2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cezayir55

minci

Trabzonun parasının değeri yoktur Samsunda geçmez.

maviay55

rios tan haber var mı? forvete takviye şart..striker pozisyonunda bitirici adam almalıyız  :kanka:

Shane_Falco

Alıntı yapılan: maviay55 - 07 Temmuz 2011, 20:05:26
rios tan haber var mı? forvete takviye şart..striker pozisyonunda bitirici adam almalıyız  :kanka:

GS muslera'nın işini bitirmiş diyorlar.Lugano'da şu Rios'un aklına girsede ''Hadi naz etmede gel üçümüzde aynı memleketde oynayak daa'' diyip uçakta yan koltuğunuda Rios'a alsa be :)

Gorkem

55(tuncay)55

Ertugrul paris55

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Ertugrul paris55 - 07 Temmuz 2011, 22:06:14
rios insallah geler takim iyi olur
sen onu bırakta 23 24 agustos tarıhlerınde parıste havalar nasıl olur tahmınen ondan haber ver  8)

tanju55

kemale trabzon birak 5 milyonu 15 milyon verse bile satmazdim...sonucta trabzon günahimi bile vermem...

kamuri

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 07 Temmuz 2011, 17:30:56
kara_buk hakan özmerti alsalar orta sahaya iyi olur bursa vazgeçmiş transferinden.
hakan özmert bursasporla anlaşmıştı prensipte fakat son anda pürüz çıkmış bursasporda vazgeçmiş orta sahaya iyi olur gibi geliyo bana da

SerhaT55

Alıntı yapılan: kamuri - 07 Temmuz 2011, 23:06:48
hakan özmert bursasporla anlaşmıştı prensipte fakat son anda pürüz çıkmış bursasporda vazgeçmiş orta sahaya iyi olur gibi geliyo bana da
İlaç gibi olur hemde .

radikal-fma

hakan özmertle bağlantım var yakın bir arkadaşımın hala oğlu her an temasa geçebilirim telefonum 05062984165 yönetimden biri ilgilenirse. çok temiz bir çocuk dürüst, çalışkan ,dindar. araya akrabalarını koyarsam belki etkin olabilir. daha önce Antalya sporda cenk işlerle oynadı. ondan cenkin formasını istedim sağ olsun kırmadı

AntZ

08 Temmuz 2011, 00:31:46 #5427 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 00:38:01 AntZ
Twitter'da birisi ntvsporgecesi ne Samsunspor'un David Degen'le anlaştığı doğru mu diye sorup duruyor, İsa Turan Nicolita'yı alternatif olarak tutuyoruz, ondan daha iyi bir oyuncuyla anlaşmaya çalışıyoruz demişti. Degen'de hocanın eski öğrencisi, acaba bahsedilen isim Degen olabilir mi??

http://twitter.com/ETugberk

Kaya

Offf derim off Degen olursa... Sağdan sağdan geliyordu o çocuk fenerin defansının üstüne  :D :D

Ollivanders

Ağlarım ağlar :) Giderim havaalanına koşa koşa :)