2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

veis

Young Boys4 - 2Hertha Berlin..Degen 2 tane atmış.iyi bir golcüye benziyor.

55ertan

almeida gelse süper olur, ama yalan haberdir bjk satmaz onu.

altunay

arkadaslar biraz önce yönetici bir abimizle görüştüm dominguez ile anlasılmız ve riosda kesin bitmiş samsunsporumuza hayırlı olsun ayrıca  trabzonsporun aldığı Ondrej Celustka elimizden trabzon kapmıs bu futbolcuyu 20 gündür izliyomusuz trabzon araya girmiş kapmıs tarık cengiz bu aksam nigeria gitcekmiş forvet oyuncusu için 4 yabancı daha alcakmışız

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55ertan - 09 Temmuz 2011, 14:26:41
almeida gelse süper olur, ama yalan haberdir bjk satmaz onu.

ustad hugo almeida degil :) Uçmayalım :D

veis

Alıntı yapılan: altunay - 09 Temmuz 2011, 14:31:00
arkadaslar biraz önce yönetici bir abimizle görüştüm dominguez ile anlasılmız ve riosda kesin bitmiş samsunsporumuza hayırlı olsun ayrıca  trabzonsporun aldığı Ondrej Celustka elimizden trabzon kapmıs bu futbolcuyu 20 gündür izliyomusuz trabzon araya girmiş kapmıs tarık cengiz bu aksam nigeria gitcekmiş forvet oyuncusu için 4 yabancı daha alcakmışız

4 yabancı daha mı

cezayir55

bu arada onur turkun transferinden vazgecmisiz  bonservisi cok gelmis devre arasinda bonservissiz gelecek

maviay55

Jnr.Serkan

David Degen'in geleceğine ve gelebilme ihtimaline dahi inanmıyorum

cezayir55

berusa55

Muhteşem üçlü
09 Temmuz 2011 / 13:59

Samsunspor'un büyük umutlarla transfer ettiği Selim Teber, Pal Lazar ve Andre Santos takımlarının başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler
Kırmızı-Beyazlı ekibin yeni oyuncuları Selim Teber, Pal Lazar ve Andre Santos, Samsunspor'un başarısı için çalışacaklarını söylediler. Bolu'daki ikinci etap hazırlık kampında takımla birlikte çalışan yeni transferlerden Selim Teber, ligin başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=59817

Ajan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 09 Temmuz 2011, 16:51:34
David Degen'in geleceğine ve gelebilme ihtimaline dahi inanmıyorum

Sen dünkü şoku atlatamamışsın ondan inanmıyorsun  ;D

Shane_Falco

David degen'in geleceğine bende hiç inanmıyorum.Herşey bi yana sürekli yabancı oyuncu transferi gündemde bizim Türk oyuncu alınmayacakmı nedir :S

Kaya

Bende ne Rios'un ne Degen'in ne AMATÖR den Hüseyin'in geleceğine inanmıyorum... :kafa:

SSKLA

Fall'ın transferi ara transfere kaldı
Senagelli futbolcu Djiby Fall ile her konuda anlaşan Samsunspor, kulübüyle ise el sıkışamadı. 6 ay sonra bonservisini eline alacak olan Fall devre arasında Kırmızı-Beyazlı ekibe katılacak.

GELMEK İSTİYORDU
Yabancı transferini sonlandırmak isteyen Samsunspor'a bir kötü haber de Rusya'dan geldi. Kırmızı-Beyazlılar Rusya Premier Ligi ekiplerinden Lokomotiv Moscova'da forma giyen Djiby Fall ile her konuda anlaştı. Fakat Fall'ın dün kulübüyle yapılan son görüşme olumsuz geçti. Lokomotiv Moscova'nın Fall'ın bonservis ücretini neredeyse 2 katına çıkardığı öğrenildi.

FİYATI ARTTI
26 yaşındaki forvet Fall'ın çok iyi bir oyuncu olduğunu belirten Sportif Direktör İsa Turan, "Lokomotiv Moscovalı yöneticilerle yaptığımız son görüşmede fiyatta anlaşamadık. Bizden çok para istediler ve fiyatını bütçemizin üzerinde artırdılar. Fakat bu oyuncunun sözleşmesi 6 ay sonra bitiyor. Şimdi alamazsak bile devre arasında Fall'ı kadroya katacağız" dedi.

Akyol

Herşey iyi güzelde biz neden sol tarafa adam aramıyoruz. Bakıyorum listedeki adamlara sol defans yok  :-X