2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Atakumlu

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 09 Temmuz 2011, 09:53:43
Alverdo Jose Dominguez Sionda oynadigi  114 macda 22 gol.30 yasinda ve 1.75 boyunda.Vallaha hic izlemedim ama istatistikleri pek iyi degil ve gencde sayilmaz.Hem boyuda bir Forvet icin yeterli degil

forvet degil zaten, ofansif orta saha oyuncusu bi de bu acıdan degerlendir  ;)

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 09 Temmuz 2011, 09:54:44
forvet degil zaten, ofansif orta saha oyuncusu bi de bu acıdan degerlendir  ;)

Pardon Hocam Bütün dediklerimi geri aliyorum.Transfermark'da bulamadim wikiden baktim ordada  oynadigi mevki yazmiyordu.Gecen Günlerde kolumbiyali forvet muhabeti geciyordu bende bu o forvet zannetim.Adamda bide forvet tipi var :D

SSKLA

09 Temmuz 2011, 10:01:34 #5507 Son düzenlenme: 09 Temmuz 2011, 10:07:56 Berkay Yelken
Alvaro Jose Dominguez

Oynadığı mevkiler AMLC

Duran topları iyi kullanan ve hızı ve gücü fena olmayan bir oyuncu ;)

Ertuğrul Sağlam

09 Temmuz 2011, 10:14:38 #5508 Son düzenlenme: 09 Temmuz 2011, 10:29:02 6 Ertuðrul Saðlam
Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 09 Temmuz 2011, 10:01:13
Pardon Hocam Bütün dediklerimi geri aliyorum.Transfermark'da bulamadim wikiden baktim ordada  oynadigi mevki yazmiyordu.Gecen Günlerde kolumbiyali forvet muhabeti geciyordu bende bu o forvet zannetim.Adamda bide forvet tipi var :D

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/Álvaro-dominguez/bilanz/spieler_52566.html
http://www.youtube.com/watch?v=0wKkEiHpKog

veis

oyun stili çok hoş.sürekli top yapan bir takımda çok iş yapar.pas al ver mantıgında rakip sahaya gidiyor.alınabilir :D

Gorkem

veis

Young Boys4 - 2Hertha Berlin..Degen 2 tane atmış.iyi bir golcüye benziyor.

SSKLA

Dominguez'in menajeri Samsun'da

Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç'in ısrarla istediği Kolombiyalı orta saha oyuncusu Alvaro Jose Dominguez'in menajeri Carlos Fleıschmann dün Samsun'a geldi.

Kenti ve tesisleri gezen menajer Fleischmann anlaşma sağlanır ve Samsun'u da beğenirse transfer gerçekleşecek.
Kırmızı-Beyazlılarda transfer çalışmaları hızıyla sürerken,yönetim, Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in de ısrarla istediği Kolombiyalı orta saha oyuncusunun işini bitirmek için çalışıyorlar.Dün oyuncunun menajeri Samsun'u gezdi ve iyi bir izlenim sağlaması halinde bu futbolcu Samsunspor ile sözleşme imzalayacak.Öte yandan Dominguez geçen sezon Petkoviç'in çalıştığı Sion takımında forma giymişti.

Kaynak: Netkulis.com

Samsunspor'da Almeida harekatı

Kırmızı-Beyazlı ekip Brezilya asıllı Portekizli oyuncu Anderson Oliveira Almeida ile büyük ölçüde anlaşma sağladı.

BUGÜN GÖRÜŞÜLECEK
Samsunspor aradığı yabancı stoperi buldu.Kırmızı-Beyazlılar Portekiz 1.Lig ekibi Vitoria Setubal ekibinin defans oyuncusu Anderson Oliveira Almeida ile her konuda anlaştı.
Samsunspor Almeida'yı görüşmek üzere İstanbul'a davet etti.Bugün Samsunsporlu yöneticilerin İstanbul'a giderek tecrübeli futbolcuyla görüşeceği öğrenildi.

30 YAŞINDA

Olumlu geçen görüşmelerin ardından tecrübeli oyuncunun transferine kesin gözle bakıldığı ve bugün transfere son noktanın konulacağı da gelen bilgiler arasında.30 yaşındaki Anderson Oliveira Almeida tecrübesi ve güçlü fiziğiyle dikkat çekiyor. 1.89 santim boyunda ve 85 kiloda olan başarılı oyuncu geçen sezon tüm maçlarda forma giydi.

Kaynak: Netkulis.com

engin55

Bunlar hala stoper aradığuna göre büyük ihtimal kemal gidecek. Haber gazetesine göre kemal için trabzonla masaya oturulcakmış :(

Ayberk

100 kere yazdık 3 stoperle oynayacağız diye. Lazar stoper değil diye de bir o kadar yazdık. Hala Kemal gidecek falan filan. Arkadaş zorla Kemal'i göndereceksiniz yaa >:(

engin55

Alıntı yapılan: Ayberk - 09 Temmuz 2011, 12:17:37
100 kere yazdık 3 stoperle oynayacağız diye. Lazar stoper değil diye de bir o kadar yazdık. Hala Kemal gidecek falan filan. Arkadaş zorla Kemal'i göndereceksiniz yaa >:(

Hocam tabiki bende gitmesini istemiyorum ama haber gazetesini bi oku. Yönetim hala kemalle sözleşmeyi uzatmadı. Trabzonla masaya oturuyor bu ne demek oluyor?

özkan

Serkan

Alıntı yapılan: engin55 - 09 Temmuz 2011, 12:19:28
Hocam tabiki bende gitmesini istemiyorum ama haber gazetesini bi oku. Yönetim hala kemalle sözleşmeyi uzatmadı. Trabzonla masaya oturuyor bu ne demek oluyor?

başkan yazıldı ya Kemal'le anlaşıldı imza atacak,diye.

cezayir55

trabzon bayagi israr ediyor yabanci stoper alma sanslarida yok

Ayberk

Alıntı yapılan: engin55 - 09 Temmuz 2011, 12:19:28

Trabzon konusunu ısıtıp ısıtıp önümüze koyan da Haber gazetesi ;)