2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

SSKLA

BAYE FALL GELECEK

Samsunspor Lokomotif Moskova'nın Senefalli santraforu Baye Djiby Fall ile temasta. Kırmızı-Beyazlı transfer komitesi santrafor arayışını hızlı bir şyekilde sürdürüyor.

Samsunspor Lokomotif Moskova'nın Senefalli santraforu Baye Djiby Fall ile temasta. Kırmızı-Beyazlı transfer komitesi santrafor arayışını hızlı bir şyekilde sürdürüyor. Komite Nijeryalı Ekigho'nun yanı sıra bonservisi Rusya'nın Lokomotif Moskova takımında olan 25 yaşındaki Senegalli golcü futbolcu Baye Fall'ınpeşine düştü. Bu sezon Molde takımında 28 maç forma giyen ve 16 kez fileleri havalandıran golcü futbolcu ile her konuda anlaşma sağlandı. Ancak, bonservisinde indirim yapmak için çalışmalar sürüyor. Büyük bir aksilik çıkmaz ise Baya Fall Samsunspor ile sözleşme imzalayacak.

Kaynak: Halk Gazetesi

twitter

SSKLA

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Temmuz 2011, 14:40:25
Fall gibi adamları almaya sıcak bakmıyorum açıkçası.

Kesinlikle fikrine büyük saygım var Selim abi ama hakikaten  neden istemediğini anlamadım acaba bir özel durumu mu var acaba ? Aydınlatırsan sevinirim ;)

Ajan

08 Temmuz 2011, 17:40:34 #5479 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 17:54:02 *AgEnT*
Totem yapıyordur belki  :)

Ollivanders

Bu baye fall bizim 2. billy mehmet vakası olacakmış gibime geliyor. Bence bizim futbol anlayışımız( hem taraftarların hem de Vlade nin ) pivot santrafor uzerine kurulu degil. O yuzden işimizi gormez diye dusunuyorum.

SSKLA

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Temmuz 2011, 17:47:21
Bu baye fall bizim 2. billy mehmet vakası olacakmış gibime geliyor. Bence bizim futbol anlayışımız( hem taraftarların hem de Vlade nin ) pivot santrafor uzerine kurulu degil. O yuzden işimizi gormez diye dusunuyorum.

Bence bu pek billy gibi değil hani ;) Vuruşlara bakınca bir teknik var bence :D

Ollivanders

08 Temmuz 2011, 17:59:44 #5482 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 18:11:24 Serpico55
billy ' de de teknik vardı kardesim . St.mirren maçlarını az izlemedik sitede. Ama ne yazık ki gol pozisyonuna bile giremedi bank asya da. Pivot santraforlar  golcu olmaktan öte hazırlayıcı servis pozisyonunda oluyorlar. Bize hazırlayıcı degil aksine tam anlamıyla golcu lazım. Benim gorusum boyle. Umarım iyi olur ama transfer edilirse sevinmem. Bize young boys taki Bienvenu tarzında bir forvet lazım.

Young Boys maç ozetlerini izliyorum da 3-4-3 sistemi bizim başımızı çok agrıtır:)

samuray

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 08 Temmuz 2011, 13:07:50
http://www.youtube.com/watch?v=0ibmbgY2GxM&feature=player_detailpage#normal
Haberini vermiştim...
....
djiby faal süper ya alınırsa on numara transfer olur zenkeden çok daha yetenekli gibi gelid bana asist leri uzun kpasları kafa hakimiyeti adam geçmesi inşallah alırız

samuray

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 08 Temmuz 2011, 11:50:50
ben söylüyorum 2 saat sonra ajanslara djibi fall haberi düşer cumartesi samsuna gelir pazar imza atar. sonra da takımla birlikte Danimarka ya geçer  :evet: :evet: :evet: :evet:
ağzından bal damylıyor be kardeşim süperolur alınırsa faal   

samuray

ya hayret bi şey bilyle fallı kıyaslamak ne kadar doğru olur ki herkesin fikirlerine görüşlerine saygım var ama bence fall zenkeden de kaliteli alınırsa süper olur son vuruşları tekniği asistleri adam gecmesi daha ne olsun arkdaş on numara santrafor

Ollivanders

Samuray şu mesajlarını bir mesaj ile yollasana !!! Yeter artık. Kaç kere soyleyeceğiz ?

samuray

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Temmuz 2011, 19:56:39
Samuray şu mesajlarını bir mesaj ile yollasana !!! Yeter artık. Kaç kere soyleyeceğiz ?
ya ne demek mesajlarını tek msj.da yollamak anlamadım üst üste aynı mesajı  yazdığımımı ima ediyorsun anlamadığım bi şey daha var bu sitede herkes kendini moderatör mü sanıyor herkes kendi işine baksın ne o öyle çocuk azarlar gibi sitede yeni olabilirim ama benim yaşım 60 kuruluşundan beride samsunspordan başka takımım yok tutmadım olmayacakta onun için biraz daha seviyeli uyarıda olsa

Ollivanders

08 Temmuz 2011, 20:24:05 #5488 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 20:27:43 Serpico55
Forumun belli başlı kuralları vardır. Buyuk harfle yazılmaz , peş peşe mesaj yazılmaz.. Bu forumun devamlılıgı , hızlılıgı için gereklidir. Sana yapılan belki 10. uyarı ama ısrarla peş peşe yazı yazmaya devam ediyorsun. Bunu boyle yapana kadar  ne yazacaksan hepsini bir anda yazsan da biz de okumakta zorlanmasak , forumun omru uzasa veya karışıklık olmasa ? Herkes kendini moderator sanmıyor. Herkes moderatore yardım ediyor.

twitter

yabancı sınırı kötü oluyor

ahmet

lazar kemal bahia

dilaver(?) murat(?) rios degen

ufuk(?)

zenke fall

ufuk oynayabilirmi ki forvet arkası

dediğim gibi 2 tane üst düzey türk lazım bize