diye yazmışlar adamlar. Ben Türkçe'ye çeviririm yorum sizlerin. Saygılar.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: erhan55 - 10 Temmuz 2011, 01:53:13
@gurbetçifanatik ben bir önceki sayfada çevirisini yaptım zaten. seninki google çeviri olduğu için doğal olarak türkçesi zayıf karmaşık ve bazı cümleler anlamsız oluyor. istersen kaldır kafa karışmasın diğer arkadaşların da.

tamamdir görmedim  :peeh: :peeh:

turgayergeni

Alıntı yapılan: erhan55 - 10 Temmuz 2011, 01:44:28

Deşi Gigi Becali anunţa că Bănel Nicoliţă nu va mai pleca de la Steaua pentru că nu are oferte, posibilitatea unui transfer în Turcia s-a ivit din nou.

Samsunspor pare să fi intrat dn nou pe fir, conform presei din Turcia, Bănel fiind piesă de bază în noul proiect pregătit de şefii "fulgerului roşu". Echipa nou-promovată în primul eşalon trebuie să scoată însă din vistierie 700.000 de euro pentru a-şi asigura serviciile românului de la Steaua, sumă pe care turcii nu au vrut să o plătească la primele negocieri.

"Samsunspor are ambiţii mari pentru noul sezon şi iar stafful a pus ochii pe doi jucători extrem de importanţi în Europa: Bănel Nicoliţă, fost internaţional român în vîrstă de 26 de ani care evoluează în flancul drept,  şi experimentatul fundaş brazilianul Valdomiro Duarte, în vîrstă de 31 de ani", notează jurnaliştii de la Adana Haber.

Fosta formaţie a lui Gigi Mulţescu a considerat exagerat de mare preţul de 700.000 de euro cerut de Steaua, aşa că Becali are o cerere nouă.

"Să-mi dea 300.000 de euro şi să-l împrumute un an pe Bănel. Oricum, cred că va pleca vara asta, că nu mai are nici o tragere de inimă. Dar dacă turcii nu plătesc nici suma asta, atunci Nicoliţă rămîne la Steaua!", spune patronul Stelei

Dostum kırmızı ile yazdığım yerde zaten Adana haberden bir gazeteci diye yazmışlar adamlar. Ben Türkçe'ye çeviririm yorum sizlerin. Saygılar.
eyw saolasın zaten anlamadıgım bi yazı oldugu için bn sadece rakamlara bakmıştım

tanju55

bence hem nicolita hemde rios gelecek...

samsunluerhan

Spor Toto Süper Lig'de iddialı bir kadro kurmak isteyen Samsunspor, dış transfer çalışmalarında iki önemli ismi daha kadrosuna kattı. Karadeniz ekibi Romanya Milli Takımı forması da giyen Steaua Bükreş'in 26 yaşındaki Rumen savunma oyuncusu Banel Nicolita ile Portekiz Ligi ekiplerinden Vitoria Setubal'de forma giyen 31 yaşındaki Brezilyalı tecrübeli savunma oyuncusu Valdomiro Duarte de Macedo'yu renklerine bağladı.

Akyol

Allah'ım bitmesin bitmesin bu rüya sonunda şampiyonluk olsun ne olur uyandırma  >l< :--*

SSKLA